Zhiyun Smooth-4 Gimbal

Zhiyun Smooth-4 Smartphone Gimbal

210 g' a kadar akıllı telefonlar için
Büyük Sol Yan Odak / Yakınlaştırma Tekerleği
Hızlı Yanıt "PhoneGo" Modu
Dolly / Zoom "Vertigo" Efekt Modu
Kontrol Seç Telefon Fonksiyonları
Çoklu Zaman Atlamalı ve İzleme Modları
360 ° Pan, 240 ° Eğme ve Rulo
12 saate kadar çalışma süresi

150-tl-Sayfa-01
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Zhiyun Smooth-4 Gimbal Tanıtım

Zhiyun Smooth 4, Mobil Film yapımcıları için doğmuştur, cep telefonunuzu profesyonel bir film yapım makinesine dönüştürerek, yalnızca telefonunuzla dengeli ve düzgün çekimler oluşturmanıza yardımcı olur. Sadece telefonlarla kendi Hollywood filmlerini oluşturmak için şimdi bir tane alın!

Entegre kontrol paneli tasarımı: Pürüzsüz 4, farklı gimbal modlarını kolayca tanımak ve değiştirmek için kontrol paneli üzerinde bir sürgü ve sırtında bir tetik düğmesi ile tasarlanmıştır. Ekrana dokunma ihtiyacını azaltabilir ve kullanıcıların hem sıcak hem de dokunmatik düğmelerle hem dengeleyiciyi hem de mobil kamerayı doğrudan kontrol etmesine yardımcı olabilir. "Vertigo Shot" "POV Orbital Shot" "Roll-angle Time Lapse" düğmelerine sahiptir.

Odak Çekme ve Yakınlaştırma Yeteneği:Yakın çekimler yapmak istediğinizde yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilirsiniz. FN düğmesi düğmesine basıldığında, el çarkı bir odak çektirmesi olarak yapılandırılır ve yaratıcı çekimler oluşturmak için gerçek zamanlı olarak yüksek hassasiyetli odak değişikliklerine ulaşmanıza yardımcı olur.
Anlık Sahne Geçişi için PhoneGo Modu: Düzgün 4, her hassas hareketi herhangi bir çekimden kurtulmak için endişelenmenize gerek kalmadan, geciktirmeden yanıt verebilir.

Time Lapse Expert: Smooth 4, Freestyle time lapse, Timelapse, Motionlapse, Hyperlapse, Slow-motion, kayıtların kaydedilmesi ve zaman akışı sanatının görüntülenmesi gibi özellikleri gerçekleştirebilir.

Nesne Takibi: Düzgün 4 düzgün görüntü üretebilir ve ayrıca insan yüzleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla çok daha yüksek hassasiyetli nesneleri takip edebilir.

Daha uzun çalışma süresiyle iki yönlü şarj etme:Pürüzsüz 4, bir satırda 12 saat çalışabilir. Pil göstergesi size ne kadar güç kaldığını gösterir. Sabitleyici, taşınabilir güç kaynağı ile şarj edilebilir ve telefon, sabitleme tarafından, eğim ekseni üzerindeki USB bağlantı noktası üzerinden şarj edilebilir.

Güçlü Motor: Pürüzsüz 4'ün motor gücü büyük oranda artmıştır, bu da onu büyük boyutlardaki telefonlarla uyumlu hale getirmektedir. Bu arada, LED ışık ve kamera lensi gibi birçok aksesuarla birlikte kullanılabilir.

Zhiyun Smooth-4 Gimbal Teknik Özelikleri

Zhiyun Smooth-4 Gimbal Kiralama Paket İçindekiler

1 Adet - Zhiyun Smooth-4 Gimbal
1 Adet - Taşıma Çantası

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 150 TL 150 TL
3 Gün 360 TL 120 TL
5 Gün 560 TL 112 TL
7 Gün 735 TL 105 TL
14 Gün 1250 TL 90 TL
21 Gün 1700 TL 82 TL
30 Gün 2250 TL 75 TL
ZHIYUN Smooth 4 - Born for Mobile Filmmakers
ZHIYUN Smooth 4 Official Tutorial Part II