Sigma 18-35mm f1.8 Lens (EF)

Sigma 18-35mm f/1.8 DC HSM Art Lens
  • Diyafram Aralığı: f / 1,8-16
  • Hızlı Sabit Maksimum Diyafram
  • APS-C Ölçekli Sensörler için
  • 35mm eşdeğer Odak Uzunluğu: 28.8-56mm
  • Hyper Sonic Motor AF
  • İç Odaklama ve Zoom Tasarımı
  • Dört Küresel olmayan ve 5 SLD Cam Elemanları
  • Filtre Çapı - 72mm
375tl Sayfa-5
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Sigma 18-35mm f/1.8 Lens (EF) Tanıtım

Canon için Sigma 18-35mm f / 1.8 DC HSM Sanat Lensi, hızlı, parlak sabit f / 1.8 maksimum diyafram açıklığına sahip, normal uzunluktaki zoom objektife geniş açılı bir açıdır. APS-C boyutlu sensörler ile kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır ve 35 mm eşdeğer odak uzaklığı aralığı 28.8-56 mm'dir.

Objektif, dört asferik elemanın yapısına ve aynı zamanda daha fazla görüntü netliği ve netlik sağlamanın yanı sıra, zum aralığı boyunca çeşitli sapmaları ve bozulmaları en aza indirmeye yardımcı olmak için beş Özel Düşük Dispersiyon (SLD) cam elemanını birleştirir. Bir Süper Çok Katmanlı Kaplama ayrıca, yüksek kontrast ve renk doğruluğu ile görüntü üretmek için yüzey yansımalarını, mercek parlamasını ve gölgelenmeyi azaltmak için lens elemanlarına da uygulanmıştır. Objektif varil tasarımı, hafif ve kompakt kalırken, aynı zamanda doku ve metalin sıcaklık ve çevresel değişikliklere karşı dirençli olduğu Termal olarak Kararlı Kompozit (TSC) malzemeden üretilmiştir. Bir dahili odaklama ve yakınlaştırma mekanizması aynı zamanda kompakt ve tutarlı bir toplam uzunluğun ve dönmeyen ön yüzüğün muhafaza edilmesine yardımcı olur, ayrıca dairesel polarizasyon filtrelerinin kullanımını daha iyi sağlar. Odaklama kontrolü için, sürekli çekim ve film kaydına çok uygun, hızlı, hassas ve sessiz odaklama yeteneklerini sağlamak için bir Hyper Sonic Motor (HSM) kullanılır.

Lens yazılımını güncellemek ve kişisel çekimlerinize en uygun olacak şekilde ince ayarını yapmak için, bu lens Sigma USB Dock ile uyumludur. Bağlantı birimi, AF hız ve odaklama sınırlamaları gibi Sigma Optimization Pro yazılımı aracılığıyla belirli parametreleri ve diğer ayarları belirtmenize izin verir.

Sanat Lensi

Bu lens Sigma'nın Sanat serisinin bir parçasıdır; büyük, sabit f / 1.8 maksimum diyafram açıklığı ve dokuz kanatlı dairesel diyafram sayesinde estetik bokeh üretme yeteneği sayesinde yaratıcı görüntü yapımına çok uygun olduğunu düşünüyor. Geniş açılıdan normal boyuta kadar uzanan odak uzaklığı yelpazesi, günlük ve sanatsal çekim uygulamaları için güzel bir konumdadır.

Optimize Edilmiş Lens Tasarımı

Dört adet asferik lens elemanı ve beş SLD cam elemanın birleşimi, zoom aralığı boyunca bozulmaların ve sapmaların görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur ve keskin netlikle net görüntüler sağlar. Süper Çok Katmanlı Kaplama, yansıma ve parlamayı azaltarak ve daha fazla genel kontrast ve aslına katkıda bulunarak görüntü kalitesine de yarar sağlar.

Hyper Sonic AF Motor

Hyper Sonic Motor, video uygulamalarıyla kullanım için uygun olan hızlı, sessiz ve pürüzsüz otomatik odaklama sağlar. Bu AF motoru, odaklama halkasını döndürerek istediğiniz zaman manüel olarak geçersiz kılınabilir; böylece manuel netleme ile görüntü netliğini ince ayar yapabilirsiniz.

 

Sigma 18-35mm f/1.8 Lens (EF) Kiralama Paket İçindekiler

1 Adet - Sigma 18-35mm f/1.8 Lens (EF)

1 Adet - Taşıma Çantası

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 375 TL 375 TL
3 Gün 900 TL 300 TL
5 Gün 1410 TL 282 TL
7 Gün 1840 TL 263 TL
14 Gün 3150 TL 225 TL
21 Gün 4330 TL 206 TL
30 Gün 5620 TL 187 TL