Sony A7III 4K Kamera

Sony A7III 4K Kamera

Sony A7III 4K Kamera


  • 24MP Full Frame Exmor R BSI CMOS Sensör
  • BIONZ X Görüntü İşlemcisi ve Ön Uç LSI
  • 693 Nokta Hibrid AF Sistemi
  • 4K UHD Video Kaydı
  • Tru-Finder OLED EVF Vizör
  • 7.5cm Dokunmatik LCD Ekran
  • 5 Eksenli SteadyShot Titreşim Engelleme
  • ISO 204800 ve 10 fps Çekim
  • Dahili Wi-Fi ve NFC, Çift SD Kart Yuvaları
1 Gün
1000 TL
3 Gün
2400 TL
5 Gün
3750 TL
7 Gün
4900 TL
30 Gün
15000 TL

Sony A7 III Kamera Tanıtım

5 Eksenli SteadyShot INSIDE Görüntü Sabitleme
Sony a7 III modeline entegre edilmiş, 5 kademeli, etkili, 5 eksenli SteadyShot INSIDE görüntü sabitleme sistemi, ellerdeki fotoğraf ve video çekimi sırasında karşılaşılan beş farklı kamera sarsıntısını telafi etmektedir. Bu, kullanıcıların, kamera sarsıntısından bulanıklık gelmeden kritik görüntüleme için herhangi bir mercek, hatta uyarlanmış lensler bile güvenle kullanmalarını sağlar.
 
Uzun odaklama uzunlukları için, sistem pitch ve yaw ayarlamalarını düzeltecektir. Öte yandan, makro ve yüksek büyütme görüntüleri, yatay ve dikey kaydırma telafisinin dahil edilmesinden fayda görecektir. Tüm çekim stilleri, rulo telafiden faydalanabilir. Tüm istikrar eksenleri, üncü taraf lensler ve adaptörler veya yerleşik optik stabilizasyonlu merceklerle kullanıldığında bile her zaman işlev görecektir.
 
Güveninizi artıran kesintisiz çekim
AF/AE takibi ile 10 fps'ye kadar (ya da canlı önizlemeli çekimde 8 fps) kesintisiz çekimle anında aksiyonu yakalayın. Bir kesintisiz çekimde yaklaşık 177 JPEG (standart) görüntü, 89 sıkıştırılmış RAW görüntü veya 40 sıkıştırmasız RAW görüntü yakalanabilir.
 
4D FOCUS 
Geleneksel otomatik netleme (AF) sadece alanla ilgilidir. 4D FOCUS, hem alanı hem de zamanı kullanarak hareketli nesneleri yepyeni bir netlikle yakalayan, yenilikçi görüntü sensörüyle bir adım daha ileriye gider ve her zamankinden çok daha canlı fotoğraflar çekmenizi sağlar. Eski tip AF artık geçmişte kaldı. Fotoğrafçılığın geleceği harekette.
 
Çift Kart Yuvası, UHS-II desteği
Biri hızlı veri yazma için UHS-II uyumlu olmak üzere, iki ortam yuvasına sahip α7 III, eş zamanlı veya röle kayıt yapabilir, RAW/JPEG verilerini ve fotoğrafları/videoları ayırabilir ve kartlar arasında verileri kopyalayabilir.
 
Benzer Ürünler