Transvideo 8inç HD Cine Monitör

Transvideo 8" CineMonitor HD Video Monitör

Transvideo 8" CineMonitor HD Video Monitörü çoklu en boy oranlarını (16:9, 4:3 ve anamorfik) destekler; bir besleme görüntülenirken bile en boy oranları arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. HD video monitör birimi ayrıca yakınlaştırmayı da destekler ve D56-D65 manuel renk kalibrasyonu. Transvideo 8" monitörün düşük gecikme süresi (bir kareden az) göz önüne alındığında, kesintisiz kesintisiz oynatmadan emin olabilirsiniz.

250-tl-Sayfa-01
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Transvideo 8" CineMonitor HD Video Monitör Tanıtım

Transvideo 8" CineMonitor HD Video Monitörü çoklu en boy oranlarını (16:9, 4:3 ve anamorfik) destekler; bir besleme görüntülenirken bile en boy oranları arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. HD video monitör birimi ayrıca yakınlaştırmayı da destekler ve D56-D65 manuel renk kalibrasyonu. Transvideo 8" monitörün düşük gecikme süresi (bir kareden az) göz önüne alındığında, kesintisiz kesintisiz oynatmadan emin olabilirsiniz. HD video monitörü ayrıca dalga biçimi, vektör ve histogram kapsamlarını görüntüleyebilir ve ekrandaki herhangi bir yatay veya dikey çevirmeyi otomatik olarak tersine çevirebilir ve düzeltebilir (böylece sizi manuel olarak yapmaktan kurtarır).

Güvenli alan işaretçileri, beslemenin ve yapılan ayarlamaların TV izlenebilirliğini etkilememesini sağlamanıza olanak tanır. Ayrıca, HD Video Monitörü, monitörün kendisinden görüntülenen beslemede kolay düzeltmeler yapmanızı sağlayan ayarlanabilir gama ile birlikte gelir.

8" CineMonitor HD Video Monitörü, bu HD video monitörü için isteğe bağlı geliştirmelere sahiptir - HD Çerçeve Çizgisi (orta çarpı ile veya olmadan 3 renkli çerçeve çizgisi oluşturmak için kullanılabilir), HD Sanal Ufuk (renk kodlu bir çerçeve eklemek için kullanılabilir) çeşitli temsillere sahip elektronik balon; sensör zaten monitörde yerleşiktir) ve Gelişmiş Ölçüm Araçları (bireysel temsil (geçit töreni modu), vektörskop ve histogram ile bir RGB dalga biçimi eklemek için kullanılabilir).

Transvideo 8" CineMonitor HD Video Monitör Teknik Özellikleri

Transvideo 8" CineMonitor HD Video Monitör Kiralama Paket İçindekiler

1 Adet - Transvideo 8" CineMonitor HD Video Monitör
1 Adet - HDMI-SDI Kablo
1 Adet - Taşıma Çantası

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 250 TL 250 TL
3 Gün 600 TL 200 TL
5 Gün 935 TL 187 TL
7 Gün 1225 TL 175 TL
14 Gün 2100 TL 150 TL
21 Gün 2885 TL 137 TL
30 Gün 3750 TL 125 TL
Transvideo CineMonitor HD8