Dijital Kamera
Yeni

FUJIFİLM GFX 100 II Dijital Kamera

Dijital Kamera


Yeni başlangıçlar yeni adımlar atmakla değil, yeni yönlere ilerlemekle başlar ve her yeni GFX Sistemi kamerası, "Full Frame'den Daha Fazlası" olmanın ne demek olduğunu yeniden tanımlayan bir yön izlemiştir.
 
Eşsiz görüntü kalitesinden genel mobilitesine kadar, geniş format görüntülemenin sınırları her yeni sürümde sürekli olarak yeniden tasarlanmaktadır.
 
GFX100 II, benzeri görülmemiş yüksek hızlı performans, genişletilmiş video özellikleri ve ışık hızındaki otomatik odaklaması ile dünyanın her yerindeki profesyonellerin GFX Sistem kameralarına neden güvendiğini, giderek artan övgüler listesi ile ortaya koymaktadır.
 
Bir yön bulmanın zamanı geldiyse, GFX100 II ile yeni fırsatları keşfedin.
1 Gün
2500 TL
3 Gün
6000 TL
5 Gün
9500 TL
7 Gün
12250 TL
30 Gün
37500 TL

YÜKSEK HIZLI 102 MP SENSÖR

 

X Proccessor5

GFX100 II, GFX100S'den yaklaşık iki kat daha hızlı okuma hızına sahip yeni bir 102 megapiksel sensör olan GFX 102MP CMOS II HS'yi getiriyor.

Yüksek Hız Performansı

X-İşlemci 5 ile birleştiğinde GFX100 II, 8 fps'ye kadar yüksek, sürekli kare hızı, çok hassas AF ve daha önce hiçbir GFX Sistemi veya X Serisi kamerada bulunmayan gelişmiş video özelliklerine ulaşabiliyor.
 

OTOMATİK ODAKLAMADA YENİ BİR DÖNEM

 

Konu Algılamalı AF

X-Processor 5, daha önce geniş formatlı bir fotoğraf makinesinde görülmemiş bir otomatik odaklama performansı sunan nesne algılamalı AF özelliğine sahiptir. "Derin öğrenme" yapay zeka teknolojisi kullanılarak oluşturulan gelişmiş AF izleme ve algılama özelliği, yalnızca insan yüzleri ve gözleri üzerinde değil, aynı zamanda hayvanlar, kuşlar, böcekler, dronelar, arabalar, motosikletler, bisikletler, uçaklar ve trenler üzerinde de çalışır.* Bu kadar güçlü bir dokunuşla fotoğrafçılar yaratıcılığa odaklanabilirler; çünkü GFX100 II'nin buna uygun bir otomatik odaklama performansı üreteceğinden emindirler.
 
*Böcekleri tespit etmek istiyorsanız “KONU ALGILAMA AYARI”nı “KUŞ”, dronları tespit etmek istiyorsanız “UÇAK” olarak ayarlayın.
 
 

Güncellenmiş AF Algoritması

GFX100 II, sporda ve doğru, yüksek hızlı hareket takibinin gerekli olduğu diğer durumlarda güvenilir performans sunmak için güncellenmiş bir AF tahmin algoritması kullanır.
 
 

YÜKSEK HIZDA YÜKSEK PERFORMANS

8fps Yüksek Hızlı Seri Çekim

GFX100 II, daha önce erişilemeyen alanlarda geniş format fotoğrafçılığı mümkün kılar. Mekanik deklanşörle 8 fps'ye varan sürekli kare hızı, her türlü spor aksiyonunun zirvesini dondurur.
 
*Mekanik enstantane seçildiğinde
 
 

Boost Modunda 120 fps Ekran Kare Hızı

GFX100 II'de Boost modunun etkinleştirilmesi, ekranın kare hızını saniyede yaklaşık 120 kareye kadar güçlendirir; bu değer, hızlı hareket eden nesnelere ayak uydurmak için fazlasıyla yeterlidir.
 

Kısaltılmış Aralıklar ve Azaltılmış Vizör Kararması

Artırılmış ara bellek, kareler arasındaki gecikmeleri en aza indirir ve kesintisiz yüksek hızlı çalışma için vizör karartma sürelerini azaltır.
 
 

5,3 fps Kararmasız Seri Çekim

GFX100 II, ultra hızlı nesnelerin kesintisiz görüntülenmesi için kararmasız 5,3 fps seri çekim sunar.* 35 mm format modunda, GFX100 II aynı zamanda kararmasız 8,7 fps ve 5,8 fps seri çekim sunar.
 
*Elektronik enstantane seçildiğinde
 

GÖRÜNTÜ KALİTESİNDE SON NOKTA

GFX100 II, olağanüstü hızı ve video özelliklerinin yanı sıra görüntü kalitesi için de yeni standartlar belirlemeye devam ediyor. Daha önce hiç görmediğiniz yüksek kaliteli fotoğrafları deneyimlemeye hazırlanın.
 


ISO-80 Standart Duyarlılık

 
Yeni sensörün piksel yapısı iyileştirilerek standart hassasiyet ISO-80'e indirildi. Artık fotoğrafçılar, her zamankinden daha geniş dinamik aralık ve daha düşük kumlanma ile 16 bit görüntüler çekebiliyor.

 
Her Köşede Artan Kalite
 
Yeniden tasarlanan mikro lensler, sensörün köşelerindeki ışık kapsamını iyileştirerek daha iyi görüntü kalitesi ve lensin çevresinde artırılmış AF doğruluğu sağlar.
  
HEIF Fotoğraf Formatı Desteği
 
GFX100 II, bir milyarın üzerinde renk içeren 10 bitlik bir görüntü dosyası olan HEIF formatını destekler. Daha yüksek görüntü kalitesi sunar ancak JPEG'e göre %30'a kadar daha az alan kullanır. 
 
 Piksel Kaydırmalı Çoklu Çekim
 
Üstün kalite için GFX100 II, deklanşöre tek bir basma ile ultra yüksek çözünürlüklü 400 megapiksel görüntü üretebilir.
 
Sensörü her kare arasında yarım piksel hassas bir şekilde kaydırmak için gövde içi görüntü sabitleme özelliğini kullanan GFX100 II, her kırmızı, yeşil ve mavi pikselin aynı bilgiye sahip olduğu 20 kare oluşturur. Sonuç, neredeyse hiç sahte rengin görünmediği, ayrıntı açısından zengin bir dosyadır.
 
 
Yeni REALA ACE Film Benzetimi Modu
 
Fujifilm'in ünlü renk biliminin en son versiyonu olan REALA ACE'in keyfini çıkarın. GFX100 II için yepyeni olan bu 20. Film Simülasyonu, aslına sadık renk üretimini sert tonlamayla birleştirerek onu tüm nesnelere ve durumlara uygun hale getiriyor.
 

VİDEO İÇİN GÜÇ VE HASSASİYET


4K/60p, 8K/30p, FHD/120p 4:2:2 10-bit Dahili Kayıt
 
Hibrit bir güç merkezi olduğunu kanıtlayan GFX100 II, 4K/60p ve 8K/30p 4:2:2 10 bit kamera içi kayıt sunar. ISO-100 artık en yüksek kalitede çekim için standart film hassasiyeti olarak da kullanılabilir.

Benzer Ürünler