Blackmagic ATEM Television Studio HD

Blackmagic ATEM Television Studio HD

Blackmagic ATEM Television Studio HD


HDMI ve SDI girişler, çoklu görüntüleme, talkback, DVE, ses mikseri, flash medya oynatıcılar ve daha nice özelliklerle yayın, profesyonel ve AV kullanıcıları için dünyanın ilk canlı yayın prodüksiyon switcher'ı.

1 Gün
2800 TL TL
3 Gün
7500 TL
5 Gün
11750 TL
7 Gün
14700 TL
30 Gün
42000 TL

Blackmagic ATEM Television Studio HD Tanıtım

ATEM Television Studio HD hem yayıncılar hem de AV profesyonelleri için tasarlanmış ilk canlı yapım switcher'ı. 8 kaynağa kadar bağlayabilmeniz için 4 SDI ve 4 HDMI giriş içerir, ve 1080p60'a kadar tüm formatları destekler! En son teknolojiye sahip yayın özellikleriyle donatılmış olarak, ATEM Television Studio HD her girişte yeniden senkronlayıcı içerdiğinden profesyonel ya da tüketici kamerası kullanıyor olmanıza bakmaksızın her zaman temiz geçiş elde ediyorsunuz. Buna ek olarak, tüm kaynaklarınızı görebilmeniz için çoklu görüntüleme çıkışı, tek bir ekran üzerinde önizleme yapma ve programlama, aux çıkış, dahili talkback, 2 adet sabit bellek, bir ses mikseri, kamera kontrol birimi ve daha nicesini içerir! ATEM Television Studio HD canlı yapım, televizyon dizileri, web programları, AV ve hatta video oyun yarışmalarının canlı yayınlanması için mükemmeldir! Sadece kameralarınızı, oyun konsollerini ya da bilgisayarlarınızı takın ve canlı anahtarlamaya başlayın!

ATEM Television Studio HD; gerçek profesyonel switcher'dır ve bu sebeple her yerde kullanılabilecek kadar kompakt ve portatiftir! Hepsi bir arada tasarımı, dahili bir AC güç kaynağı, anahtarlama yapmak için giriş kaynak butonları içeren tam kapsamlı ön panel kontrolleri, dahili LCD ekran, döndürme düğmesi ve daha nicesini içerir. Masa üstünde kullanılabilecek kadar küçüktür, ya da opsiyonel Teranex Mini rafı kullanılarak donanım raflarına monte edilebilir. Bu sebeple Teranex Mini çevirici, HyperDeck Studio Mini kaydedici, Blackmagic MultiView 4 ya da Blackmagic Web Presenter gibi başka Blackmagic Design ürünleriyle tek bir raf ünitesinde yan yana sığabilir.

Blackmagic Design ATEM Television Studio HD
Blackmagic Design ATEM Television Studio HD
Benzer Ürünler