SHURE SM7B Broadcast Mikrofon
Yeni

SHURE SM7B Broadcast Mikrofon

SHURE SM7B Broadcast Mikrofon


Ses İçin İlk Tercih

1 Gün
1250 TL
3 Gün
3000 TL
5 Gün
4690 TL
7 Gün
6120 TL
30 Gün
18750 TL

Ses İçin İlk Tercih

SM7B dinamik mikrofon, tüm profesyonel ses uygulamalarında müzik ve konuşma için uygun pürüzsüz, düz, geniş aralıklı bir frekans yanıtına sahiptir. Bilgisayar monitörleri, neon ışıklar ve diğer elektrikli cihazlar tarafından üretilen elektromanyetik uğultuya karşı mükemmel korumaya sahiptir.

• Hem müziğin hem de konuşmanın son derece temiz ve doğal bir şekilde yeniden üretilmesi için düz, geniş frekans yanıtı

• Tepki ayarının grafik gösterimi ile bas ses azaltma ve orta seviye vurgu (varlık güçlendirme) kontrolleri

• Dahili "havalı süspansiyon" şok izolasyonu, mekanik gürültü iletimini neredeyse tamamen ortadan kaldırır

• Son derece etkili pop filtresi, yakın plan vokaller veya anlatım için bile patlayıcı nefes seslerine karşı herhangi bir ek koruma ihtiyacını ortadan kaldırır

• SM7B dinamik mikrofon, tüm profesyonel ses uygulamalarında müzik ve konuşma için uygun pürüzsüz, düz, geniş aralıklı bir frekans yanıtına sahiptir. Bilgisayar monitörleri, neon ışıklar ve diğer elektrikli cihazlar tarafından üretilen elektromanyetik uğultuya karşı mükemmel korumaya sahiptir.

Havalı süspansiyon şok izolasyonu ve pop filtre, hem mekanik gürültüyü hem de nefes almayı ortadan kaldırır. Böylece kelimeler geçer ve gerisi karışımın dışında kalır.

Klasik kardioid model, eksen dışı sesi reddetmek için tasarlanmıştır. Böylece rahat bir açıyla şarkı söyleyebilir veya konuşabilirsiniz ve sesi tam istediğiniz gibi minimum renklendirmeyle yakalar.

Bilgisayar monitörlerinden ve diğer stüdyo ekipmanlarından gelen uğultuyu engellemek için gelişmiş elektromanyetik korumaya sahip

SM7B'nin geniş frekans aralığı, yakaladığı sesin doğal güzelliğini korur. Ayrıntılı ses profili sayesinde, kelimeler çok uzaklara gidebilir, ancak her zaman kalite ve netlik bozulmadan varacakları yere varırlar.

Benzer Ürünler