DF03-001
Yeni

DJI Focus Pro LIDAR

DF03-0011 Gün
750 TL
3 Gün
1800 TL
7 Gün
3675 TL
30 Gün
11250 TL

Hem RS 3 Pro hem de RS 4 Pro gimbal sabitleyiciler için tasarlanan DJI Focus Pro LiDAR ünitesi, akıllı otomatik odaklama elde etmeyi solo sinematografları için sezgisel ve kolay hale getirir. Telemetre ünitesi, genişletilmiş 76.800 menzil noktası, 30 Hz yenileme hızı ve 65,6' maksimum algılama alanı sayesinde hareket halindeki nesnelere odaklanmayı çok kolay hale getiriyor. Bu, hem geniş açılı hem de telefoto lens konfigürasyonlarını desteklemesini sağlar.

Ünite, doğru odak sağlamak için eşdeğer 30 mm odak uzaklığına ve 70° görüş alanına sahip yerleşik bir kameraya sahiptir. Çekiminizin ihtiyaçlarına bağlı olarak geniş açılı, telefoto ve odak noktası modları arasında geçiş yapın. ActiveTrack Pro, uzaktan birden fazla nesne veya nesne ile daha iyi tanıma ve izleme performansı için RS 4 Pro gimbal ile eşleştirildiğinde etkinleştirilir. Doğru sinema tarzı otomatik odaklama sağlamak için Focus Pro Motor ile uyumludur. LiDAR ünitesi, RS 3 veya 4 Pro serisi gimbal veya kameranıza soğuk ayakkabı veya 1/4"-20 iplikle monte edilir ve bir USB-C güç kablosuyla çalışır.

Otomatik odaklama

Focus Pro Motor ile eşleştirildiğinde, LiDAR ünitesi uyumlu lenslerle otomatik odaklamayı kolaylaştırabilir. Ünitenin 76.800 değişen noktası 1,6 ila 65,6' alan içinde projeksiyon yapabilir. Ayrıca, çoğu senaryonun odaklama ihtiyaçlarını karşılayan, eşdeğer odak uzaklığı 30 mm ve geniş bir FOV 70 ° olan yerleşik bir kameraya sahiptir.

Güncellenmiş AutoTrack Pro

Yeni nesil ActiveTrack Pro, Ronin Görüntü Vericisine ihtiyaç duymadan Focus Pro LiDAR Autofocus'ta yerleşik kameradan görüntüleri doğrudan okuyabilir. ActiveTrack Pro'yu kullanırken, RS 4 Pro'nun OLED dokunmatik ekranında konuyu doğrudan izleyebilir veya çerçeveleyebilirsiniz. Hedef kısa bir süre gizlense bile, LiDAR birimi hızlı bir şekilde yeniden yer değiştirebilir ve odağı koruyabilir.

Sezgisel Modlar

  • İzleme: Aynı anda en çok beş konuyu tanıyın ve takip etmek için birini seçin
  • Akıllı Nesne Tanımlama: İnsan ve araç
  • Esnek Nokta: Konuyu çerçeveleyerek ve gimbal tetikleyicisine basarak odak kilidini etkinleştirin; yalnızca otomatik odaklamayı destekler
  • Geniş: Konuyu otomatik olarak algılar ve odağı takip eder; otomatik odaklama ve ActiveTrack'i destekler

Focus Pro Motorlu Çiftler

Kalibrasyondan sonra sinematik otomatik odaklama özelliği için LiDAR ünitesini Focus Pro Motor'a bağlamak için USB-C veri bağlantı noktasını kullanın. Manuel ve otomatik odaklama arasında kolaylıkla geçiş yapmak için gimbal üzerindeki M düğmesine basın.

Benzer Ürünler