DJI Mavic 2 Zoom

DJI Mavic 2 Zoom

24-48 mm Optik Zoom Kamera
12 MP 1/2.3” CMOS Sensör
48 MP Süper Çözünürlüklü Fotoğraflar
4x Kayıpsız Zoomlu FHD Video
Dolly Zoom

Not: Fiyata Operatör dahildir.
Uçuş yapılmadan önce uçuş izinlerinin alması için Sivil Havacılık'a en az 5 iş günü öncesinde başvurulması gerekmektedir.

3000-TL-Sayfa
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

DJI Mavic 2 Zoom Drone Tanıtım

24 mm geniş açı lens ile karşılaştırıldığında 48 mm tele foto lens perspektifinizi bastırırken, klasik sinematik görünüm için parallax etkisini artırmaktadır. Şimdi, daha efsanevi ve sinematik çekim olanaklarıyla, yeni bir hava fotoğrafçılığı dünyası keşfetmeniz için sizleri bekliyor.

İstediğiniz Perspektife Kolayca Ulaşın
Full HD video çekerken, 4 x kayıpsız zoom ( 2 x optik zoom dahil olmak üzere) uzaktaki objelerin yakın çekimine olanak tanır; eşsiz manzara ya da sahnelere uzaktan da erişerek çekimlerini yapabilirsiniz. Bu opsiyon ayrıca kullanıcılara çekim esnasında dronun objelere olan uzaklığını belirli bir seviyede korunmasına yardımcı olarak güvenli uçuş imkanını da sunmaktadır.

Hızlı ve Hassas Odaklanma
Mavic 2 Zoom’da bulunan hibrit autofocus özelliği ile odaklanma hızı %40 artırılmış ve daha yüksek odaklanma hassasiyeti için kontrast belirleme süreci hızlanmıştır. Autofocus takip özelliği, odaklanırken ya da tam tersini yaparken objenin daha canlı ve keskin görünmesini sağlamaktadır.

Uçuş Esnasında Zoom Yapın
Mavic 2 Zoom için yeni bir QuickShot özelliği olan Dolly Zoom, tamamen entegre dronunuza akıl almaz bir perspektif sunmaktadır. Dolly Zoom, uçuş esnasında otomatik olarak odaklanmayı ayarlar, videonuza yoğun ve çarpık bir efekt verir. Manuel olarak uçuş yaptığınızda, daha yaratıcı çözümler için odaklanma hızını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Süper Çözünürlüklü Fotoğraflar
Mavic 2 Zoom ayrıca, manzara fotoğrafçılığının hakkettiği, canlı detayların yakalanmasında etkili olan yeni “süper çözünürlük” özelliğine sahiptir. 24 mm eşdeğer alan derinliği ile çekim yaptığınızda kamera, tele foto lensi ile 9 adet fotoğraf çeker ve otomatik olarak birleştirir. Bunun sonucunda 48 mega piksellik süper çözünürlüklü bir fotoğraf elde edersiniz. Bilinen panoramalarla kıyaslandığında süper çözünürlüklü fotoğraflar, çekim yapılan alanın orijinal görüntüsünü daha doğru bir kompozisyon ile kullanıcılara sunmaktadır.

Profesyoneller Gibi Çekimler Yapın
Her iki Mavic 2 kamerası da DJI’ın son 3 eksenli gimbal teknolojisine sahiptir. Bu sayede kullanıcıların her koşulda stabil ve hassas görüntüler elde etmesinde yardımcı olmaktadır.

Hyperlapse
Karmaşık ve uzun süren post-prodüksiyon sürecine elveda deyin. Hyperlapse sayesinde dronunuz strabil hava fotoğrafları çeker ve otomatik olarak işler. Siz de sadece butona basarak sosyal medya mecralarında anında paylaşabileceğiniz, profesyonel görünümlü timelapse görüntüleri elde edersiniz. İstediğiniz zaman yorulmadan uçuş ve çekim yapmak için Task Library 7’ye bir uçuş rotası kaydedin. JPEG ve RAW formatındaki fotoğraflar eş zamanlı olarak micro SD kartınıza kaydolacak; bu şekilde de post-prodüksiyon sürecinde daha yaratıcı çözümler üretebileceksiniz.

Geliştirilmiş HDR Fotoğraflar
Mavic 2 ayrıca geliştirilmiş HDR fotoğraf teknolojisini de destesteklemektedir. Yüksek dinamik menzil için fotoğrafların sekanslarını ustaca bir araya getirir, yapay efektlerden kaçınarak temiz ve canlı fotoğraflar sunar.

Hyperlight
Dünyanızı Hyperlight ile aydınlatın! Düşük ışıklı ortamlarda yaptığınız çekimlerde ortaya çıkan gürültüyü önemli ölçüde azaltır.

Yüksek Görüntü Kalitesi İçin H.265 Codec
Her iki model de ileri düzey H.265 sıkıştırma ile yüksek bit oranına sahip 4K video kaybedebilmektedir. H.265/HEVC codec sayesinde H.264/AVC ile çekilmiş görüntülere göre %50 daha fazla detayı kaydeder. Bu sayede daha iyi korunmuş detaylara sahip yüksek kaliteli videolar elde edersiniz.

DJI Mavic 2 Zoom Drone Teknik Özellikleri

DJI Mavic 2 Zoom Drone Kiralama Paket İçindekiler

1 Adet - DJI Mavic 2 Pro Drone
4 Adet - Batarya
1 Adet - Şarz Aleti
2 Adet - 64GB Kart
1 Adet - Taşıma Çantası

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 3000 TL 3000 TL
3 Gün 7200 TL 2400 TL
5 Gün 11250 TL 2250 TL
7 Gün 14700 TL 2100 TL
14 Gün 25200 TL 1800 TL
21 Gün 34650 TL 1650 TL
30 Gün 45000 TL 1500 TL
Mavic 2 – Flexible Optical Zoom
Mavic 2 – Control Time