DJI Ronin S

DJI Ronin S

DJI Ronin S


Ronin-S'nin tepki tarzını, çekim stilinize uyacak şekilde özelleştirin. İki yanıt tipi kaydedilebilir ve tek bir tıklama ile anında geri çağrılabilir. Her türlü çekim durumuna hazır olmak için bir düğmenin hareket ettirilmesiyle yumuşak kamera hareketinden hızlı yanıt alın.

1 Gün
600 TL
3 Gün
1440 TL
5 Gün
2250 TL
7 Gün
2940 TL
30 Gün
9000 TL

Dji Ronin S Tanıtım

Sistem Özellikleri
Bazen projelerinizde bir gimbaldan daha fazlasına ihtiyacınızın olduğunu anlıyoruz. Birçok aksesuar takılabilen Ronin-S mikrofon, LED ışıklar ve hatta kablosuz video bağlantısı gibi eklentileri tamamen destekliyor. Master Force gibi DJI kontrol cihazlarına uyumlu olması kontrol kabiliyetini artırıyor. Master Wheels ile de hassas gimbal hareketlerini uzaktan kontrol edebilmenize olanak tanıyor.
 
Çok Yönlü
Cihazı düşük açılı çekimler için uzaktan kumandalı arabalara   monte edilebilirsiniz. Özel DJI Focus yönetim ünitesi aksesuar yuvasına monte edilebilir   ve kullanıcılar standart ekipmanlarla   çalışırken odağı geri alabilir. Ayrıca Ronin-S’i gimbalın kontrollerinden, odak uzunluğundan ya da enstanteneden ödün  vermeden iki elle tutulabilen aparatına bağlayabilirsiniz.
 
SmoothTrack
Tek elinizle, SmoothTrack teknolojisi sayesinde kendinizi yormadan hareketlerinizi yumuşatarak kamera açısını değiştirebilirsiniz. İki adet özelleştirilebilir değişken grubu, favori SmoothTrack ayarlarınızı saklar ve istediğinizde tek tuşla birbirleri arasında geçiş yapabilmenizi sağlar. Ronin-S’de bulunan yeni Sport moduyla SmoothTrack hassasiyetini akıllı olarak ayarlar, hareketli öğelere yetişebilmenize olanak tanır.
 
DJI Ronin S
DJI Ronin S
Benzer Ürünler