Magewell USB Capture SDI Plus

Magewell USB Capture SDI Plus Stream Kart

Magewell kartlar kurgu ve stream için kullanılan üstün özellikli ürünlerdir. Kurguda Capture ve Önizleme için kullanılan bu kartlar aynı zamanda Stream tarafında DirectShow destekleyen neredeyse tüm yazılımlarla (Adobe Flash Media Live Encoder, Adobe Connect, Google Plus Hangouts,  OBS Classic, Quicktime Player, Skype, Video Stitch, VirtualDub, VLC, Vmix, Windows Media Encoder, Wirecast) uyumludur.

200-tl-Sayfa-01
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Magewell USB Capture SDI Plus Tanıtım

Magewell kartlar kurgu ve stream için kullanılan üstün özellikli ürünlerdir. Kurguda Capture ve Önizleme için kullanılan bu kartlar aynı zamanda Stream tarafında DirectShow destekleyen neredeyse tüm yazılımlarla (Adobe Flash Media Live Encoder, Adobe Connect, Google Plus Hangouts, OBS Classic, Quicktime Player, Skype, Video Stitch, VirtualDub, VLC, Vmix, Windows Media Encoder, Wirecast) uyumludur.

Çoklu stream desteği
Tek video kaynağı farklı yazılımlara birden fazla stream sağlayabilir. Her streamin çözünürlüğü, kare hızı, deinterlacing modu, görüntü kontrolü vb. farklı olabilir. Örneğin kullanıcılar, Flash Media Live Encoder, Capture Express ve Windows Media Encoder’ı kullanarak aynı anda bir spor müsabakasını yayınlayabilir, kaydedebilir ve ön izleyebilir.

Magewell video motoru
Pro Capture kartların donanımı ve video motoru 4:4:4 10 bit RGB ve YUV’yi destekler. Kartlar, up/down scaling, cropping, hue / brightness / contrast / saturation düzeltme, deinterlacing, renk uzayı dönüştürme gibi zengin video işleme işlevlerine sahiptir. Video işleme donanım tarafından yapılır ve CPU(işlemci) kullanımı yoktur.

Time Code desteği
Kartlar, Sony / Canon DSLR makinelerin HDMI sinyal çıkışlarından gelen timecode bilgilerini (saat, dakika, saniye ve kare sayısı) analiz edebilir. Kartın alabileceği time code biçimi SMPTE’dir. Bu fonksiyon farklı giriş sinyallerini senkronize etmek için kullanılabilir.

Birçok SDI standartına destek
Kullanıcılar, profesyonel kameralar, görüntü mikserleri ve sinema kameraları gibi hemen hemen tüm SDI çıkışlı cihazlardan capture yapabilir.

OSD (resim, logo ve caption) desteği
Flash Media Live Encoder ve Windows Media Encoder gibi yazılımların OSD işlevi yoktur. Pro Capture kart ailesiyle kullanıcılar, OSD yazılımı kullanmak zorunda kalmayarak tasarruf sağlayabilir ve videonun üzerine logo yerleştirebilirler. Buna ek olarak Magewell SDK kullanılarak, 2 video üst üste bindirilebilir. Tüm bu işlemler yine donanım gücüyle yapılır ve CPU (işlemci) kullanımı yine yoktur.

Sıradışı performans
PCIe 2.0 yüksek hızlı arabirimi, birinci jenerasyon capture kartlarıyla karşılaştırıldığında 2 katı performans sunar. Birinci jenerasyon kartlarda hız: 200-800MB/S iken Pro Capture kartlarda hız 400-1600MB/S arasıdır.

Pro Capture kartları NVIDIA GPUDirect for Video ve AMD DirectGMA teknolojisini destekler. Yakalanan veriler doğrudan video motorundan grafik belleğine aktarılır. Bu işlem tamamen FPGA tarafından yapılır ve CPU kullanımı yoktur.

Magewell Pro Capture tek kanallı kartlar Full HD video capture yaparken aşağıdaki gerçek kare hızlarına ulaşır:

1080p 60Hz 8bit 4:2:2: 86.85fps
1080p 60Hz 8bit 4:4:4: 63.90fps

Magewell USB Capture SDI Plus Teknik Özellikleri

Magewell USB Capture SDI Plus Kiralama Paket İçindekiler

1 Adet - Magewell USB Capture SDI Plus Tanıtım

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 200 TL 200 TL
3 Gün 480 TL 160 TL
5 Gün 750 TL 150 TL
7 Gün  980 TL 140 TL
14 Gün 1650TL 120 TL
21 Gün 2300 TL 110 TL
30 Gün 3000 TL 100 TL