GODOX MoveLink Mini LT Kit
Yeni

GODOX MoveLink Mini LT Kit

GODOX MoveLink Mini LT Kit


1 Gün
500 TL
3 Gün
1200 TL
5 Gün
1875 TL
7 Gün
2450 TL
30 Gün
7500 TL

Şimdiden Sesinizi Geliştirin
Gelişmiş ses alma ve mükemmel gürültü azaltma teknolojisi ile 360° çok yönlü ses alma mikrofonu, canlı yayın, vlog ve daha fazlası için mükemmel bir seçim olan kristal netliğinde ve doğal kaliteyi hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan sunar. Ayrıca, cilt ve giysiler arasındaki olası sürtünme gibi istenmeyen gürültüyü etkili bir şekilde azaltmak için birlikte verilen köpük koruma da kullanılabilir.

 

 

 
Yakanızdaki Minik Cihaz
Harici lav mikrofonu gerekmez, vericinin kendisi ultra küçük ve tüy kadar hafif olan kablosuz lav mikrofonu olarak çalışması için yakaya düz bir şekilde klipslemeniz yeterlidir. 100m görüş hattı iletim mesafesi ile iç mekanlarda ve sahada mükemmel çalışır.

 

 

 
Hepsi İçin Bir Tıklama Yeterli!
Kullanımı son derece rahat olan MoveLink Mini modelinin, parçalarını hemen bağlamak için yalnızca şarj kutusundaki eşleştirme anahtarına tıklamanız yeterlidir. İstenmeyen gürültüleri kapatmak veya azaltmak için vericinin açma-kapama düğmesine tıklayın; birinci seviyeye (-33dB)/ ikinci seviye (-43dB) eklemek için alıcının açma-kapama düğmesine tıklayın; İhtiyacınız olduğunda sadece tıklamanız yeterlidir!

 

 

 
Hareket Halinde Kullanım
Hızlı bir şekilde düzenlemeniz, saklamanız ve taşımanız için saklama kutusu olarak da kullanılabilen son derece kompakt ve taşınabilir bir şarj kutusu dahil olmak üzere, her zaman hareket halinde olanlar için üretilmiştir.

 

 
İki Kişilik Senaryolar
Arkadaşınızla birlikte vlog mu çekiyorsunuz? Röportaj mı yapıyorsun? Çift kanallı MoveLink Mini, aynı anda iki kişiden kayıt yapabilir ve bu da onun daha fazla senaryoya uyum sağlaması anlamına gelir.

 

 
Tanımlanmamış Tarz, Sınırsız İlham
Benzersiz olanlar için benzersiz stil, kreasyonu renkli yapalım! MoveLink Mini, özgür seçim için dört renk sunar: Kiraz Pembesi, Macaron Yeşili, Bulut Beyazı ve Klasik Siyah. En sevdiğiniz rengi yanınıza alın ve tüm yaratıcı günü vurgulayın!

 

 
Daha Uzun Pil Ömrü
Şarj edilebilir lityum-iyon pil ile, vericinin 6 saat ve alıcının 8 saat çalışmaya devam etmesi için yalnızca bir kerelik tam şarj gerekir, bu da size tüm gün güvenle kayıt yapmayı vaat eder.

 

 
Yüksek Uyumluluk için Çoklu Adaptörler
MoveLink Mini, USB-C için MoveLink Mini UC ve Apple cihazları için MoveLink Mini LT olmak üzere iki versiyon halinde tasarlanmıştır. Her ikisi de TRS ve TRRS cihazları için değiştirilebilir konektörlere sahiptir, bu da akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, kamera, video kamera vb. cihazlarla sorunsuz çalışmayı mümkün kılar. Son derece yüksek uyumluluğu sayesinde bu mikrofon sistemi, vlog, akış, podcast, röportaj, video yapımcıları ve diğer içerik oluşturma gibi çeşitli senaryolar için mükemmel olabilir.

Benzer Ürünler