Blackmagic Atem Mini Extreme

Blackmagic Atem Mini Extreme

Blackmagic Atem Mini Extreme


Bu model, ATEM Mini Extreme’nin tüm özelliklerini içermenin yanında; 9 ayrı H.264 video sinyalini gerçek zamanlı kaydederek, 8 temiz sinyal girişinin tümünün ve program video sinyalinin kaydedilmesini de mümkün kılar.
*8 Kanallı HDMI Canlı Akış Değiştirici
*1080p60'a kadar destekler
*Ethernet veya USB-C üzerinden RTMP Akışı
*Program Çıkışı Kaydet

1 Gün
1750 TL
3 Gün
4200 TL
5 Gün
6550 TL
7 Gün
8570 TL
30 Gün
26250 TL

Blackmagic ATEM Mini Extreme Tanıtım

Bu model, ATEM Mini Extreme’nin tüm özelliklerini içermenin yanında; 9 ayrı H.264 video sinyalini gerçek zamanlı kaydederek, 8 temiz sinyal girişinin tümünün ve program video sinyalinin kaydedilmesini de mümkün kılar. ATEM Mini Pro’daki tüm özelliklerin yanında; 8 HDMI girişi, 2 farklı HDMI çıkışı, 2 USB portu ve bir kulaklık bağlantınız olur. Ayrıca 4 adet chroma keyer, görüntü içinde görüntü için 6 DVE, 2 medya oynatıcı ve 16 adede kadar gösterim yapabilen bir çoklu görüntüleme özelliği vardır.

Kullanımı Kolay
Kullanımı daha kolay olan başka bir switcher hiçbir zaman olmadı çünkü; video kaynakları arasında geçiş yapmak için, ön paneldeki rakamlarla etiketlenmiş giriş butonlarından herhangi birine basmanız yeterli. ‘Cut’ veya ‘auto’ butonlarını seçerek, kesme veya efektli geçişler arasından seçim yapabilirsiniz. ‘Cut’ butonunun aksine ‘auto’ butonu, ATEM Mini’ye girişleri değiştirirken bir video efekti kullanmasını bildirir. Çözülme gibi heyecan verici efektler veya bir renge daldırma, DVE sıkıştırma ve DVE itme gibi daha dramatik efektler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş görüntü konumları ve fonlarla görüntü içinde görüntü efektleri oluşturmak üzere, bir DVE efekti ekleyin. Hatta, harici bir yazılım kontrolü üzerinden yükleyebileceğiniz yazılar ve grafikler için bir sabit görüntü belgeliği işlevi gören “medya oynatıcılar” bile var.

Canlı Röportajları İnternetten Yayınla
Geniş plan çekimlerin yanı sıra, sunucunun ve röportaj yapılan kişinin yakın plan çekimleri için birden çok kamera bağlayabildiğiniz için, ATEM Mini söyleşi programları için mükemmeldir. Ayrıca, ATEM Mini’nin çok küçük olması, küçük stüdyolarda sunucunun görüntü miksajını yapabilmesini bile sağlar. Buna ek olarak, ATEM Mini Pro ve Extreme modelleri; YouTube, Facebook ve benzeri platformlara canlı internet yayınını destekler!

Sekiz adede kadar Bağımsız Kamera Bağla
Modeline bağlı olarak 4 veya 8 HDMI girişiyle, farklı görüntüler için birkaç kamera bağlayabilirsiniz. Daha yüksek kaliteli mercekler kullandıkları ve düşük ışıkta daha duyarlı oldukları için, HDMI çıkışlı video kameralar, basit bilgisayar kameralarından daha iyi bir kaliteye sahiptir. Farklı video standartlarında çalışsalar bile tüm video kaynakları switcher’le yeniden senkronize olurlar, böylelikle video cihazlarını bağlarken endişe etmeniz gerekmez çünkü hepsi daima çalışır! HDMI özellikli kameralar, genellikle değiştirilebilir mercekleri destekledikleri için, geniş plan çekimler için geniş açılı merceklere ve yakın plan çekimler için de zoom merceklere geçebilirsiniz. Tiyatro yapımları, düğünler, okul konserleri ve müzik videoları için, profesyonel kameraların düşük ışık kapasitesinden yararlandığınızı kafanızda bir canlandırın!

HDMI Video ve USB Web Kamera için Çıkışlar!
En yüksek uyumluluğu sağlamak üzere, tüm ATEM Mini modelleri basit bir bilgisayar kamerası kaynağı olarak çalışan bir USB portuna sahiptir. Bu, cihazı bir bilgisayara takabileceğiniz ve her türlü video yazılımıyla çalışmaya başlayabileceğiniz anlamına gelir! ATEM’in sıradan bir bilgisayar kamerası olduğuna dair yazılımda bir algı oluşturulur ancak, aslında bir canlı yapım switcher’idir. Bu da tüm video yazılımlarıyla, tam uyumluluğu ve tam çözünürlüklü 1080HD kalitesini garantiler. Profesyonel, yayın kalitesinde çok kameralı bir tarzda sunumlar yapmanın yeni bir yolu için Zoom, Microsoft Teams veya Skype gibi yazılımlar arasından tercihinizi seçin! ATEM Mini webcam çıkışı ayrıca; Open Broadcaster, XSplit Broadcaster ve benzeri internet yayın yazılımlarıyla çalışır!

ATEM Mini Pro ile Ethernet üzerinden Canlı İnternet Yayını Yapın
ATEM Mini Pro ve ATEM Mini Extreme modelleri, ethernet bağlantıları üzerinden canlı internet yayını için yerleşik bir internet yayın motoruna sahiptir. Bu sayede; YouTube, Facebook ve Twitch platformlarına, düşen kare olmadan ve daha basit ayarlarla, daha iyi kalitede canlı internet yayını yapabilirsiniz. Yayın servisini seçmeniz ve yayın anahtarını girmeniz yeterli. İnternet yayını kurulumu için ATEM Software Control’de paletler bulunur ve internet yayınının durumu da çoklu görüntü ekranında gösterilir. İnternette yayın durumunu anlamak kolaydır, çünkü veri hızı göstergesi, kullandığınız video formatı için gereken internet hızını gösterir. Teknik işlerden anlıyorsanız yeni servisler yüklemek üzere bir XML ayarlar dosyasında bulunan internet yayın profillerini güncelleyebilirsiniz.

Blackmagic Atem Mini Extreme
Benzer Ürünler