DJI RS 3 Pro Combo Gimbal

DJI RS 3 Pro Combo Gimbal

DJI RS 3 Pro Combo Gimbal


Ticari Çekimler için Hafif Sabitleyici
1,3 kg (gimbal, pil tutacağı ve çift katmanlı hızlı serbest bırakma plakaları dahil)
3,0 kg maksimum test edilmiş yük
Otomatik eksen kilitleri
3. Nesil DJI RS Stabilizasyon Algoritması
Gimbal modu anahtarı
Bluetooth deklanşör
1.8'' OLED tam renkli dokunmatik ekran
DJI Ronin Görüntü Vericisi ile uyumlu

1 Gün
900 TL
3 Gün
2250 TL
5 Gün
3375 TL
7 Gün
4375 TL
30 Gün
13500 TL

DJI Ronin RS 3 Gimbal Pro Combo Tanıtım

DJI RS 3 , yalnızca 1.3 kg ağırlığı ve 3 kg'a kadar taşıma kapasitesi olan Ronin RSC 2 gimbalinden bile daha hafif ve zarif olacak şekilde yeniden tasarlandı. 24-70 mm zum lens takılı. Daha büyük tam renkli OLED ekran, yeni bir ince ayar düğmesi ve daha fazla kararlılık ile RS 3, kompakt kamera kitinizin önemli bir parçası olabilir.

Hızlı Bırakma Plakalar
Çift katmanlı hızlı bırakma plakalarıyla, bir kamerayı DJI RS 3'e monte etmek hızlı ve kullanışlıdır. Yeni bir pili veya hafıza kartını değiştirdikten sonra gimbali yeniden dengelemeye gerek yoktur.

Otomatik Eksen Kilitleri
Gimbal kapatıldığında, güç düğmesini basılı tutabilirsiniz ve gimbal otomatik olarak genişlerken üç eksenin kilidi açılır ve sadece iki saniye içinde çalışmaya başlamanıza izin verir. Güç düğmesine bir kez basın ve eksenler otomatik olarak kilitlenip uyku moduna girerek bir hareket veya depolamayı önemli ölçüde daha verimli hale getirir.

Kablosuz Deklanşör Kontrolü
Çift Modlu Bluetooth'u uygulayan RS 3, kablosuz deklanşör kontrolünü destekleyerek her kullanımda zamandan ve emekten tasarruf sağlar. İlk Bluetooth eşleştirmesinden sonra, sabitleyici üzerindeki kayıt düğmesine basarak video ve fotoğraf çekimini kontrol edebilirsiniz. Önceden eşleştirilmiş kameralar, ilk kullanımdan sonra otomatik olarak yeniden bağlanarak kamera kontrol kablosu ihtiyacını ortadan kaldırır.

Entegre Kontroller
Eğim eksenine yeni eklenen ince ayar düğmesi ile kamera, lensi değiştirirken doğru dengelemeyi daha kolay elde etmek için milimetre düzeyinde hassas ayarlarla ileri veya geri kayabilir.
Yeni gimbal modu anahtarını kaydırarak Pan izleme, Pan ve Tilt takibi ve FPV modları arasında geçiş yapabilirsiniz. FPV modu seçimi ayrıca 3D Rulo 360, Portre veya Özel olarak özelleştirilebilir ve ekipmanınızı ayarlamanıza ve mümkün olduğunca hızlı başlamanıza olanak tanır
Ön kadranı döndürmek, yakınlaştırmayı veya odağı kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca kameranın deklanşör, diyafram, ISO veya yalpa hareketlerini kontrol etmek için özelleştirilebilir, bu da onu tek elle kullanım için son derece uygun hale getirir.

Üçüncü Nesil RS Stabilizasyon Algoritması
Yeni nesil stabilizasyon algoritmasıyla güçlendirilmiş RS 3, RSC 2'ye göre %20 daha fazla stabilite sağlayarak düşük açılı çekimleri, senaryoları çalıştırmayı veya yüksek ve alçak konumlar arasında geçiş yapmayı zahmetsizce yönetir.

Süper Pürüzsüz Sonuçlar Alın
SuperSmooth modu etkinleştirildiğinde, RS 3, stabilizasyonu daha da geliştirmek için motor torkunu artırır ve hızlı hareket eden senaryolarda veya 100 mm eşdeğeri odak lenslerle bile sabit çekim sağlar.

1.8" OLED Dokunmatik Ekran
RSC 2'nin siyah beyaz ekranıyla karşılaştırıldığında, RS 3, %80 daha büyük ekrana sahip 1.8" OLED tam renkli dokunmatik ekranla donatılmıştır. Kullanıcı arayüzü.

Akıllı Telefonda İzleme
RS 3, 1080p30 HD canlı yayınları doğrudan bir mobil cihaza iletmek için Ronin Görüntü Vericisini (önceden Ronin RavenEye Görüntü Vericisi olarak bilinirdi) destekler. Maksimum iletim mesafesi 656 fittir ve uçtan uca iletim gecikmesi 60 ms kadar düşüktür. Kablosuz izleme için telefon tutucusu ile RS 3'teki NATO bağlantı noktasına bir akıllı telefon da takılabilir.

Entegre İzleme ve Kontrol
Entegre bir izleme ve kontrol deneyimi elde etmek için kamera pozlamasını doğrudan Ronin uygulamasında uzaktan ayarlayın veya sanal joystick ile gimbalı kontrol edin. Ronin Image Transmitter ile bir akıllı telefon, daha esnek ve dinamik kamera hareketleri için RS 3 gimbalını uzaktan kontrol etmek için hareket kontrolörü olarak kullanılabilir.

Benzer Ürünler