Zhiyun Crane Plus

Zhiyun Crane Plus

Zhiyun Crane Plus


  • 2,5Kg Taşıma Kapasitesi
  • Aynasız Makineler ile Uyumlu
  • Motion Memory ile Gimbal Ayarları Saklama
  • POV Modu ile 45 Derece Kamera Hareketi

Uyumlu Modeller: Sony A7, Panasonic Lumix, Canon M ve Nikon J Serileri için uyumludur.

1 Gün
450 TL
3 Gün
1080 TL
5 Gün
1690 TL
7 Gün
2200 TL
30 Gün
6750 TL

Zhiyun Crane Plus Gimbal Tanıtım

Taşıma Kapasitesi
Crane Plus güçlendirilmiş 6. nesil algoritmik motor sistemi ile 2.5 kilogram ağırlındaki aynasız kamera modellerini destekler. Ağır aynasız lensleriniz ile birlikte Crane Plus modelini sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Motion Memory
Crane Plus, Motion Memory özelliği ile gelişmiş kamera ayarlarınızı ve hareketlerinizi kayıt eder ve gelecekte kullanmanız için saklar. Motion memory ile tüm timelapse, çekimlerinizin sayısı, uzunluğu ve daha fazlasını kaydedin! Sanki yanınızda kameranı asistanı taşıyormuş gibi tek bir tuş ile tüm bu saklı ayarlarınızı nerede olursanız olun tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

Point of View Modu
Crane Plus'a eklenen yeni bir özellik de POV yani Point of View modu. Bu mod sayesinde kameranız ve Crane Plus'ınız yaklaşık olarak 45 derece senkron ile sağ ya da sol yönde eş zamanlı hareket edebilir. POV'un 3 adet mod çeşidi ile seviye kontrolü sağlayabilir ve çekimlerinizi daha özgür bir şekilde yapabilirsiniz.

Akıllı Obje Takip
Crane Plus ek olarak akıllı telefon uygulaması üzerinden hedeflediğiniz nesneleri takip edebilir. Uygulama üzerinden takip etmek istediğiniz nesneyi seçin takibini Crane Plus sizin için yapsın.

Timelapse
Günümüzde timelapse fotoğrafçılık görüntülemenin sınırlarını zorluyor. Crane Plus bu ihtiyaçaları göz önüne alarak timelapse özelliğini bünyesinde taşır. Crane Plus ile şehrin ışıkları, akan trafiği ya da yıldızları özgürce kaydedin.

Zhiyun Crane Plus
Zhiyun Crane Plus
Benzer Ürünler