Zhiyun Crane 3S Pro Gimbal Stabilizer

Zhiyun Crane 3S Pro Gimbal Stabilizer

6.5 kg taşıma kapasitesi
12 saate kadar çalışma süresi
6 farklı mod
PowerPlus paketi ile 18 saate kadar kullanım
ViaTouch kontrol

Uyumlu kameralar arasında Canon EOS 1DX, Blackmagic Pocket Cinema, Canon Cinema EOS, Sony FS7 & FX9 serisi ve RED Dijital Sinema Kameraları bulunmaktadır.
600-tl-Sayfa
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Zhiyun Crane 3S Pro Gimbal Tanıtım

Zhiyun Crane 3S Pro ayrılabilir sap, büyük 6.49kg taşıma kapasitesi, güncelleştirilmiş bir eksen kilitleme sistemi, harici güç girişi ve ViaTouch 2.0 Hareket kontrol sisteminin eklenmesiyle, önceki Zhiyun yalpa çemberleri güçlü bir yeniden tasarlanmasıdır. CRANE 3S PRO ayrıca kablosuz video aktarımı, profesyonel yakınlaştırma ve odak denetleyicileri ve harici pil seçeneği gibi çok sayıda gelişmiş özelliğe sahiptir. Ayrıca, şimdi 55 ° açıyla konumlandırılan yatay kolu uzatmak için ayrı olarak temin edilebilen bir uzatma modülünü kullanarak çok çeşitli kamera boyutlarını da barındırabilir. Gimbal, kamera yüklerini 14,3 lb'ye kadar stabilize edebilir.

3S PRO, çıkarılabilir, açılı tutacak için iki seçeneğe sahiptir. Birlikte verilen SmartSling sapı, entegre joystick ve kontrol düğmelerine sahip ergonomik bir sap sunar ve isteğe bağlı EasySling sapı, kontrolsüz basit ve rahat bir tutma yeri sağlar. Tutamak, bir veya iki elinizle kesintisiz olarak basit moda geçmenizi ve bir nesneye yaklaştıkça 330 ° rulo çekimleri gibi yaratıcı çekimler yapmanızı sağlar. İhtiyacınız olan tüm kontroller, bir OLED durum ekranı ile birlikte ana kolun üst kısmında parmaklarınızın ucunda bulunmaktadır. Ücretsiz Zhiyun iOS / Android uygulaması, aynı kontrol işlevlerinin çoğunun yanı sıra panorama, odaklanma zaman aşımı, hareket zaman aşımı, uzun pozlama zaman aşımı, kamera ayarları ve daha fazlası gibi özel özellikler sağlar.

Dahili bir pil kullanarak 3S PRO'ya güç verebilirsiniz, ancak ekstra çekim süresine ihtiyacınız varsa DC bağlantı noktası, altı 18650 pil içeren birlikte verilen Transmount PowerPlus pil takımını takmanıza olanak tanır. CRANE 3S PRO, uzaktan hareket kontrolü ve gimbal ayarlarını yönetmek için Bluetooth 5.0 üzerinden güncellenmiş ViaTouch 2.0 iOS veya Android akıllı telefon uygulaması kullanılarak kontrol edilebilir. Ayrıca 3S PRO, kameranızı bağlamanızı, vericiyi gimbal üzerine monte etmenizi ve canlı kamera görüntünüzü ayrı olarak satılan bir Transmount alıcısına iletmenizi sağlayan Transmount Görüntü İletim Sistemi vericisine dahildir.

Çeşitli Transmount veya üçüncü taraf aksesuarları eklemek için gimbalın etrafında dokuz adet aksesuar montaj dişi mevcuttur. Gimbalın diğer bir önemli özelliği de, fazla salınım olmadan yerinde sağlam kilitleme sağlayan her eksende ayrı bir mandal kilidinden oluşan yeniden tasarlanmış bir eksen mandalı kilit sistemidir. Bu özellik, gimbali kapatırken denge konumlarınızı hatırlamak için ayrı eksenleri kilitlemenizi sağlar, böylece her kullanım için yeniden dengelenmenize gerek kalmaz. 3S PRO ile bir akıllı telefon kelepçesi de bulunur, böylece gimbal hareketini yönetirken akıllı telefonunuzu güvende tutabilirsiniz.

 

Zhiyun Crane 3S Pro Gimbal Teknik Özelikleri

Zhiyun Crane 3S Pro Gimbal Kiralama Paket İçindekiler

1 Adet - Zhiyun Crane 3S Gimbal
1 Adet - Zoom Controller
1 Adet - Focus Controller
1 Adet - Extension Arm
1 Adet - Transmount Image Transmitter
1 Adet - Taşıma Çantası

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Süresi Günlük Karşılık Fiyatı
1 gün 600 TL 600 TL
3 gün 1450 TL 480 TL
5 gün 2250 TL 450 TL
7 gün 2950 TL 420 TL
14 gün 5000 TL 350 TL
21 gün 6900 TL 330 TL
30 gün 9000 TL 300 TL
Introducing ZHIYUN CRANE 3S
My favorite Zhiyun Crane 3S + Ready Rig set up