Easyrig Minimax

Easyrig Minimax

Belgeseller, haberler, etkinlikler ve daha fazlası için kullanışlı olan Easyrig Minimax , 4,4 ila 15,4 kg ağırlığındaki kameralarla kapsamlı el tipi kamera çalışması gerektiren durumlar için mükemmeldir. Minimax, kameranızı rahatsız bir şekilde tutmak yerine, ağırlığı kollarınızla desteklemek yerine, kamera kurulumunuzun ağırlığını vücut koşum takımı aracılığıyla yeniden dağıtır.

350-tl-Sayfa-01
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Easyrig Minimax Tanıtım

Belgeseller, haberler, etkinlikler ve daha fazlası için kullanışlı olan Easyrig Minimax , 4,4 ila 15,4 pound ağırlığındaki kameralarla kapsamlı el tipi kamera çalışması gerektiren durumlar için mükemmeldir. Minimax, kameranızı rahatsız bir şekilde tutmak yerine, ağırlığı kollarınızla desteklemek yerine, kamera kurulumunuzun ağırlığını vücut koşum takımı aracılığıyla yeniden dağıtır. Kollarınızdaki ağırlığı kaldırmak, kamerayı yorulmadan daha uzun süre sabit tutmanıza olanak tanır. Minimax'ın ek bir bonusu, çekimlerinizde artan stabilitedir. Destek halatı, ağırlığı koşum takımına aktarırken aynı zamanda bir temas noktası ekleyerek titreşimleri azaltır.

Minimax modeli, azaltılmış sürtünme ile daha yumuşak destek halatı hareketi sağlayan yeniden tasarlanmış bir yay sistemine sahiptir. Halat çözüldüğünde, konik bir çark artan bir kuvvetle ipi açar. Ek olarak, maksimum ağırlık kapasitesi aşılırsa aşırı yük koruma sistemi devreye girer. Minimax modelinde yer alan bir diğer iyileştirme, Easyrig 3 Cinema modelinden aşağı indirilen döner üst koldur. Pivot, kamerayı yana sallamanıza veya hatta omzunuza koymanıza olanak tanır.

Easyrig Minimax Teknik Özellikleri

Easyrig Minimax Kiralama Paket İçindekiler

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 350 TL 350 TL
3 Gün 840 TL 280 TL
5 Gün 1310 TL 262 TL
7 Gün 1715 TL 245 TL
14 Gün 2940 TL 210 TL
21 Gün 4040 TL 192 TL
30 Gün 5250 TL 175 TL
Easyrig Minimax Demonstration
Easyrig Minimax