DJI Ronin S

DJI Ronin S

Ronin-S'nin tepki tarzını, çekim stilinize uyacak şekilde özelleştirin. İki yanıt tipi kaydedilebilir ve tek bir tıklama ile anında geri çağrılabilir. Her türlü çekim durumuna hazır olmak için bir düğmenin hareket ettirilmesiyle yumuşak kamera hareketinden hızlı yanıt alın.

350-tl-Sayfa-01
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Dji Ronin S Tanıtım

Sistem Özellikleri
Bazen projelerinizde bir gimbaldan daha fazlasına ihtiyacınızın olduğunu anlıyoruz. Birçok aksesuar takılabilen Ronin-S mikrofon, LED ışıklar ve hatta kablosuz video bağlantısı gibi eklentileri tamamen destekliyor. Master Force gibi DJI kontrol cihazlarına uyumlu olması kontrol kabiliyetini artırıyor. Master Wheels ile de hassas gimbal hareketlerini uzaktan kontrol edebilmenize olanak tanıyor.
 
Çok Yönlü
Cihazı düşük açılı çekimler için uzaktan kumandalı arabalara   monte edilebilirsiniz. Özel DJI Focus yönetim ünitesi aksesuar yuvasına monte edilebilir   ve kullanıcılar standart ekipmanlarla   çalışırken odağı geri alabilir. Ayrıca Ronin-S’i gimbalın kontrollerinden, odak uzunluğundan ya da enstanteneden ödün  vermeden iki elle tutulabilen aparatına bağlayabilirsiniz.
 
SmoothTrack
Tek elinizle, SmoothTrack teknolojisi sayesinde kendinizi yormadan hareketlerinizi yumuşatarak kamera açısını değiştirebilirsiniz. İki adet özelleştirilebilir değişken grubu, favori SmoothTrack ayarlarınızı saklar ve istediğinizde tek tuşla birbirleri arasında geçiş yapabilmenizi sağlar. Ronin-S’de bulunan yeni Sport moduyla SmoothTrack hassasiyetini akıllı olarak ayarlar, hareketli öğelere yetişebilmenize olanak tanır.
 

DJI Ronin S Teknik Özellikleri

  • Üç-Akslı Motorize Gimbal Stabilizer
  • DSLR ve Aynasız Modeller ile Uyumlu
  • Tek El ile Kolay Kullanım
  • 3.6kg Taşıma Kapasitesi
  • 12 Saat Pil Ömrü

DJI Ronin S  Paket İçindekiler

1 Adet - DJI Ronin S

1 Adet - Taşıma Çantası

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 350 TL 350 TL
3 Gün 840 TL 280 TL
5 Gün 1310 TL 262 TL
7 Gün 1715 TL 245 TL
14 Gün 2940 TL 210 TL
21 Gün 4040 TL 192 TL
30 Gün 5250 TL 175 TL
DJI - Introducing the Ronin-S
DJI - Introducing Ronin-SC