Fujifilm X-T5 Aynasız Kamera
Yeni

Fujifilm X-T5 4K Aynasız Kamera

Fujifilm X-T5 Aynasız Kamera


Fujifilm X-T5 Kamera, 40MP APS-C CMOS Sensör, 4K 120p, 6.2K 30p, FHD 240p 10-Bit Video kayıt yapmaktadır. Yüksek Çözünürlüklü 40.2MP BSI Görüntüleme Sensörü Yüksek çözünürlüklü 40.2MP X-Trans CMOS 5 HR sensör, sinyal-kumlanma oranından ödün vermeden çözünürlüğü artıran ve şaşırtıcı görüntü kalitesi sunan gelişmiş bir görüntü işleme algoritmasına sahiptir.

1 Gün
850 TL
3 Gün
2100 TL
5 Gün
3000 TL
7 Gün
3850 TL
30 Gün
12750 TL

Fujifilm X-T5 Aynasız Kamera Tanıtım

Önce Fotoğraf
X-T1 modeli 2014 yılında Fujifilm'in 80. yıl dönümünü kutlamak için piyasaya sürüldü.
Aynasız bir kamera devrimine öncülük etmeyi sürdürecekti.
Neredeyse on yıl ve beş nesil sonra, Fujifilm'in en son görüntüleme teknolojisi X-T5'e geldi ve fotoğrafçılara zamansız, klasik ve sevilen bir kamera gövdesinde rakipsiz görüntü kalitesini getirdi.

Yüksek Çözünürlüklü 40.2MP BSI Görüntüleme Sensörü
Yüksek çözünürlüklü 40.2MP X-Trans CMOS 5 HR sensör, sinyal-kumlanma oranından ödün vermeden çözünürlüğü artıran ve şaşırtıcı görüntü kalitesi sunan gelişmiş bir görüntü işleme algoritmasına sahiptir.

Film Benzetimi
X-T5'in içindeki 19 Film Benzetim modu, Fujifilm tarafından 85 yılı aşkın süredir geliştirilen klasik fotoğrafik filmlerin görünümünü dijital olarak kopyalar. Fujifilm'in bilinen klasik renkleri ve tonları yeniden üretin veya sanatsal bir hava katarak mirasınızı inşa etmeye başlayın.

Konu Algılamalı Otomatik Odaklama
X-Processor 5, Derin Öğrenen Yapay Zeka Teknolojisi kullanılarak oluşturulmuş konu algılamalı AF'ye sahiptir. İnsan yüzleri ve gözleri için inanılmaz AF izleme ve algılama sağlamanın yanı sıra X-T5 artık hayvanlar, kuşlar, arabalar, motosikletler, bisikletler, uçaklar ve trenler gibi çok çeşitli nesneleri otomatik olarak algılayıp izleyebiliyor. Böylece fotoğrafçıların X-T5'in odağı doğru bir şekilde izleyeceğinden emin olarak kompozisyon ve yaratıcılığa konsantre olmaları sağlanır.

Ayrıntılar Dünyası 160 MP Piksel Kaydırmalı Çoklu Çekim
X-T5, Pixel Shift Combiner yazılımının yardımıyla Pixel Shift Multi-Shot özelliğine sahiptir ve deklanşöre tek bir dokunuşla tek bir ultra yüksek çözünürlüklü 160MP görüntü üretebilir.
Sensörü her kare arasında yarım piksel kaydırmak için gövde içi görüntü sabitlemeyi kullanan X-T5, her kırmızı, yeşil ve mavi pikselin aynı bilgiye sahip olmasını sağlamak için tam olarak 20 kare oluşturur. Sonuç, neredeyse hiç sahte renklerin görünmediği nihai bir görüntüdür.

HEIF Görüntü Biçimini Destekler
X-T5, standart JPEG'lerden %30'a kadar daha küçük dosyalarda 10-bit görüntü kalitesi sağlayan HEIF görüntü biçimini destekler. Kameradan, doğrudan yüksek kaliteli sonuçlar sunmanın bir sonraki çağı X Serisi için resmi olarak başladı.

F-Log2 Desteği
F-Log'a ek olarak X-T5, 13+ stop genişletilmiş dinamik aralığı kaydeden F-Log2'yi de destekler.* Bu aralık, mevcut F-Log'dan daha geniştir ve post prodüksiyon potansiyelini genişletir.
*Fujifilm dahili testlerine dayalı olarak F-Log2 kaydederken.

HDMI Üzerinden RAW Çıkışı
Bir ATOMOS HDMI cihazıyla birleştirildiğinde, X-T5'ten RAW video çıkışı, 6,2K'ya kadar çözünürlüklerde ve 29,97 fps'ye kadar kare hızlarında 12 bit Apple ProRes RAW olarak kaydedilebilir. Blackmagic Design Video Assist 12G ile birleştirildiğinde, kameradan gelen RAW video çıkışı, 6,2K'ya kadar çözünürlüklerde ve 29,97 fps'ye kadar kare hızlarında Blackmagic RAW olarak kaydedilebilir.

Benzer Ürünler