Tilta Armor-Man 2

Tilta Armor-Man 2 Gimbal Destekleyici

Armor-Man, Tilta Gravity, Freefly MoVI ve DJI Ronin dahil olmak üzere çoğu tam boyutlu gimballeri destekler. Temel bileşenleri, ana gövde yeleği ve yeleğe güvenli bir şekilde oturan iki yaylı koldur. Gimbalinizi kollara monte edin ve ağırlık stresi olmadan ve önemli ölçüde geliştirilmiş stabilite ile çalıştırın. Gimbalı gerçekten tutmaktan çok yönlendirmek gibi olacak. Artık, gimbalin ağırlığından ve yükünden çok çekime odaklanarak, gimbali mümkün olduğunca yere indirebilirsin.

300-tl-Sayfa-01
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Tilta Armor-Man 2 Tanıtım

Armor-Man, Tilta Gravity, Freefly MoVI ve DJI Ronin dahil olmak üzere çoğu tam boyutlu gimballeri destekler. Temel bileşenleri, ana gövde yeleği ve yeleğe güvenli bir şekilde oturan iki yaylı koldur. Gimbalinizi kollara monte edin ve ağırlık stresi olmadan ve önemli ölçüde geliştirilmiş stabilite ile çalıştırın. Gimbalı gerçekten tutmaktan çok yönlendirmek gibi olacak. Artık, gimbalin ağırlığından ve yükünden çok çekime odaklanarak, gimbali mümkün olduğunca yere indirebilirsin.

Her kol iki yaylı bölüme sahiptir ve her bölümün gerilimi özel bir düğme ile bağımsız olarak ayarlanabilir. Her bir kolun ucunda, gimbal tutamaçlarınızı takmak için döndürülebilir ayarlanabilir bir tutma yeri desteği bulunur. Çekimler arasında olduğu gibi kullanılmadığında, kollar dinlenme pozisyonuna döndürülebilir. Gün için hazırlanmaya hazır olduğunuzda, kollar yeleği taktıkları kadar kolay bir şekilde serbest bırakır ve Armor Man'in tamamı birlikte verilen özel bir sert çantaya sığar.

Yelek çoğu vücut tipine uyacak şekilde ayarlanabilir. Yeleğin üzerindeki pil plakasına bağlanan pilinizden doğrudan gimbale giden gücü çalıştırmak için üzerinde 4 pinli LEMO konektörü vardır. Sağ koldaki çoklu kablo kelepçeleri, gerekirse isteğe bağlı bir güç kablosunu düzgün bir şekilde düzenlemenize olanak tanır. Birlikte verilen sert çanta hava koşullarına dayanıklıdır ve geri çekilebilir bir tutamağa, iki tekerleğe ve dört hızlı serbest bırakma mandalına sahiptir.

Armor Man ayrıca, gimbal al'ı hemen hemen kendi başına tuttuğundan ve ellerinizi neredeyse serbest bıraktığından kamera ayarlarını kolayca ayarlamanıza izin verir.

Tilta Armor-Man 2 Teknik Özellikleri

Tilta Gravity, Freefly MoVI ve DJI Ronin gibi çoğu tam boyutlu gimballeri destekler
Çoğu vücut tipine uyan ayarlanabilir yelek
Gerginlik ayarlı iki yaylı hızlı serbest bırakma kolu
Kollar kullanılmadığında dinlenme pozisyonuna ayarlanabilir
Gimbala güç sağlamak için yeleğe entegre edilmiş 4 pimli LEMO güç konektörü (yeleğin üzerindeki V montajlı pil plakasına bağlanan isteğe bağlı bir pilin)
İsteğe bağlı bir güç kablosunu düzenlemek için sağ kol boyunca kablo kelepçeleri
Özel, hava koşullarına dayanıklı sert çanta içerir

Tilta Armor-Man 2 Kiralama Paket İçindekiler

 1. (1) Çok fonksiyonlu ayarlanabilir yelek
  • (1) Pil plakası (altın montajlı veya V montajlı olarak mevcuttur)
  • (1) 4 pinli Lemo güç çıkışı
 2. (2) Yay kolları (Sol/Sağ)
 3. (2) Üst çubuk tabanlı 3 eksenli yalpa sistemi (L/R) için denge destek kapları
 4. (2) Evrensel Gimbal Halka Adaptörleri (Sol/Sağ)
 5. (3) Alyan anahtarları
 6. (1) Çok başlı tornavida
 7. (1) Sert kabuklu su geçirmez güvenlik çantası

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 300 TL 300 TL
3 Gün 720 TL 240 TL
5 Gün 1100 TL 225 TL
7 Gün  1450 TL 210 TL
14 Gün 2500TL 180 TL
21 Gün 3400 TL 160 TL
30 Gün 4500 TL 150 TL
Tiltamax - Armorman 2.0 Quick Start Guide
Armor-Man by TiltaMAX