Rode RODECaster Pro II Mikser

Rode RODECaster Pro II Mikser

4 adet yüksek kaliteli Neutrik combo giriş
Yüksek performanslı quad-core audio engine
6 broadcast kalitesinde fiziksel fader ve 9 atanabilir kanal
Stüdyo kalitesinde APHEX ses işlemcisi ve dahili efektler
Bank değiştirme imkanı sunan sekiz programlanabilir SMART pad
Çift USB-C arabirim ve gelişmiş Bluetooth bağlantısı
microSD kartlara stereo ve çok kanallı kayıt, Bilgisayara kayıt imkanı
¼” balanslı line çıkışlar üzerinden dört adet kulaklık çıkış
5.5” yüksek- çözünürlüklü dokunmatik ekran

550tl Sayfa-5
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Rode RODECaster Pro II Mikser Tanıtım

The RØDECaster Pro II dünyanın en güçlü hepsi bir arada ses prodüksiyon çözümüdür. Yeni nesil, yüksek teknoloji özellikler ve yüksek performanslı quad-core ses işlemcisi ile streaming, gaming, podcasting ve müzik prodüksiyonu dahil olmak üzere her türlü içerik yapımı için stüdyo kalitesinde ses sunmaktadır.

Devrimsel Ses Kalitesi
Yüksek kaliteli Neutrik™ combo jack’lara sahip dört balanslı giriş üzerinden, mikrofon, enstrüman ve line-seviyesi cihazlarınızı bağlayabileceğiniz RØDECaster Pro II canlı yayın için tek bir mikrofon kayıdından çok kanallı müzik prodüksiyonuna kadar her türlü uygulama için idealdir.

Dünya standartlarında üretilmiş olan Revolution™ Preamplifikatörler her türlü mikrofonla kusursuz sonuçlar verir. RØDECaster Pro II için sıfırdan özel üretilmiş olan bu ultra-düşük gürültülü, yüksek kazançlı preampler son derece düşük gürültü ile tüm ihtiyaçları fazlası ile karşılayacak çıkış vererek harici mikrofon güçlendiricilerine gerek duymaz.

APHEX® Farkı
Pro audio dünyasında en çok aranan isimlerden biri olan APHEX teknolojisi ile seslerinizi stüdyo kalitesinde işleyin. RODECaster Pro II üzerinde efsanevi audio işlemcilerin bire-bir emülasyonları bulunmaktadır: Aural Exciter™, Big Bottom™ ve Compellor™ master compressor/leveller. Bunların yanında -yine APHEX teknolojisine sahip- her kanalda kullanılabilecek stüdyo kalitesinde compressor, noise gate, high-pass filtre, de-esser ve üç band EQ unutulmamıştır. Her kayıt düğmesine bastığınızda mükemmel ses!

İnanılmaz Ses, İnanılmaz Basitlik
Sesiniz üzerinde her türlü kontrolü sağlayan geniş, yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran ve rotary tactile düğmeleri sayesinde RØDECaster Pro II’nun kullanımı son derece kolaydır. Profesyonelce hazırlanmış presetler ve sadece bir düğmeye basarak veya çevirerek ideal sound’unuzu yakalamanızı sağlayan son derece kullanışlı VoXLab™ ses işlem editörü sayesinde hazırlanmak sadece saniyeler sürmektedir. Sound’unuzu bir üst seviyeye çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Sadece Pad değil. Akıllı Pad.
Diğer mikserlerin "Sound pad” leri vardır. RØDECaster Pro II de ise "SMART” (Akıllı) pad’ler mevcuttur. Reverb, echo, pitch ve robot FX gibi efektleri tetikleyebilir, harici yazılımlara MIDI mesajlar yollayabilir, fade-in ve fade-out gibi mikser otomasyonları aktive edebilir ve tabiki ses efektleri, sample ve jingle’lar çaldırabilirsiniz. Sınırsız kreativite ve kontrol parmaklarınızın ucunda.

Sınırsız Özelleştirme, Sınırsız Kreatif Özgürlük
Ne tür içerik yaratıyor olursanız olun RØDECaster Pro II kurulumunuza, iş akışınıza ve sound’unuza uyacak şekilde özelleştirilebilir. Ayrı ayrı özelleştirilebilen 9 adet kanal ile her türlü mikser konfigürasyonu oluşturulabilir. Gelişmiş editör aracılığı ile tüm ses işlemleri ve efektlere ince ayar yapılabilir, her SMART pad tümü ile programlanabilir (8 bankalı 8 pad ile toplam 64 ayrı aksiyon) ve parlak RGB LED’ler kendi estetik ve kurulumunuza özel olarak düzenlenebilir. Seçenekler sınırsızdır.

Tüm Cihazlarınız, Bir Yerde.
RØDECaster Pro II sahip olduğu rakipsiz cihaz bağlantı opsiyonları ile her türlü içerik yaratma için olağanüstü kullanışlılık sunmaktadır. Dört adet Neutrik™ combo jack’lar üzerinden mikrofon, gitar, bass, klavye ve her türlü line seviyesi cihazı bağlayabilirsiniz. Seslerinizi dört adet yüksek güçlü kulaklık çıkışı veya ¼” balanslı line çıkışlarına bağlı hoparlörlerinizden dinleyebilirsiniz. Gelişmiş Bluetooth® bağlantıları aracılığı ile telefon çağrılarını yüksek kalitede kaydedebilir veya yüksek çözünürlüklü stream edebilirsiniz. Çift USB çıkışı sayesinde aynı anda iki bilgisayar veya mobil cihaza bağlanıp remote podcast kaydından karmaşık kurulumları basitleştirmeye kadar farklı uygulamalar rahatlıkla gerçekleştirilebilir. RØDECaster Pro II her türlü içerik yaratıcı için ideal ses kontrol merkezidir.

RØDECaster Pro II'den maksimum verimi alın
RØDECaster Pro II tümü ile güncellenebilir tasarımı sayesinde düzenli yazılım (firmware) güncellemeleri ile yeni özellikler ve geliştirmelere sahip olmaktadır. RØDECaster Pro II’nizden en yüksek performansı alabilmek için en son yazılıma sahip olduğunuzdan emin olun. Güncellemeler kablosuz internet bağlantısı ile veya RODE Central yazılımı ile yüklenebilir.

Rode RODECaster Pro II Mikser Teknik Özellikleri

Genel Teknik Özellikler
Frekans cevabı
Mikrofon Girişleri: 20Hz - 20kHz
Monitor Çıkış: 20Hz - 20kHz
Mikrofon Giriş Empedans
4KΩ
Enstrüman Giriş Empedans
1MΩ
Preamp Kazanç Aralığı
0 - 76dB
Eşdeğer Gürültü
-131.5dBV (A-weighted)
Line Çıkış Maksimum Seviye
4dBu
Kulaklık Çıkış Gücü
250mW
Ses Arabirimi
 
Analog Girişler
4 x combo jack giriş (mikrofon, line, enstrüman)
Analog Çıkışlar
2 x balanslı line çıkış
4 x kulaklık çıkış
Bluetooth Bağlantı
Müzik ve Kulaklık profilli Bluetooth audio (wide band speech)
USB Bağlantı 1
1 x 2-giriş / 16-çıkış çok kanallı cihaz
1 x 2-giriş / 2-çıkış (mix-minus özellikli)
USB Bağlantı 2
1 x 2-giriş / 2-çıkış (mix-minus özellikli)
Bit Derinliği
24-bit
Örnekleme Frekansı
48 kHz
Kayıt Ortamı
microSDHC, microSDXC,
USB-C harici sürücü (exFAT – minimum 100MB/s)
Data Transfer
USB 3.0 SD card okuyucu 130MB/s
Network Bağlantı
Wifi 802.11g/n/ac 2.4GHz and 5GHz, Ethernet 100/1000
İşletim Sistemi grekinimi
macOS 10.15 veya üstü
Windows 10 Version 1803 veya üstü, Windows 11

Rode RODECaster Pro II Mikser Kiralama Paket İçindekiler

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 550 TL 550 TL
3 Gün 1320 TL 440 TL
5 Gün 2060 TL 412 TL
7 Gün 2690 TL 384 TL
14 Gün 4620 TL 330 TL
21 Gün 6350 TL 302 TL
30 Gün 8250 TL 275 TL