Zhiyun Crane 3S Gimbal

Zhiyun Crane 3S Gimbal Stabilizer
*6,5 kg Yük Taşıma Kapasitesi
*Zoom ve Focus Wheel
*Yeniden Tasarlanan Sökülebilir EasySling Kolu
*Güncellenmiş Eksen Kilitleme Sistemi
*ViaTouch 2.0 Uzaktan Hareket Kontrolü
Uyumlu kameralar arasında Canon EOS 1DX, Blackmagic Pocket Cinema, Canon Cinema EOS, Sony FS7 & FX9 serisi ve RED Dijital Sinema Kameraları bulunmaktadır.
500-tl-Sayfa-01
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Zhiyun Crane 3S Gimbal İncelemesi

 
Yoğun kovalamalı çekimden stüdyo filme kadar, farklı çekim ortamı türleri, çekim ekipmanının hem yüksek kapasitesini hem de esnekliğini gerektirir. Film yapımcıları göz önünde bulundurularak, ZHIYUN, Crane serisinin katı ve öngörülemeyen çekim ortamına uyum sağlamak için daha iyi olabileceğini hissetti. Şimdi, geniş motorlar ve daha geniş uygulama ve sezgisel kontrol amaçlayan yepyeni modüler tasarım ile yenilik mirasına dayanan yeni CRANE 3S'yi tanıtıyoruz.
 
Daha İddialı Kamera Kurulumları İçin Yeniden Yapılandırıldı
Bu sadece bir yükseltme değil yeniden yapılanmadır. CRANE 3S, Maximum kapasiteye izin veren yepyeni SUPER motorlarla üretilmiştir. Çok çeşitli kamera ayarları için 6,5 kg taşıma kapasitesi.
 
Uzatılabilir Kol. Daha fazla esneklik
Daha geniş uyumluluk hedeftir, ancak esneklik sağlanır. Daha büyük sinema kamera kombinasyonları için, kullanıcılar daha fazla alan için rulo eksenine bir genişletme modülü takabilirken, daha küçük DSLR kombinasyonları için daha fazla taşınabilirlik için genişletme modülü çıkarılabilir.
 
Modüler tasarım. Çok Yönlü Çekim
CRANE 3S'de, tutamak iki seçenekle sökülebilir: TransMount EasySling Handle ve TransMount SmartSling Handle. EasySling kolunu daha rahat ve dik çalışma için daha iyi konfor sağlamak üzere tutacağı genişletebilir veya sezgisel bir kontrol paneli ve OLED ekranlı SmartSling kolunu, doğrudan kamera ve gimbal parametre ayarı için monte etmeyi veya bunları bir araya getirmeyi seçebilirsiniz!
 
ViaTouch 2.0
ViaTouch 2.0, sabitleyici, kameranız ve izleme cihazlarınız arasındaki iletişim boşluğunu özel bir telefon uygulamasıyla köprülerek çeşitli kamera ve gimbal parametrelerini sezgisel olarak mükemmel sinerji ile ayarlamanızı sağlar. (* Özelliğin kullanılabilmesi için ZY Play APP ve TransMount Görüntü İletim Transmitteri gereklidir.)
 
Her Zaman Odaklanın
TransMount Görüntü İletim Sistemi telefon uygulaması veya uzaktan kumanda ile zoom / odak kontrolünü destekler. Optimum deneyim için zoom / odak kontrolünün hassasiyetini kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.
Uyumlu kameralar arasında Canon EOS 1DX, Blackmagic Pocket Cinema Kameralar, Canon Cinema EOS, Sony FS & FX serisi ve RED Dijital Sinema Kameraları bulunmaktadır.

Kiralık Zhiyun Crane 3S Gimbal  Tanıtım

Kiralık Zhiyun Crane 3S Gimbal  Paket İçindekiler

1 Adet - Zhiyun Crane 3S Gimbal

1 Adet - Taşıma Çantası

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 500 TL 500 TL
3 Gün 1200 TL 400 TL
5 Gün 1875 TL 375 TL
7 Gün 2450 TL 350 TL
14 Gün 4200 TL 300 TL
21 Gün 5775 TL 275 TL
30 Gün 7500 TL 250 TL
Crane 3S Offical Tutorials
Introducing ZHIYUN CRANE 3S