Rode Wireless GO II Yaka Mikrofonu

Rode Wireless GO II Yaka Mikrofonu

Wireless GO II, çift kanallı bir alıcı ve iki vericiden oluşan ultra kompakt ve son derece çok yönlü bir kablosuz mikrofon sistemidir. Orijinal Wireless GO ile aynı benzersiz form faktörünü ve profesyonel ses kalitesini çığır açan, patent bekleyen teknolojiyle bir araya getiren Wireless GO II, çok çeşitli içerik oluşturma uygulamaları için mükemmel bir mikrofondur.

Rode Wireless GO II, kameralar, mobil cihazlar ve bilgisayarlarla evrensel uyumluluk, genişletilmiş menzil (200m görüş hattı) ve gelişmiş iletim kararlılığı, yerleşik kayıt yetenekleri ve çok daha fazlasını içeren bir dizi güçlü özelliğe sahiptir. Bu, yeni nesil kablosuz sestir.

200-tl-Sayfa-01
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Rode Wireless GO II Yaka Mikrofonu Tanıtım

Eşsiz Çok Yönlülük
Wireless GO II, kablosuz çok yönlülüğünü yeni boyutlara taşıyor. Kameralara takmak için 3,5 mm TRS analog çıkışı ve ayrıca akıllı telefonlara, tabletlere ve bilgisayarlara takmak için USB-C üzerinden dijital ses çıkışına sahip olan bu ürün, içerik oluşturma, film yapımı, kamera üzerinde veya sahnede sunumlar, vlog'lar için mükemmeldir. YouTubing, canlı yayın ve daha fazlası.

Yerleşik kayıt, kesintiler veya ses sorunları hakkında bir daha asla endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelirken, esnek kazanç kontrolü çıkışı cihazınıza tam olarak uyarlamanıza olanak tanır. Wireless GO II ayrıca her kanalı ayrı ayrı kaydetme veya ikisini birleştirme seçeneği sunarak post prodüksiyonda en üst düzeyde esneklik sağlar.

Ultra Kompakt Kablosuz Ses
Wireless GO II, orijinal Wireless GO ile aynı cep boyutunda form faktörünü sunar. Vericiler ve alıcı 32 gramdan daha hafif olup, kamera çantası, sırt çantası, el çantası veya evrak çantasında neredeyse hiç yer kaplamaz. Ayrıca, her şeyi düzenli ve güvenli tutmak için kullanışlı bir taşıma çantasıyla birlikte verilir. Wireless GO II'nin benzersiz klips tasarımı, herhangi bir kayıt durumu için ultra kompakt kablosuz ses olan kıyafetlere veya bir kamera soğuk pabucu, mobil kamera teçhizatı, bom direği veya herhangi bir soğuk ayakkabı aksesuarına hızlı ve kolay bir şekilde monte edilmesini sağlar.

Profesyonel Ses. Sorunsuz Bağlantı
Wireless GO II, kullanımı inanılmaz derecede basitken profesyonel kalitede ses sağlamak üzere tasarlanmıştır. Vericiler ve alıcı otomatik eşleştirilmiş olarak gelir ve her seferinde sorunsuz bir kurulum süreci sağlar. RØDE'nin 128-bit şifrelemeli Seri IV 2.4GHz dijital iletimi, 200m'ye kadar (görüş hattı) bir menzil sunar ve yoğun kentsel ortamlar, alışveriş merkezleri, üniversiteler dahil olmak üzere yüksek düzeyde RF aktivitesi olan alanlarda son derece kararlı çalışma için optimize edilmiştir. , kongre merkezleri ve ofisler.

Her verici, tamamen kablosuz kayıt için yüksek kaliteli yerleşik çok yönlü kondansatör kapsülü ve ayrıca yaka mikrofonu takmak için 3,5 mm TRS girişi içerir. Wireless GO II ayrıca rüzgarlı veya olumsuz hava koşullarında kayıt yapmak için döndür ve kilitle tüylü ön camlarla birlikte verilir. Her durumda kristal netliğinde, profesyonel ses.

Rode Wireless GO II Yaka Mikrofonu Teknik Özellikleri

Aynı anda iki ses kaynağı kaydetmek için çift kanallı kablosuz mikrofon sistemi
Seri IV 2,4 GHz dijital iletim, 128 bit şifreleme - 200 m'ye kadar (görüş hattı) kristal netliğinde ses, yoğun RF ortamlarında son derece kararlı çalışma için optimize edilmiştir
3,5 mm TRS analog çıkış, USB-C ve iOS dijital çıkış - kameralar, mobil cihazlar ve bilgisayarlarla evrensel uyumluluk
Yerleşik kayıt - 24 saatin üzerinde dahili bellek
Mono veya stereo kayıt modları - her kanalı ayrı ayrı kaydedin veya post prodüksiyonda nihai esneklik için bunları birleştirin
Güvenlik kanalı, esnek kazanç kontrolü (üç aşamalı
ped, 10 aşamaya genişletilebilir)
Dahili şarj edilebilir lityum iyon pil - 7 saate kadar pil ömrü

Rode Wireless GO II Yaka Mikrofonu Kiralama Paket İçindekiler

1 Adet - Rode Wireless GO II Receiver
2 Adet - Rode Wireless GO II Transmitter
2 Adet - Mikrofon
1 Adet - Taşıma Çantası

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 200 TL 200 TL
3 Gün 480 TL 160 TL
5 Gün 750 TL 150 TL
7 Gün  980 TL 140 TL
14 Gün 1650TL 120 TL
21 Gün 2300 TL 110 TL
30 Gün 3000 TL 100 TL
Rode Wireless GO II Yaka Mikrofonu
Introducing the Wireless GO II