Dji Inspire 2 X5S Drone

Dji Inspire 2 X5S Drone
Tamamen yeni bir görüntü işleme sistemi, CinemaDNG RAW, Apple ProRes ve benzeri ortamlarda 5.2 K'ye kadar kayıt yapıyor. Sadece 5 saniyede 0'dan 50Mph (80Km) hıza çıkıyor ve azami 5Mph (94Km) hıza ulaşabiliyor. Bu boyutta bir Dronda duyulmamış hız ve çeviklik için azami 9m/sn'lik bir iniş hızı var.

 

• 5.2K Gimbal Kameralarla uyumlu
• CineCore 2.0 Görüntü İşleme
• CinemaDNG ve ProRes Kaydı Destekler
• Çift Batarya Tasarımı
• 4 Saniyede 50 mil hıza ulaşır

Not: Fiyata Operatör dahildir.
Uçuş yapılmadan önce uçuş izinlerinin alması için Sivil Havacılık'a en az 5 iş günü öncesinde başvurulması gerekmektedir. Operatör ulaşımı tarafınıza aittir.

4000-TL-Sayfa
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Dji Inspire 2 X5S Drone Tanıtım

Sinema, reklam ve dizi sektörünün vazgeçilmezi  Inspire 2, 5.2K çözünürlüğünde 4:4:4 (kayıpsız) 30fps video kaydı yer alıyor.  Ayrıca 4K 60fps Cinema DNG (RAW) formatında çekim yapan bu ürün saniyede 100 MBPS’lik devasa bir veri akışı sunuyor. Bu çözünürlük ve kayıt formatları, post prodüksiyon kısmında daha özgür olabilmemizi sağlayacağı için Arri Alexa, Red Dragon gibi profesyonel sinema kameralarıyla daha rahat renk eşlemesi yapmanın önünü açıyor.

Sensör ve çarpmayı önleme Inspire 2'ye de takıldı. DJI'nın Flight Autonomi sistemine entegre edildiğinde, quadcopter'ın önündeki, altındaki ve üstündeki nesneler otomatik olarak algılanabilir ve engellenebilir. Inspire 2, GPS etkin olmadan acil bir eve dönme durumunda uçuş yollarını bile hatırlayabilir. Ayrıca, dahili 2 eksenli stabilize FPV kamerayı kullanarak pilot, gimbal kameranın görüş alanıyla sınırlı kalmadan Inspire 2'de gezinebilir.

Tabii bu kayıt seçenekleri beraberinde yüklü bir veri getiriyor. DJI bu verinin hızlı ve doğru bir şekilde yazılabilmesi adına Inspire 2’ye sadece DJI’ın ürettiği CINESSD’lerle kullanılabilecek bir SSD yuvası koymuş. 120GB ve 480GB’lık iki depolama seçeneği ile haricen satışa sunulan bu CINESSD’ler 4.2Gbps hızında veri kaydedebiliyor. Böylelikle kart değiştirmeden uzun süreler çekim yapabilirken daha profesyonel bir aktarım teknolojisinden de yararlanmış oluyorsunuz.

Inspire 2 kiralarken çalışan arkadaşlarımızdan 480GB CINESSD isteyebilirsiniz. Fiyata Operatör dahildir.

Dji Inspire 2 X5S Drone Teknik Özellikleri

Kiralık Dji Inspire 2 Drone Paket İçindekiler

1 Adet - Dji Inspire 2 + Operatör Dahil
2 Adet - 128GB SD Kart
1 Adet - 480GB CINESSD RAW
1 Adet - Dji Zenmuse X5s Lens
1 Adet - Olympus 45mm Lens
4 Adet - 4 Çift Batarya
1 Adet - Polar Pro ND Set
1 Adet - Kart Okuyucu
1 Adet - Soft Taşıma Çantası

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 4000 TL 4000 TL
3 Gün TL TL
5 Gün TL TL
7 Gün TL TL
14 Gün TL TL
21 Gün TL TL
30 Gün TL TL
DJI – Introducing the Inspire 2
DJI - Inspire 2 - Cinematic Possibilities Episode