Zeiss Distagon T* 35mm f2 Cine Lens

Kiralık Zeiss Distagon T* 35mm f2 ZE Cine Lens
Odak Uzunluğu : 35mm
Aralık : maksimum f/2 - minimum f/22
Kamera Mount Tipi : Canon EF
Uyumluluk Formatı : Canon FF - Crop
Görüş Açısı : 62°
Minimum Odak Uzaklığı : 30cm
Maksimum Reproduction Oranı : 1:5.3
Element/Grup : 9/7
Filtre Çapı : 58mm
100-tl-Sayfa-01
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Zeiss Distagon T* 35mm f2 ZE Cine Lens İnceleme

Olağanüstü görüntü kalitesi sunan Zeiss objektifleri, üstün optik kalitesi sayesinde distorsiyonsuz görüntüler çekebilmenize olanak tanıyor Distagon T* 2/35. Zeiss Distagon T* 2/35, ile çekilen her görüntü köşeden köşeye inanılmaz bir keskinlik ve doğal renklere sahip oluyor. Zeiss Distagon T* 2/35’in mühendislik harikası optik tasarımı, distorsiyonsuz görüntüler ile mükemmel mimari çekimler yapabilmenize olanak tanıyor. f/2.0 açık diyaframı sayesinde portre çekimlerinde eşsiz bir arka plan bulanıklığı sağlayarak modelinizin, daha da ön plana çıkmasını sağlıyor. Açık diyaframı sayesinde çektiğiniz görüntülere dramatik etkiler katabilir, onları daha da etkileyici hale getirebilirsiniz. Geniş kullanım alanı sayesinde portre çekimleri dışında, ropörtaj ve manzara fotoğraf çekimleri için de ideal açı sunabiliyor Zeiss Distagon T* 2/35. Her alanda en mükemmeli üretebilmesi için tasarlanan Zeiss Distagon T* 2/35, her koşulda tam performans çalışarak kullanıcısını sunduğu görüntüler ile memnun etmeyi garantiliyor.

Distagon T* 2/35’in ergonomik dizaynı diğer objektifler ile arasında fark yaratıyor. Mükemmel netliğe sahip görüntüler parmaklarınızın ucunda, yüksek kalitedeki manuel netleme mekanizması, kolaylıkla odaklama yapabilmenizi ve netlik geçişlerinin yumuşak bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Video çekimi yapan kullanıcılar için, mükemmel düzeyde yumuşak odak geçişleri sağlayarak, eşsiz filmler çekebilmelerine olanak tanıyor Zeiss Distagon T* 2/35. Zeiss Distagon T* 2/35’in optiklerindeki yansıma önleyici kaplamalar, her zaman parlak görüntüler yakalayabilmenizi garantiliyor. Oluşabilecek tüm yansımalar ve gölgelenmeler önlenerek, Zeiss Distagon T* 2/35 objektifin görüntü performansı üst düzeylere çıkması sağlanıyor.

  • Full-Frame DSLR’lar ve 35mm film kameraları için üretilen lens aynı zamanda APS-C sensörlü DSLR’larla da uyumlu çalışır. Bu formatta lensin odak uzunluğu 56mm.
  • Distagon optik dizaynı ve hareketli element yapısıyla renksel bozulmaları minimize eder, bükülme gibi optik hataları düzeltir.
  • Carl Zeiss T* yansıma karşıtı kaplaması sayesinde yansımaları bertaraf ederek keskin, berrak ve yüksek kontrastlı fotoğraflar çekmenize yardım eder.
  • Manuel netlik dizaynı ile çekimlerinizde kontrolü elinize alırsınız.
  • 9 bıçaklı diyafram yapısıyla net olmayan alanların kalitesini yükseltir.
  • ZE serisi lensler Canon DSLR’larla uyumlu çalışır ve kamera üzerinden yapılan ayarlamaları destekler.
 

 

Zeiss Distagon 35mm f/2 T* Lens Teknik Özellikleri
Odak Uzunluğu:35mm
Diyafram Açıklığı:Maximum: f/2, Minimum: f/22
Mount Tipi:Canon EF / Nikon F
Format Uyumluluğu:35mm Film / Full Frame Dijital Sensör / APS-C
Görüş Açısı:62°
Minimum Odaklama Mesafesi:30 cm
Element Sayısı / Grup Sayısı:9/7
Otomatik Netleme:Yok
Filtre Çapı:58mm
Boyutlar:72.7mm x 75mm
Ağırlık:570 gram

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 100 TL 100 TL
3 Gün 240 TL 80 TL
5 Gün 375 TL 75 TL
7 Gün 500 TL 70 TL
14 Gün 850 TL 60 TL
21 Gün 1150 TL 55 TL
30 Gün 1500 TL 50 TL