Tilta TA-T18 Sony A7s3 Cage

Tiltaing Sony A7SIII Pro Cage

Tilta TA-T18 Sony A7s3 Cage


Tiltaing Sony a7S III bu kiti, kurulumunuzu tam olarak oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Şunları içerir: Sony a7S III için Tam Kamera Kafesi, hızlı açılan üst tutamak, Arca ve Manfrotto çabuk açılan taban plakaları, montaj aksesuarları için 15 mm LWS taban plakası (ve plaka için 15 mm çubuklar), bir erkek HDMI - dişi HDMI adaptörü, HDMI adaptörünü kafese rahatça takmak için bir kelepçe ve son olarak kafesin yan tarafına takılabilen Çalıştır/Durdur özellikli Sol Taraf Gelişmiş Güç Kolu (ayrıca Sony a6/a7/ için uyumlu bir çalıştırma/durdurma kablosu a9).

1 Gün
150 TL
3 Gün
360 TL
5 Gün
560 TL
7 Gün
730 TL
30 Gün
2250 TL

Tiltaing Sony A7S III Pro Kit Tanıtım

Bu kamera kafesi, Sony a7S III kamera için tam koruyucu zırh sağlar. Birkaç 1/4”-20 ve 3/8”-16 montaj noktası, iki adet soğuk pabuç montaj noktası, çeşitli yan tutamakları takmanıza izin veren bir rozet bağlantısı ve ayrıca tek bir 15mm çubuk için bir açıklık sağlar. Kafesin tabanı ayrıca, kurulumunuzun dengesini daha kolay ayarlamak için kameranızı gimballere takarken birkaç montaj deliği sağlar. Kafesin altına çeşitli farklı taban plakaları takılabilir, bu da çeşitli çubuk montajına ve isteğe bağlı güç kaynağı yapılandırmalarına izin verir.

Hızlı açılan üst tutamak ve çeşitli isteğe bağlı yan tutamaklar, kamera kurulumunuzu rahatça çalıştırmanın farklı yollarını sağlamak için kafese takılabilir.

Sony a7S III kafesinin bu kiti, kurulumunuzu tam olarak oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Şunları içerir: Sony a7S III için Tam Kamera Kafesi, hızlı açılan üst tutamak, Arca ve Manfrotto çabuk açılan taban plakaları, montaj aksesuarları için 15 mm LWS taban plakası (ve plaka için 15 mm çubuklar), bir erkek HDMI - dişi HDMI adaptörü, HDMI adaptörünü kafese rahatça takmak için bir kelepçe ve son olarak kafesin yan tarafına takılabilen Çalıştır/Durdur özellikli Sol Taraf Gelişmiş Güç Kolu (ayrıca Sony a6/a7/ için uyumlu bir çalıştırma/durdurma kablosu a9).

Tiltaing Camera Rig for Sony A7S3 Introduction Video
Tiltaing Camera Rig for Sony A7S III
Benzer Ürünler