Blackmagic Cinema Camera 6K
Yeni

Blackmagic Design Cinema Camera 6K

Blackmagic Cinema Camera 6K


Blackmagic Design, yeni Cinema Camera 6K ile yeni nesil dijital film yakalamayı kitlelerle buluşturuyor . Tam çerçeve 6K sensör ve aktif Leica L lens yuvasını temel alan bu üst düzey kamera, zengin renkler, doğru cilt tonları, geniş 13 duraklı dinamik aralık ve yerleşik bir OLPF filtresi (optik düşük geçiş) sunar. özellikle devasa 24 x 35 mm sensöre göre tasarlanmıştır. ENG kullanıcıları ve diğer hareket halindeki nişancılar, hem derin bit derinliğinde Blackmagic Raw hem de H.264 proxy'lerini aynı anda Blackmagic Cloud'a kaydetme yeteneğini takdir edeceklerdir. Sinema Kamerası 6K, Cep Sineması Kamerası serisinden bir adım daha ileri gidiyor ancak mevcut tüm PCC aksesuarlarını kolayca kullanma yeteneğini koruyor.

1 Gün
1400 TL
3 Gün
3350 TL
5 Gün
5250 TL
7 Gün
6850 TL
30 Gün
21000 TL
Tam Çerçeve 6K Sensör
  • 6048 x 4032 doğal çözünürlüğe sahip devasa bir tam çerçeve sensör, sığ alan derinliğiyle çekim yapmanıza ve gerçek anlamda sinematik bir görünüm için kırpılmamış anamorfik lensler kullanmanıza olanak tanır.
  • Sensörün 25.600'e kadar uzanan çift yerel 400 ve 3200 ISO'lu 13 duraklı dinamik aralığı, parlak güneş ışığı ve çok düşük ışık seviyeleri de dahil olmak üzere tüm aydınlatma koşullarında çarpıcı, düşük gürültülü görüntüler sağlar.
Sinematik Tam Çerçeve Esnekliği
  • Blackmagic Cinema Camera 6K'nın tam çerçeve sensörü, kaliteden ödün vermeden çeşitli film formatlarında ve en-boy oranlarında çalışabilme olanağı sağlar.
  • Sensörün tüm alanını kullanmak size benzersiz bir açık kapı 3:2 görüntüsü verir ve bu aynı zamanda çekimlerinizi post prodüksiyonda yeniden kadrajlamanıza da olanak tanır.
  • Büyük sensör, kırpma olmadan gerçek 6:5 anamorfik görüntü sağlar ve daha önce mümkün olandan daha yüksek çözünürlüklerde ayrıntılı, sinematik geniş ekran görüntüler üretir.
  • Açık kapı görüntülerine kusursuz bir şekilde uyan çekiminizin anında yakın çekimini oluşturmak için sensördeki klasik Super35 boyutlu pencereyi kullanın.
Gelişmiş Leica L Montaj Parçası
 
  • Leica L lens yuvası, Blackmagic Cinema Camera 6K'nın tam çerçeve sensörünü barındırırken, hem yeni hem de eski lenslerle uyumluluk sağlar. 51,6 mm'lik geniş çapa sahip L yuvası, Leica, Panasonic ve Sigma gibi üreticilerin en yeni tam çerçeve lensleriyle uyumludur.
  • Yalnızca 20 mm'lik çok kısa flanş mesafesi, çeşitli lens yuvaları için Canon EF, ARRI PL ve diğer adaptörleri görüntü kalitesini etkilemeden kolayca ekleyebileceğiniz anlamına gelir.
  • Ayrı olarak satılan EF adaptörü, uyumlu lensler için lens kontrolünü ve veri aktarımını sağlar.
Benzer Ürünler