DJI FPV Drone Combo

DJI FPV Drone Combo

4K / 60 FPS ya da 1080p / 120 FPS görüntü kalitesi alabileceğiniz DJI FPV’yle 140 km/s hıza ulaşabileceksiniz.

  • Sürükleyici Uçuş Deneyimi
  • 4K / 60fps Süper Geniş FOV
  • HD Düşük Gecikmeli İletim
  • Yepyeni S Modu
  • Sezgisel Hareket Kontrolörü
  • Acil Durum Freni ve Hover

Fiyata Operatör dahildir.
Uçuş yapılmadan önce uçuş izinlerinin alması için Sivil Havacılık'a en az 5 iş günü öncesinde başvurulması gerekmektedir.

3000-TL-Sayfa
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

DJI FPV Drone Tanıtım

DJI FPV Goggles V2 ve DJI FPV'nin süper geniş 150 ° FOV tarafından sağlanan sürükleyici uçuş heyecanını hissedin. 120 fps'ye kadar HD video aktarımı, size uçuşunuzun ultra akıcı, gerçek zamanlı bir görünümünü verir.

S Modu
S modunda FPV çekimlerinin dinamik görünümünü kolayca elde edin. Bu hibrit uçuş modu, manuel olarak uçma özgürlüğünü önceki DJI dronların basitleştirilmiş kontrolleriyle birleştiriyor.

N Modu
Yeni kullanıcılar için ideal olan N modu, engel algılama gibi DJI güvenlik özelliklerinin yanı sıra geleneksel drone uçuş kontrolleriyle sürükleyici uçuş sunar.

M Modu
Tam, sınırsız kontrol ve eksiksiz FPV uçuş deneyimi için M modunda uçun. Parametreleri özelleştirin ve başka hiçbir şeye benzemeyen uçuş ve görüntülerin keyfini çıkarın. 0-100kph 2.0s

DJI Hareket Kontrolörü
Yeni DJI Hareket Kontrolörü ile uçuş deneyiminizi yeni zirvelere taşıyın. Bu kompakt ve sezgisel cihaz, uçağın doğal el hareketlerinize göre manevra yapmasına izin verir. Bu sadece bir FPV yeniliği değil. Bu tamamen yeni bir uçma yolu.

Acil Durum Freni ve Hover
Uzmanlar için bile manuel FPV uçuşu göz korkutucu olabilir. Bu nedenle DJI FPV, acil durum freni ve hover özelliği ile birlikte gelir. Herhangi bir modda, herhangi bir hızda uçarken uzaktan kumandadaki bu düğmeye basmanız yeterlidir; Spark birkaç saniye içinde duracak ve sabit bir şekilde havada süzülecektir.

Gelişmiş Güvenlik Özellikleri
Yardımcı bir alt ışık, Akıllı Eve Dönüş (RTH), Düşük Pil RTH ve ileri ve aşağı doğru engel algılama, yüksek hızlarda bile güvenli bir uçuş sağlamaya yardımcı olmak için DJI FPV'ye entegre edilmiştir.

Uçuşlarınızın yoğunluğuna uygun sonuçlar alın.
150 ° süper geniş FOV ile birleştirilmiş güçlü tahrik yetenekleri, rakipsiz bir görüş sağlar. 4x Ağır Çekim, RockSteady sabitleme ve distorsiyon düzeltme, pilotlara daha da akıcı, daha dramatik sonuçlar verir.

Gerçek dışı görüntüler
DJI FPV uçağı, 120 Mbps'ye kadar 4K / 60fps video kaydedebilir ve çekimlerin uçuş kadar heyecan verici görünmesini sağlayan net ayrıntılar yakalayabilir.

DJI FPV Drone Teknik Özellikleri

DJI FPV Drone Kiralama Paket İçindekiler

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 3000 TL 3000 TL
3 Gün 7200 TL 2400 TL
5 Gün 11250 TL 2250 TL
7 Gün 14700 TL 2100 TL
14 Gün 25200 TL 1800 TL
21 Gün 34650 TL 1650 TL
30 Gün 45000 TL 1500 TL
DJI - Introducing DJI FPV
DJI FPV - Redefine Flying