Hollyland Solidcom C1-6S Wireless Intercom

Hollyland Solidcom C1-6S Wireless Intercom

Hollyland Solidcom C1-6S , gövde paketi veya hub gerektirmeyen gerçek kablosuz bir tasarımda net ses ve tüm gün kullanım rahatlığı sağlamak üzere tasarlanmış tam çift yönlü kablosuz DECT interkom sistemidir. Bu konfigürasyon, 6 adet tek taraflı kulaklık, 1 ana ve 5 uzak ünite ile birlikte şarj edilebilir piller, şarj cihazı ve aksesuarlar içerir.

1100tl-Sayfa-5
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Hollyland Solidcom C1-6S Wireless Intercom Tanıtım

Hollyland Solidcom C1-6S , gövde paketi veya hub gerektirmeyen gerçek kablosuz bir tasarımda net ses ve tüm gün kullanım rahatlığı sağlamak üzere tasarlanmış tam çift yönlü kablosuz DECT interkom sistemidir. Bu konfigürasyon, 6 adet tek taraflı kulaklık, 1 ana ve 5 uzak ünite ile birlikte şarj edilebilir piller, şarj cihazı ve aksesuarlar içerir. Sistem, 1000' menzilde güvenli ve güvenilir iletim sağlamak için DECT 6.0 şifreleme ve çift anten teknolojisini kullanır; bu da onu film prodüksiyonu, konserler ve halka açık etkinlikler dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için çok uygun hale getirir.

2 Yönlü İletişim için Gerçek Kablosuz Bağımsız Kulaklık
Bel çantası veya baz istasyonu olmadan, C1, medya prodüksiyon ekipleri ve 1000' mesafeye kadar sosyal mesafeli çalışma senaryolarında gerçek zamanlı, engellenmeyen sesli iletişim arayan diğerleri için son derece taşınabilir ve eller serbest bir koordinasyon deneyimi sunar.

Hassas Koordinasyon için Geniş Frekans Tepkisi
Solidcom C1, etkili ekip çalışması için net ve anlaşılır ses sağlamak için 150 Hz ila 7 kHz frekans yanıtı ve birinci sınıf akustik yankı iptali (AEC) sunar. Yönlü mikrofon, konuşmacının sesini tam olarak yakalarken istenmeyen arka plan sesini en aza indirerek gürültülü ortamlarda bile görüşmeleri kolaylaştırır.

Kutudan Çıkar çıkmaz Kullanıma Hazır
Kulaklıklar otomatik olarak eşleşir ve dokunsal ses düğmeleri hızlı ayarlamalara izin vererek sistemin kullanımını kolaylaştırır. Her bir kulaklıktaki mikrofon patlaması 360° dönerek sola veya sağa yönlendirmeye izin verir. Bom kolunu yukarı veya aşağı döndürmek, kullanılmadığında mikrofonun sesini rahatça kapatır. Bir LED sistemin çalıştığını gösterir ve pil azaldığında sizi uyarır.

DECT 6.0 ile Gelişmiş Kararlılık ve Güvenlik
Güçlü DECT 6.0 platformu üzerine kurulu ve çift anten çeşitlilik şemasına sahip Solidcom C1, şifreleme teknolojisi ile sistem dışındaki kişilerin konuşmanızı duymasını engelleyebilir ve iletişim kanalında iki katına çıkan kullanıcı kapasitesi ile istikrarlı ve güvenilir iletim sağlar.

Şarj Edilebilir Piller + Şarj İstasyonu
Her kulaklık, tek bir şarj edilebilir pil ile çalışır. Ana kulaklıktaki pil süresi, kullanımda olan aşağıdaki kulaklıkların sayısına bağlıdır; 5 uzak kulaklık bağlıyken pil yaklaşık 5 saat dayanır; 3 aşağıdaki kulaklık kullanımdayken, pil ömrü 6 saattir. Her bir uzaktan kumandalı kulaklık, tek bir pil şarjıyla 10 saate kadar dayanır. Her pil 2,5 saatte tamamen şarj olur ve bir pil şarj istasyonu, USB kablosu ve AC adaptörü dahildir.

Hollyland Solidcom C1-6S Wireless Intercom Teknik Özellikleri

Hollyland Solidcom C1-6S Wireless Intercom Kiralama Paket İçindekiler

1x Ana Kulaklık
5x Takipçi Kulaklığı
1x Şarj Kutusu
6x Kulak Üstü Deri Yastık
6x Kulak Üstü Köpük Yastık
6x Mikrofon Ön Cam
12x Batarya
1x USB Type-A - USB Type-C Kablosu
1x Güç adaptörü
1x Taşıma Çantası

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 1100 TL 1100 TL
3 Gün 2640 TL 880 TL
5 Gün 4125 TL 825 TL
7 Gün 5390 TL 770 TL
14 Gün 9240 TL 660 TL
21 Gün 12705 TL 605 TL
30 Gün 16500 TL 550 TL
Hollyland SOLIDCOM C1 | User Feedback of Solidcom C1
Hollyland SOLIDCOM C1 | Solidcom C1