Sigma 85mm f/1.4 DG HSM Art Lens (E)

Sigma 85mm f/1.4 DG HSM Art Lens
  • Sony E-Mount Lens / Full Frame Biçimi
  • Diyafram Aralığı: f / 1,4 ila 16
  • İki Düşük Dispersiyon Elemanı
  • Bir Asferik Eleman
  • Hiper Sonik AF Motoru, Manuel Geçersiz Kılma
  • Yuvarlak 9 Bıçaklı Diyafram
  • TSC, Pirinç Yapı Malzemesi
  • Filtre Çapı - 86bmm
175-tl-Sayfa-01
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Sigma 85mm f/1.4 Art Lens (E) Tanıtım

Sigma 85mm f / 1.4 DG HSM Art Lensi ile zirvede bir portre asal lensini oluşturdu ve yüksek performanslı, büyük bir f / 1.4 diyafram ve çeşitli teknolojilere sahip bir optik üretti. Sony E mount uyumlu olan bu objektif, son derece sığ bir alan derinliği ve pürüzsüz bir bokeh ile görüntü elde etmek için mükemmel bir süper hızlı f / 1,4 diyafram sunuyor. Ayrıca iki SLD elemanı, bir anormal kısmi yayılım / yüksek refraktif indeks elemanı ve sapmaları en aza indiren ve net ve net bir görüntü sağlayan bir asferik eleman kullanır. Süper Çok Katmanlı kaplama, parlamayı ve gölgelenmeyi bastırmaya yardımcı olur.
 
Operasyon için, bir Hyper Sonic AF motoru hızlı, doğru odaklama ve geniş bir odaklama halkası sağlar, ince ayarlamalar yapmak için manuel odaklamayı geçersiz kılar. Yuvarlatılmış 9 bıçaklı diyafram, yuvarlak, pürüzsüz bir bokeh oluşturmanıza yardımcı olur. Hafif ve dayanıklı olan ve pirinç bir süngü montajlı olan, ısıya dayanıklı bir kompozit malzemeden yapılmıştır.
 
Sigma'nın Global Vision serisindeki Sanat çizgisinin bir parçası olarak, bu objektif, gerçekten dikkate değer bir optik performansa ulaşmak için tasarlandı ve yaratıcı ve sanatsal uygulamalar için ideal olarak uygun.
 
Bu kısa telefoto 85mm f / 1.4 ana lens, tam çerçeve Sony E-mount aynasız kameralar için tasarlanmıştır ve ayrıca 127,5 mm eşdeğer odak uzaklığı sağlayacak APS-C modelleri ile de kullanılabilir.
 
Hızlı f / 1,4 maksimum diyafram, düşük ışık koşullarında çalışmak için çok uygundur ve aynı zamanda sığ derinlikteki alan teknikleri kullanıldığında odak pozisyonu üzerinde daha fazla kontrol sağlar.
 
Tüm odaklama aralığı boyunca renk sapmaları düzeltmek ve yüksek görüntü netliği sağlamak için iki SLD elemanı, yüksek oranda anormal kısmi dispersiyon ve yüksek bir kırılma indeksi olan bir eleman ve bir asferik eleman lens tasarımına dahil edilmiştir. Netleme noktası veya diyafram ayarından bağımsız olarak netlik ve kontrast. Bu optik tasarım ayrıca bozulmayı kontrol etmeye ve vinyetlenmeyi sınırlamaya yardımcı olur.
 
Mercek parlaması ve gölgelenmeyi en aza indirmek ve arkadan aydınlatmalı koşullarda bile kontrast bakımından zengin ve renkli nötr görüntüler üretmeye katkıda bulunmak için mercek elemanlarına Süper Çok Katmanlı Kaplama uygulanmıştır.
 
Entegre HSM (Hyper Sonic Motor), daha yumuşak bir odaklama performansı sağlamak için optimize edilmiş bir AF algoritmasıyla daha da tamamlanan hızlı ve sessiz otomatik odaklamayı gerçekleştirir. HSM ayrıca, odak halkasını her zaman döndürerek tam zamanlı manuel odak kontrolüne de izin verir.

 

Sigma 85mm f/1.4 Art Lens (E) Teknik Özellikleri

Sigma 85mm f/1.4 Art Lens (E) Kiralama Paket İçindekiler

1 Adet - Sigma 85mm f/1.4 Art Lens

1 Adet - Taşıma Çantası

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 175 TL 175 TL
3 Gün 420 TL 140 TL
5 Gün 650 TL 130 TL
7 Gün 850 TL 120 TL
14 Gün 1450 TL 100 TL
21 Gün 2000 TL 95 TL
30 Gün 2600 TL 85 TL