DJI Ronin 3-Axis Gimbal Stabilizer

DJI Ronin 3-Axis Brushless Gimbal Stabilizer

Havadan görüntüleme sistemlerinin liderlerinden DJI'nin sektöre yeni bir soluk getirdiği elektronik sistemlerle stabilizerin buluştuğu büyük video çekimlerine ayrı bir boyut kazandıran yardımcı cihazı DJI Ronin 3 Axis Gimbal Stabilizer ...

350-tl-Sayfa-01
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

DJI Ronin 3-Axis Gimbal Stabilizer Tanıtım

3 Eksenli Gimbal SistemiHavadan görüntüleme sistemlerinin lideri DJI dan bir yenilik daha. Video çekerken olmaz sa olmazlardan olan stabilizer sistemler elektronik sistemler ile buluştu ve Dji Ronin piyasaya sürüldü. Hantal ve taşıması, kontrolü oldukça zor olan yelek + stabilizer şeklinde kullanılan steadicamlerden çok daha kullanışlıdır. Dji Ronin. Elektronik gimbal sistem hareketli sahnelerde kadrajı kaybetmemenizi sağlar. Üzerindeki süper hızlı motorlar üç eksende de maksimum stabilizasyon sağlar. Görünen o ki bir çok profesyonelin alınacaklar listesinde en başta yer almaktadır Dji Ronin.

Kolayca Kullanıma Hazır Hale Gelir
Dji Ronin üzerindeki entegre balans sistemi, operatörün herhangi bir alet kullanmadan ürünü kullanıma hazır hale getirebilmesine olanak sağlar. Ayrıca farklı kameralara göre setuplar oluşturup kayıt edebilirsiniz. Dji Ronin kullanıcı dostudur. Kameranız yapılandırıldıktan sonra, Ronin 5 dakika kadar kısa bir sürede çekim yapmaya hazır olabilir, böylece zamandan tasarruf edersiniz ve sette verimlilik artar. Dahili ATS (Auto Tune Stability) teknolojisi akıllıca bir tuşa dokunarak Ronin'i kamera teçhizatınıza ayarlar.

Universal Tasarım
Stabilizer sistemin en büyük avantajlarından biri ise tek bir kamera için dizayn edilmemiştir. Üzerine DSLR kameraların yanı sıra Red Epic gibi production kameralarıda bağlanabilmektedir. Dji Ronin universal dır.

Dji Ronin Kontrol Sistemi
Gimbaldaki Smoothtrack kontrol sistemi ile sert tilt-pan geçişlerini yumuşatır ve daha kaliteli video elde edilir.

Dji Ronin Otomatik Konfigürasyon Sistemi
Ronin ATS özelliği ile otomatik olarak balans konfigürasyonunu yaparak kameranızın ağırlık merkezine göre eksenleri dengeler ve hafızasına kayıt eder.

İki Operatör ile Kontrol Edilebilme
Pan, Tilt, Roll eksenlerinin kumanda ile kontrolünün yapılabilmesi Dji Ronin'in profesyonel bir ürün olduğunun kanıtıdır. Operatörlerden biri Ronin'i kontrol ediyorken diğer kullanıcı kumanda üzerinden Pan yapabilir, Smoothtrack hızını ve modları kontrol edebilir.

Çalışma Modları
1- Upright Mode: Kamerayı kaldırmak göz hizasına kaldırmak için rahatça kullanım olağanı sağlayan modı. Ronin'i bir otomobilin sunroof'undan çıkarırken veya bir sürü insanın üzerine ateş etmeye çalışırken bu modu kullanın.

2- Underslung Mode: Varsayılan gimbal işlemi Underslung modudur. Kamera, gögüs hizası veya daha aşağıda kullanıma izin veren mod.

3- Briefcase Mode: Daha ince bir kenar profiline ihtiyaç duyulduğunda, yani kapı yolları veya dar yollardan geçerken bu mod idealdir. Roni'nin bir çanta gibi, yanlarda ve bacakların yakınına tutulmasına izin verir.

 

DJI Ronin 3-Axis Gimbal Stabilizer Teknik Özellikleri

DJI Ronin 3-Axis Gimbal Stabilizer Kiralama Paket İçindekiler

1 Adet - DJI Ronin 3-Axis Gimbal Stabilizer

1 Adet - Taşıma Çantası

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 350 TL 350 TL
3 Gün 840 TL 280 TL
5 Gün 1310 TL 262 TL
7 Gün 1715 TL 245 TL
14 Gün 2940 TL 210 TL
21 Gün 4040 TL 192 TL
30 Gün 5250 TL 175 TL