Aviwest DMNG Pro 180 4G Cihazı

Aviwest DMNG Pro 180 4G Cihazı

Aviwest DMNG Pro 180 4G Cihazı


Aviwest DMNG Pro 180 4G cihazı yüksek Bit Hızı Kodlayıcı ile Canlı HD Video Akışı için Yüksek Verimli AVIWEST ​​DMNG PRO Verici. Gerçek zamanlı ağ algılama, dahili yüksek verimli özel anten dizisine sahip sekiz adet 3G/4G dahili modem, dahili bir Wi-Fi modem ve sınıfının en iyisi iki H.264/H.265 video kodlayıcı olan DMNG PRO, canlı HD videoyu minimum gecikmeyle alıcıya aktarmak için kullanılabilir.

1 Gün
4500 TL
3 Gün
10100 TL
7 Gün
18000 TL

Aviwest DMNG Pro 180 4G Tanıtım

Sizi düşünerek tasarlanan ünite 2 librenin biraz üzerindedir ve herhangi bir profesyonel kameraya (örn. SD/HD SDI, analog [BNC] ve HDMI) kolayca bağlanabilir ve V-Mount, Gold Mount veya PAG plakaları ile monte edilebilir . DMNG PRO, kolay konfigürasyon, çalıştırma ve interkom sağlar.

DMNG PRO80 ve üzeri modeller ayrıca İç Mekan veya Araç kullanımı için 2 Harici QUAD Anteni destekler. Güçlü sinyal iletimi, dünyanın her yerinde canlı yayınlara olanak tanır: Aşağıda 3 boyutlu olarak gösterilen dahili özel antenlere ek olarak, ön panelinde sekiz adet MCX anten konektörü bulunur. Bunlar, hareket halindeki araçlardan canlı yayın gibi kritik ortamlarda sinyal iletimini güçlendirmek için iki AVIWEST ​​QUAD geniş bant harici hücresel anten dizisini desteklemek için kullanılabilir. DMNG PRO modelleri şunları sunar:

- DMNG PRO 180 H.264 8x SIM Kartlar

Ürün broşürünü indirin ve okuyun .

Benzer Ürünler