Edelkrone FlexTilt Head V3

Edelkrone FlexTilt Head V3

Hızlı ve kolay kilidini gerek kalmadan 5,5 lb ağırlığa kadar kameranızı, konumlandırmak veya kompakt ile, kafa kilidi FlexTILT v3 gelen edelkrone . Edelkrone'un sabit sürtünme teknolojisini kullanan FlexTILT v3, film yapımcıları ve fotoğraf çekenler için önceki sürümlere göre daha erişilebilir olacak şekilde yeniden tasarlandı. Hız ve esneklik için tek elle konumlandırma için pan ve tilt konumunun hassas bir şekilde ayarlanmasını sağlar.

75-tl-Sayfa-01
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Edelkrone FlexTilt Head V3 Tanıtım

 Hızlı ve kolay kilidini gerek kalmadan 5,5 lb ağırlığa kadar kameranızı, konumlandırmak veya kompakt ile, kafa kilidi FlexTILT Baş v3 gelen edelkrone . Edelkrone'un sabit sürtünme teknolojisini kullanan FlexTILT v3, film yapımcıları ve fotoğraf çekenler için önceki sürümlere göre daha erişilebilir olacak şekilde yeniden tasarlandı. Hız ve esneklik için tek elle konumlandırma için pan ve tilt konumunun hassas bir şekilde ayarlanmasını sağlar.

Kompakt FlexTILT v3, DSLR'ler ve aynasız kameralar için tasarlanmıştır, ancak ağırlığı 5,5 lb'ye kadar olan hemen hemen her kamerayla kullanılabilir ve bir tripod, kaydırıcı veya düz bir yüzey üzerinde tek başına kullanılabilir. FlexTILT v3'ün tasarımı ve yapısı, denge merkezini bulmayı kolaylaştırarak, çekiminizi ayarlamanıza ve kamerayı başınızın üzerinde serbest bırakmanıza olanak tanır. 3/8"-16 dişli montaj deliği ve birlikte verilen 3/8"-16 ila 1/4"-20 adaptör burcu, kafayı hemen hemen her tripod veya kaydırıcıya monte etmenize olanak tanır. Kafa, indeks kaydırma ve lens merkezi ile birlikte gelir tekrarlanabilir çekimler için işaretler ve panoramik durağan çekimler için bir yardım Entegre bir baloncuk seviyesi, kafanın düz olduğunu doğrulamanıza yardımcı olur.

Edelkrone FlexTilt Head V3 Teknik Özellikleri

Edelkrone FlexTilt Head V3 Kiralama Paket İçindekiler

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 75 TL 75 TL
3 Gün 180 TL 60 TL
5 Gün 280 TL 55 TL
7 Gün 360 TL 50 TL
14 Gün 630 TL 45 TL
21 Gün 860 TL 40 TL
30 Gün 1100 TL 35 TL