Hollyland Solidcom M1-8B Full-Duplex Wireless Intercom

Hollyland Solidcom M1 Wireless Intercom

Hollyland Solidcom M1-8B Full-Duplex Wireless Intercom


8 kanallı iletişim
POE baz istasyonu güç kaynağı
Kemer paketlerinde 3,5 mm ve LEMO kulaklık bağlantısı
Tüm 8 bel çantası için şarj istasyonu
2 kablolu ve 4 kablolu interkom sistemi arabirimleri
Çıkarılabilir lityum iyon piller
Gruplama konuşma modu

1 Gün
3000 TL
3 Gün
7200 TL
5 Gün
11250 TL
7 Gün
14700 TL
30 Gün
45000 TL

Hollyland Solidcom M1-8B Full-Duplex Wireless İntercom Tanıtım

Solidcom M1 Tam Dubleks Kablosuz İnterkom Çözüm gelen Hollyland ideal bir çözümdür. Bu kablosuz interkom kurulumu, her birine kablosuz bir kemer paketi ve profesyonel kablolu tek kulaklı LEMO kulaklık sağlayan 8 ekip üyesine kadar destekler. Konser, kilise etkinliği veya sergi gibi küçük ila orta ölçekli etkinlikler (yaklaşık 100 ila 1000 misafir) için ideal olan Solidcom M1 sistemi, müdahale olmadan net ve sohbetsel iletişim sağlamak için çalışır ve kolay uygulama veya web sayfası tabanlı kurulum sunar .

1.9 GHz Tam Çift Yönlü İletim
Diğer cihazlarla etkileşimi önlemek için, M1 interkom sistemi 1.9 GHz spektrum üzerinden iletişim kurar ve tam çift yönlü görüşmeler sunar. Tam dubleks ile, diğer ekip üyeleriyle telefonda yaptığınız gibi konuşabilirsiniz, her bir taraf aynı anda konuşabilir ve dinleyebilir.

Uzun Menzilli İletişim
M1 baz istasyonundaki yerleşik panel anteni, panelin önünden 1312 'uzaktaki kemer paketlerine ve arkada fazladan 164' (görüş hattı) kadar tek yönlü iletim sağlayabilir. Yardımcı harici FRP antenleri, 984 'aralığına kadar 360 ° sinyal alımı sağlayabilir.

Yan Ton İşlevi
Bir etkinlikte yalnız olduğunuzda ve kulaklığınızın ve bel çantanızın doğru şekilde iletildiğinden emin olmanız gerektiğinde, kulaklık aracılığıyla kendinizi duymak için yan ton işlevini kullanabilirsiniz. Bu, mikrofonunuzun sesinizi aldığından, ses düzeyinizin doğru şekilde ayarlandığından ve daha fazlasından emin olmanıza yardımcı olur.

Kademeli Bağlantı
Kapsamınızı ve ekip desteğinizi genişletmeniz gerekirse, bu sistemi ikinci bir Solidcom M1 interkom sistemine katmak için kademeli bağlantı özelliğini kullanabilirsiniz ve her iki baz istasyonunu birbirine bağlayabilirsiniz.

HOLLYLAND SOLIDCOM M1 | FULL DUPLEX WIRELESS INTERCOM
HOLLYLAND SOLIDCOM M1 TUTORIAL
Benzer Ürünler