Wireless Lavalier Microphone
Yeni

HOLLYLAND Lark M2

Wireless Lavalier Microphone


Hollyland LARK M2, kayıt beklentilerinizi aşacak son moda kablosuz mikrofondur ve film yapımcıları, vlogger'lar ve podcast yayıncıları için en iyi seçimdir.

1 Gün
1000 TL
3 Gün
2400 TL
5 Gün
3750 TL
7 Gün
4900 TL
30 Gün
15000 TL
 • Hollyland LARK M2, kayıt beklentilerinizi aşacak son moda kablosuz mikrofondur ve film yapımcıları, vlogger'lar ve podcast yayıncıları için en iyi seçimdir. Kayıpsız ses üretimi ve en üst düzey kayıt yetenekleriyle LARK M2, kaydınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak eşsiz performansı garanti eder. 10 saate kadar kesintisiz kullanım için ona güvenle güvenebilir ve her seferinde en iyi kayıt sonuçlarını bekleyebilirsiniz.


  Hollyland Lark M2 Özellikleri

  Küçük, hafif kablosuz mikrofon, kurulumu ve kullanımı kolaydır.

  2,4 GHz Uyarlanabilir Frekans Atlamalı (AFH) frekans bandını kullanır.

  Mobil Sürüm için iletim mesafesi (Lightning ve USB-C) 1000 fit veya 300 metre Görüş Hattı (LOS) ve 200 fit veya 60 metre Görüş Hattı Dışı (NLOS) Kamera Versiyonu 1000 fit veya 300 metre Hat- Görüş Alanı (LOS) ve 130 feet veya 40 metre Görüş Hattı Dışı (NLOS)

  Ses alım formatı  Çok yönlü

  Telefonunuzu Mobil Sürüm için LarkSound uygulaması aracılığıyla bağlayın.

  48 kHz / 24 Bit'te Hi-Fi ses kalitesi ve 115dB'de maksimum SPL

  Gürültü engelleme için Çevresel Gürültü Engelleme (ENC) işlevi vardır.

  Şarj Kutusu, Kamera Sürümü için şarj başına 40 saat, Mobil Sürüm için şarj başına 30 saat kullanılabilir.

  Mobil Sürüm için Alıcıyı (RX) çıkarmadan kayıtlı ses dosyalarını oynatın 

  Alıcıyı (RX) doğrudan bilgisayara bağlayan UAC işlevi; ses kartı gerekmez.

  Kullanımı kolay bir Düğme Kontrolü bulunmaktadır. Kamera Versiyonu için Alıcıda (RX) ses seviyesini ayarlayın, Mono ve Stereo modlarını değiştirin.

  Vericinin (TX) üzerindeki ENC düğmesine iki kez basarak telefonunuzdaki fotoğrafları ve videoları kontrol edin.

  Çeşitli cihazlarla kullanılabilir


  Tüm Cihazlarınızla Kolayca Çalışın

  LARK M2 çok çeşitli cihazlarla uyumludur. Lightning fişinde MFi sertifikalı bir Apple çipi bulunur ve USB-C fişi Android telefonlara, Apple 15'e, aksiyon kameralarına ve bilgisayarlara bağlanır. 3,5 mm TRS'den TRS'ye kablo, LARK M2'yi DSLR'lere veya aynasız kameralara bağlar.  LarkSound Uygulaması

  Tek bir dokunuşla donanım yazılımını zahmetsizce güncelleyin, ses seviyesi ve gürültü giderme ayarlarını yapın ve gerçek zamanlı ses durumunu kontrol edin.


  Telefon Hoparlörüyle Anında Oynatma

  RX telefonunuza bağlandığında, kayıtlarınızı fişini çekmenize gerek kalmadan doğrudan oynatabilirsiniz  Basit Kontrollü Video Kaydı

  TX'teki Gürültü Engelleme düğmesine iki kez basmak, video kaydını başlatmak veya durdurmak veya fotoğraf çekmek için telefonunuzu uzaktan kontrol etmenize olanak tanır. Bu özellik, önemli anları zaman içinde yakalamanıza olanak tanır.


  Bilgisayar Bağlantısı

  LARK M2'nin RX'i, harici bir ses kartına ihtiyaç duymadan doğrudan bilgisayarınıza bağlamanızı sağlayan USB Ses Sınıfını (UAC) destekler.

Benzer Ürünler