Blackmagic Smart Video Hub 20X20

Blackmagic Smart Video Hub 20X20

Blackmagic Smart Video Hub 20X20


Smart Videohub 20 x 20 dahili kontrol panel ve izleme özelliklerine sahip çok daha ileri Ultra HD karışık format yönlendiricidir. Daha büyük çalışma grupları ve stüdyo dışı yayıncılık için idealdir, ileri 6G-SDI bağlantılar içerir, böylece aynı anda aynı yönlendiricide SD, HD ve Ultra HD video'nun her türlü kombinasyonunu eşzamanlı olarak bağlayabilir ve yönlendirebilirsiniz. Ayrıca eşsiz döndürmeli düğme kontrol, bastırmalı buton panel ve dahili LCD ekran özellikleri ile devrim yaratan yeni görsel yönlendirmeye sahip oluyorsunuz.

1 Gün
400 TL
3 Gün
960 TL
5 Gün
1500 TL
7 Gün
1950 TL
30 Gün
6000 TL

Blackmagic Smart Videohub 20×20 Tanıtım

Dahili video denetleme ve döndürmeli düğme kontrolü
ile dünyanın ilk Ultra HD karışık format yönlendiricisi olan heyecan verici yeni Smart Videohub ile tanışın. Smart Videohub, modeline göre en son 6G-SDI ya da 12G-SDI teknolojiye sahip olduğundan SD, HD ve Ultra HD video'nun her türlü kombinasyonunu, yüksek kare hız 2160p60' a kadar, hepsi aynı yönlendiricide aynı anda olmak üzere, eşzamanlı olarak bağlayabilir ve yönlendirebilirsiniz. Ayrıca, yönlendirme seçimi için düğmeyi çevirdiğinizde, dahili LCD'de yönlendirme bağlantılarını görmenizi sağlayan devrim yaratan yeni görsel yönlendirme özelliğine de sahip oluyorsunuz.
Artık sadece videoya bakarak videonuzu yönlendirebiliyorsunuz.

Smart Videohub, yayın, post ya da canlı prodüksiyon için idealdir! Smart Videohub'ın süper kompakt boyutu, büyük yayın sistemlerinde ya da kamera, switcher, kaydedici ve monitörlerin tümünün Smart Videohub'a bağlı olduğu canlı yayın portatif mini raflarında kullanımını ideal kılıyor. Artık dağınık kablolama gibi bir sorununuz kalmıyor çünkü herşeyi yönlendiriciye bağlayabilir ve sonra da tek bir kabloyu yeniden bağlamak zorunda olmadan bir çalışmadan diğer bir çalışmaya hızlıca bağlantıları değiştirebilirsiniz.

Işık hızıyla video tarama yapın Smart Videohub'ın müthiş hızlı döndürmeli düğme kontrolü, canlı videoyu kişiselleştirilmiş ekran üstü etiketleri ile birlikte görüntüleme işlemi esnasında yönlendiricinin çapraz eşleştirme noktaları arasında gezinmenize olanak verir Tarama düzeni alfabetik olarak düzenlendiğinden, aradığınız çapraz eşleştirme noktasına erişmeniz kolaydır. En hızlı yönlendirmenin yolu, döndürmeli düğme kontrolü ile birleştirilmiş görsel yönlendirmeden geçer. Onları LCD de canlı video olarak izlerken, bağlantılarınızın arasında gezindiğinizi düşünün! Ekran üstü etiketler evrensel kodu desteklediğinden, Çince, Japonca, Rusça, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve daha nicesi gibi Latince harfleri kullanmayan dillerin harfleriyle de çalışır. Bunun anlamı şudur, Japon dilinde etiketleriniz olduğunda, ön panelde Japonca olarak görünür, aynen bilgisayarınızdaki yazılım kontrol panelinde göründüğü gibi.

Smart Videohub çoklu format teknolojisi içerdiğinden, tümü aynı yönlendiricide aynı anda olmak üzere, SD, HD ve Ultra HD donanımları eşzamanlı olarak bağlayabilirsiniz. Blackmagic Design'ın SDI ürünleri SDI video formatı değiştiğinde bunu otomatik olarak tespit eder ve anında standartlar arasında geçiş sağlar. Böylelikle, hepsi aynı anda aynı yönlendiricide olmak üzere, NTSC ile PAL SD'de, 720 ile 1080 HD'de ve hatta 2160 Ultra HD'de dahi her türlü kare hızında pürüzsüz bir şekilde çalışabilirsiniz.

Benzer Ürünler