DJI Osmo Mobile 2 Gimbal

DJI Osmo Mobile 2 Gimbal

Stabilize El Aygıtlarını Yakalama
3.3 "Geniş Akıllı Telefonları Destekler
Çok Modlu DJI GO Uygulaması ile Senkronize Edilir
15 Saatlik Çalışma Saati
Uygulamaya Yerleştirme İzleme Teknolojisi
Portre, Alttan Çıkma, El Feneri Modları
Hareketli Zaman Aşımı Özelliği Üzerine
Panorama İşlevi
1/4 "-20 Tripod Montaj

200-tl-Sayfa-01
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

DJI Osmo Mobile 2 Gimbal Tanıtım

DJI Osmo Mobil 2 orijinal versiyonundan özelliklerin çoğunu üzerinde taşır ve çok sayıda kilit gelişmeler sunmaktadır. Biraz daha hafif. Hareket aralıkları genişletildi. Ve çalışma süresi yaklaşık üç saat üç kat arttı!

3.3 "genişliğe kadar herhangi bir akıllı telefonu monte edin ve elde taşınabilir operasyonda pürüzsüz görüntüler elde edin Osmo Mobile 2, Portre, Alttan-Alt Konuşma, El Feneri, Renkli Çekim Modu ve Çoklu Çekim Modu dahil olmak üzere çoklu çekim modlarından ve işlevlerinden oluşan kapsamlı bir iş akışı sağlamak için dahil edilen bir DJI GO uygulaması ile senkronize edilir. Zaman Aşımı ve Panorama

Kararlı ve Pürüzsüz Hareketler
Osmo Mobile 2, hareket halindeyken film yapmak için üretildi. Sadece konuyu seçin ve ActiveTrack takip eder, kararlılığı sağlamak için dahili sensörler ve fırçasız bir motor kullanıyor. İster küçük titreşimler olsun bir kaykay ya da atlayıştan daha şiddetli bir dengesizlik varsa, bu akıllı telefon sabitleyici sabit kalır.

Hareket Halinde Zaman
Günlük durumları inanılmaz anlara çevirin. Hızlandırılmış. Çiçek açan çiçeklerle ve bulutları sürükleyerek vurun, Tüm hareketlerini kararlı bir şekilde kaydetmek. Bir çift için daha dinamik efekt, Motionlapse eşit pürüzsüz video oluştururken kamera ile hareket etmenizi sağlar.

Sinematik Zum Kontrolü
Keşfetmek isteyen film yapımcıları için yeni dahili bir zum kaydırıcısı, akıllı telefon kameranızı tutamaktan tamamen kullanmanızı sağlar daha akışkan, sinematik zoom ile. Dolly bile üretebilirsin zoom - yalnızca profesyonel sinema setlerinin üretebileceği görsel bir efekt.

Panoramalarla Daha Büyük Bir Dünyayı Ortaya Koyun
Maceralar nefes kesici manzara ve çarpıcı mimariye rastlamak için bize izin veriyor. yeniden yaşayın bu anları yüksek özünürlüklü panoramalarla. Osmo Mobile 2 otomatik olarak yakalamak için hareket eder Ardından birden fazla fotoğraf dikişsiz bir görüntü oluşturmak için birbirine diker. Ayrıca, Akıllı Telefonu Manzara veya Portre moduna getirerek size her resim için ideal seçenekler sunar.

Hafif ve Taşınabilir
Şimdi hikayenizi her yere götürebilirsiniz. Osmo Mobile 2, yüksek mukavemetli kompozit malzemeden yapılmıştır ve ağırlığı sadece 485g'ye kadar düşürür, bütün gün kullanım için mükemmeldir. Ayrıca, modifiye edilmiş tasarımı artık taşınabilirliği artırmak için daha kompakt katlama özelliğini de destekliyor. Osmo Mobile 2 ile hareket et, çekim yap ve paylaş.
Ağırlık: 485 g
Pil ömrü: 15 saat
Boyutlar: 72 × 113 × 295 mm

DJI Osmo Mobile 2 Gimbal Teknik Özellikleri

DJI Osmo Mobile 2 Gimbal Kiralama Paket İçindekiler

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 200 TL 200 TL
3 Gün 480 TL 160 TL
5 Gün 750 TL 150 TL
7 Gün  980 TL 140 TL
14 Gün 1650TL 120 TL
21 Gün 2300 TL 110 TL
30 Gün 3000 TL 100 TL
DJI - Introducing Osmo Mobile 2
How to Operate DJI Osmo Mobile 2