Atem Television Studio Pro 4K

Blackmagic Atem Television Studio Pro 4K

Atem Television Studio Pro 4K


8 Kanallı 12G-SDI Switcher
HD ve UHD Sinyal Uyumlu 2160p60
12-Giriş, 2 Kanallı Ses Mikseri
Tüm Girişlerde Yeniden Senkronize Et
UHD 4K Çoklu Görüntü Çıkışı
Düşük Gecikme Dönüştürücü
Yerleşik Talkback Özelliği
Seçici Kameralar için CCU Kontrolü
Gelişmiş Chroma Keyer
Güçlü DVE İşlemci, 2 x Klip Havuzu

1 Gün
3500 TL
3 Gün
8500 TL
7 Gün
17150 TL

ATEM Television Studio Pro 4K Tanıtım

ATEM Television Studio Pro 4K, 2160p60'a varan tüm yaygın HD ve Ultra HD formatlarıyla çalışmak üzere, 8 bağımsız 12G-SDI girişine sahiptir. Her girişte değişiklik özelliklerinin yanında, tam düşük gecikmeli standartlar arası dönüşüm imkanı sunar. Ayrıca giriş, Switcher'in formatına otomatik olarak uyum sağlar. Hatta, hepsi farklı formatlarda çalışan 8 girişe sahip olabilirsiniz. Geliştirilmiş Fairlight ses mikseri; Dinamik, 6 bantlı parametrik ekolayzer, çift mono kanal bölme özelliği ve analog girişlerde gecikmeli ses özelliği ile stereo kullanılabilirlik sunar. ATEM Television Studio Pro 4K ayrıca; ATEM Advanced Chroma Key, Ultra HD çoklu görüntüleme kayıtları ve medya havuzunda hareketli videolar içerir.

Blackmagic Design bugün, tümleşik bir donanım kontrol paneline sahip bir Ultra HD görüntü mikseri olan ATEM Television Studio Pro 4K'yi duyurdu. ATEM Televizyon Stüdyo Pro 4K, Fairlight ses mikseri, ATEM gelişmiş Chroma Keyer, çoklu görüntü (multiviewer) Aux ve program çıkışları, analog ses girişleri, 2 adet dahili flash tabanlı medya oynatıcıları, profesyonel yaratıcı geçişler, 8 dahili 12G-SDI giriş, Efektler ve daha fazlası için DVE özelliklerine sahiptir. ATEM Television Studio Pro 4K, Blackmagic Design satıcılarından dünya çapında satışa sunulmaktadır.

ATEM Television Studio Pro 4K, 2160p59.94'e kadar tüm HD ve Ultra HD formatlarıyla çalışmak için güçlü bir 8 girişli 12G-SDI switcher ile profesyonel bir yayın donanım kontrol panelini birleştirir. Tüm 12G-SDI girişleri, yeniden yapılan ve bağımsız format ve kare hız dönüşümleri özelliklerine sahiptir. Bu, dünyanın çeşitli çerçeve boyutları ve kare hızları ile toplamda 8 farklı kaynağa bağlantılarını ve aralarında kolayca geçiş yapabilmeleri anlamına gelir. Görüntü Mikseri otomatik olarak her şeyin programın çıktı formatına ve kare hızına dağılımını sağlar.

Profesyonel Fairlight ses mikseri ATEM Television Studio Pro 4K'nın içine dahildir. Fairlight, son derece yüksek teknolojiye sahip film ve televizyon ses üretimi için yıllardan beri kullanılıyor ve şimdi ilk kez Blackmagic Design bu inanılmaz Fairlight ses araçlarını canlı bir üretim çalıştırılmasına entegre etmiştir. ATEM Televizyon Stüdyosu Pro 4K, ona bir giriş yaparak bağımsız 6 bant parametrik eşitleyici sunuyor. Ayrıca her girişte genişletici / kapı, kompresör ve sınırlayıcı dinamikler de içerir.
 
Blackmagic Atem Television Studio Pro 4K
Benzer Ürünler