Dji Wireless Follow Focus

Kiralık Dji Wireless Follow Focus

Kiralık DJI Wireless Follow Focus, focusu uzaktan kontrol etmeye yarayan kablosuz bir follow-focus sistemidir. Elde taşınabilir kumanda da bulunan odak düğmesi ile geleneksel bir mekanik takip odağı verilmiştir. Kablosuz sistem, sadece 14ms’lik bir gecikme ile 330 inçgörüş mesafesinde etkin bir çalışma sunar.

DJI Wireless Focus’un Özellikleri:

  • Kontrol hassasiyeti ± 0.002 °
  • Bağımsız güç ünitesi, fırçasız motoru ve alıcıyı tek bir modülde birleştirir. Kurulumu basitleştirip tek bir güç kaynağının yeterli olmasını sağlar.
  • Programlanabilir odak noktaları ve kontrolör menüsü aracılığıyla ayarlanabilen diğer parametreler.
  • Menü erişimi ve durum göstergesi için denetleyicide OLED ekran
  • DJI Ronin ve Ronin-M gimbals ile uyumlu
  • Gelecekteki güncellemeler için çift bağlantı portları
400-tl-Sayfa
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Dji Wireless Follow Focus Tanıtım

DJI Focus kablosuz lens kontrol sistemi ile odağı 300 ° 'ye kadar çekin. Bu sistem bir uzaktan kumanda el ünitesi, tek bir motor, bağlantı kabloları ve diğer ekstralardan oluşur ve birlikte verilen bir kasa içine sığar. Odak, standart bir uzak takip odağı olarak işlev görebilse de, kolunda birkaç hile vardır; Ayrı bir kablo kullanarak, Inspire drone'nun Zenmuse X5 veya X5R gimbal'inize monte edilen lensin odağını veya irisini kontrol edebilirsiniz.
 
Düşük gecikme süresi
Yerde uzaktan kumanda, açık alanda sadece 14 ms gecikme ile 100 metreye kadar mesafelerde iletim yapar.
 
Zenmuse X5 / X5R Kontrolü
Ayrı olarak satılan bir kablo ile DJI Focus el ünitesi bir Inspire vericisine bağlanabilir. Bu bağlantı ile objektif odak ve iris, Odaklama ile doğrudan gerçek zamanlı olarak kontrol edilebilir.
 
Ayarlanabilir Son Noktalar
Sinema objektifleri dahili sabit duraklara sahipken, fotoğrafçılık mercekleri yok. Odakta, kullanmak istediğiniz herhangi bir lensin uç noktalarını eşleştirmek için lensi ayarlayabilirsiniz. Motor bir enkoder kullandığı için, yerleşik işlemci motorun tam olarak hangi pozisyonda olduğunu bilir ve sadece lensi kendisinin sonsuzluğa çevirip işaretleyerek saniyeler içinde ayarlamanızı sağlar, ardından diğer ucunda tekrarlanır.
 
Ayarlanabilir tekerlek gerilimi
Zaten dokunsal odak tekerleği, sizin isteğinize cevap verecek şekilde özelleştirilebilir. Kontrol düğmesini, elinize doğru hisseden bir sertlik veya gevşekliğe ulaşıncaya kadar çeviriniz.
 
Değiştirilebilir İşaretleme Halkası
Odak kadranının etrafındaki beyaz bir işaret halkası değiştirilebilir ve farklı lensler veya projeler için maskeleme bandından balmumu kalemine kadar her şeyi kullanarak çizilebilir. Halkanın arkasındaki bir ışık, arkadan aydınlatır ve karanlık bir sette bile işaretlerin görünür olmasını sağlar.
 
Kişiselleştirilebilir
Uzaktan kumandadaki bir OLED ekran menüsü, Focus'un sizin için nasıl çalıştığını ince ayarlamanızı sağlar. Birden fazla odak noktasını ve aralarında karmaşık hareketleri basit ve tekrarlanabilir hale getiren kamera raflarını ayarlayabilirsiniz.
 
Rozet Dağı
Diğer aksesuarları Focus uzaktan kumandasına bağlayın veya hatta ekipmanınızın diğer parçalarına bağlayın. Yerleşik bir rozet aparatına sahip olmak, ihtiyacınız olan her yere güvenli bir şekilde takılabileceği anlamına gelir.
 
Şarj edilebilir pil

Ürünle birlikte verilen lityum iyon batarya, Odaklama sırasında çekime güç verebilir ve bittiğinde saniyeler içinde değiştirilebilir. Stüdyoda veya USB şarj bağlantı noktası üzerinden bir güç paketinden hareket ederek şarj edebilirsiniz.

Dji Wireless Follow Focus Teknik Özellikleri

Dji Wireless Follow Focus Kiralama Paket İçindekiler

1 Adet - Dji Wireless Follow Focus Set

1 Adet - Taşıma Çantası

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 400 TL 400 TL
3 Gün 960 TL 320 TL
5 Gün 1500 TL 300 TL
7 Gün 1950 TL 280 TL
14 Gün 3350 TL 240 TL
21 Gün 4600 TL 220 TL
30 Gün 6000 TL 200 TL
DJI Tutorials - Focus - Using Focus on Set
DJI - Introducing the DJI Focus