Sıkca Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kamera, ekip ve ekipman hizmeti almak istiyorum. Ne yapmam gerekir ?

Kamera, ekip ve ekipman hizmeti almak istiyorsanız, iletişim kısmındaki telefonlardan ve ya e-mail yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Randevu aldıktan sonra ofisimize gelerek rezerve ettiğiniz kamera, ekip ve ekipmanı kontrol ederek teslim alabilirsiniz. Teslimat günü sözleşme için kimlik ve/veya şirket kaşenizi yanınızda getirmelisiniz.

Kamera, ekip ve ekipman hizmeti için rezervasyon yaptırabiliyor muyum ?

İletişim kısmındaki telefon numarasından bizi arayarak ve ya e-mail adresinden bize mail atarak istediğiniz hizmeti rezervasyon yaptırabilirsiniz. Teslim günü gelmeden ekibimiz sizin istediğiniz ekipmanları sizler için hazırlayacaktır.

Kamera, ekip ve ekipman rezervasyonu için ön ödeme yapmam gerekir mi ?

Kamera kiralama ve ekipman kiralama rezervasyonunuzun tamamlanması için ön ödeme yapmanıza gerek yoktur. Kamera kiralama ve ekipman kiralama için belirttiğiniz teslim alma gününden üç (3) gün önce aramadığınız takdirde rezervasyonunuz iptal edilmektedir.

Sitenizde belirtilen günlerden daha fazla süreliğine kamera, ekip ve ekipman kiralamak mümkün müdür ?

Mümkündür. Kiralamak istediğiniz gün sayısına göre özel indirimlerimiz bulunmaktadır.

Kiraladığım kamera ve ekipmanları ne zaman teslim alabilir, ne zaman teslim edebilirim ?

Yoğunluğa göre değişkenlik göstermekle birlikte, kiraladığınız ekipmanları kiralama başlangıç gününden bir gün önce akşam teslim alabilir, bir gün sonra da sabah teslim edebilirsiniz. Ekipman teslimi sırasında konu ile ilgili size detaylı bilgi aktarılacaktır.

Ekipman kiralamada ulaştırma hizmeti veriyor musunuz ?

Kiraladığınız kamera ve ekipmanlar için ulaşım hizmeti sağlıyoruz. Tabi ki bu hizmetimizin de maddi bir karşılığı var.  Eksik veya sorun olması durumunda yeni ekipmanı ulaştırma hizmeti de sağlıyoruz. Bunun için sizden ek bir ücret talep etmiyoruz.

Kiralık kamera ve ekipman kiralama ödemelerini nasıl gerçekleştirebilirim ?

Kamera, ekip ve ekipman hizmeti ödemesini, ekipmanı alırken elden ve ya sitemiz de bulunan banka hesap numaralarına havele şeklinde ödeyebilirsiniz

Kamera kiralamada operatör hizmeti veriyor musunuz ?

Kamera kiralama süreci boyunca belli bir ücret karşılığında operatör temin ediyoruz.

Kamera kiralamada asistan hizmeti veriyor musunuz ?

Kamera kiralama süreci boyunca belli bir ücret karşılığında asistan temin ediyoruz.

Çekimler için ekibe ihtiyacım var. Bu konuda nasıl yardımcı oluyorsunuz ?

İhtiyaç listenizi ve çekim takviminizi ayrıntılı olarak belirttiğiniz takdirde uzman kadromuzla ekip kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Post prodüksiyon hizmeti veriyor musunuz ?

Kiralık kamera ve ekipman kiralama yanı sıra kiralık kurgu setlerimizle ve montaj operatörü ile post prodüksiyon hizmeti sağlıyoruz.

Kamera ve ekipman satıyor musunuz ?

Kamera ve ekipman satışımız yoktur.

Kamera ve ekipman sponsorluğu sağlıyor musunuz ?

Bağımsız sinema filmleri, belgesel ve kısa film projeleriniz için yapılacak proje değerlendirmesi sonucu kamera ve ekipman sponsorluğu sağlıyoruz.

İstanbul dışından ekipman kiralaması yapıyor musunuz?

İstanbul dışından ekipman kiralaması yapmak isterseniz; ekipmanlarımızı asistan eşliğinde size ulaştırabiliriz. Bu durumda asistanın tüm ulaşım, konaklama ve yeme-içme giderleri kiralama yapan kişi ya da kuruluşa aittir.