Sony FR7 Line PTZ Kamera
Yeni

Sony FR7 Line PTZ Kamera

Sony FR7 Line PTZ Kamera


FR7, full-frame görüntü sensörü ve yüksek kaliteli E-mount lens serisiyle birlikte sorunsuz kaydırma, eğme ve zum (PTZ) kontrolü sağlar. Netleme uzaklığı ve sığ alan derinliği, kreatif özgürlük sunar ve uzaktan PTZ kontrolü yeteneğiyle birlikte yeni bir kreatif potansiyelini ortaya çıkarır.

1 Gün
2300 TL
3 Gün
5500 TL
7 Gün
11300 TL
30 Gün
34500 TL

Sony FR7 Line PTZ Kamera Tanıtım

Sinema Serisi görüntü kalitesi
FR7’nin "Sinema Serisi" ismi, görsel hikaye anlatımının gerçek gücünü ortaya çıkarmak için tasarlanan meşhur yaratıcı araçlar serisinin bir parçası olduğunu ifade eder. Diğer Sinema Serisi fotoğraf makineleriyle tutarlılığı korurken fotoğraf makinesi çalışmasını iş akışınıza göre ayarlayan Özel ve Cine EI modlarını sunar.

Düşük ışıkta çarpıcı görüntü kalitesi
FR7, sensörün boyutu ve yüksek hassasiyetinden tam olarak yararlanarak düşük ışıkta daha net görüntüler sunar. ISO, canlı konserler gibi son derece düşük aydınlatma koşullarında çekim yaparken ISO 4096008 kadar genişletilebilir

4K 60p 4:2:2 10 bit çıkış
FR7, HDMI ve SDI OUT konnektörleri aracılığıyla net, yüksek kaliteli çıkışı destekler. Bu, bir HDMI veya SDI kablosuyla uyumlu harici kaydediciler Apple ProRes 422 veya Avid DNxHR®’yi11 4K 60p 4:2:2 10 bit formatında kaydetmeyi mümkün kılar.

S-Log3/S-Gamut3 desteği
İsteğe bağlı S-Log3 gamma eğrisi ve S-Gamut3.Cine, sensörde mevcut olan renk gamının ve dinamik aralığın tamamını yakalamanıza olanak tanır. Post prodüksiyon aşamasında esneklik için hem vurgulanan hem gölge alanlarda bilginin saklanmasını sağlarlar.

Hassas hareket çekimi için All-Intra kaydı
FR7, 10 bit derinlik ile dahili 4K kayıt ve All-Intra ve Uzun GOP sıkıştırma ile 4:2:2 renk örnekleme sunabilir. Böylece düzenlemede gerçek özgürlük için, doğal tonlamaları koruyarak renk tonlamalarınızda sınırları zorlayabilirsiniz.

S-Cinetone™ ile anında sinematik görünüm
S-Cinetone, sağlıklı görünen bir cilt için gerekli olan doğal orta tonların yanı sıra yumuşak renkler ve muhteşem vurgular üretir. Ekstra renk tonlaması olmadan fotoğraf makinesinde güzel sinematik görüntüler oluşturulabilir.

Sahneyi her açıdan kaydedin
FR7, uzaktan kontrol edilebilen ve önceden ayarlanmış konumların hatırlanabildiği sorunsuz kaydırma, eğme ve zum3 işlevselliğini içerir. Kaydırma açısı aralığı -170°’den +170°’ye kadardır ve normal dik yönde kullanıldığında eğme açısı aralığı -30°’den +195°’ye kadardır.

Tam özellikli özel Web Uygulaması
Yeni bir özel Web Uygulaması, tablet veya bilgisayarın web tarayıcısıyla1 kaydırma, eğme, zum, kayıt yapıp tüm kamera ayarlarını düzenlemenizi sağlar. Benzersiz QR kodları sayesinde, kolay kurulumla erişilmesi zor yerlerdeki kameralara erişin. Web Uygulaması, sezgisel kullanım için FX6 ile aynı menü formatını kullanır.

Yüksek performanslı uzaktan kumanda RM-IP500
FR7, PTZ fotoğraf makineleri için Sony’nin RM-IP500 uzaktan kumandasıyla2 eşleştirilerek hassas oyun çubuğu kontrollü kaydırma, eğme ve zum çalışması3 sağlayabilir. Hız ayarlama düğmeleriyle kaydırma, eğme, zum ve netlemenin hızını nesne ve ortama göre ayarlarsınız. Zum, oyun çubuğu veya iki yönlü kol ile kontrol edilebilir.

Uzaktan çekim için gerçek zamanlı Eye AF
BIONZ XR işlemciyle desteklenen FR7, uzaktan çekim için vazgeçilmez olan güvenilir AF performansı sunar. Tam göz netleme özelliği, nesne dik bir açıyla yukarı veya aşağı bakarken bile gözü takip eder.

Elektronik Olarak Değişebilir ND Filtreyle uzaktan çalışma
Sony’nin dahili elektronik olarak değişebilir ND (nötr yoğunluk) filtresi, uzak konumdaki kurulumlarda kusursuz çalışma için belirli mesafede pozlama kontrolüne olanak tanır. Pozlamayı uzaktan kontrol etmek için 1/4’ten 1/128’e kadar kusursuz ND ayarlamasına olanak tanır ve tutarlı bir pozlama korunarak alan derinliği kolayca kontrol edilebilir.

Benzer Ürünler