Cartoni Jibo Mini Jib Kit

Cartoni Jibo Mini Jib

Cartoni Jibo Mini Jib Kit


3 bölüm CARTONI JIBO, 20 kg'a (44 lbs) kadar taşıyarak en kullanışlı ve hafif Jib'lerden birisidir.

1 Gün
750 TL
3 Gün
1800 TL
5 Gün
2810 TL
7 Gün
3670 TL
30 Gün
11250 TL

Cartoni Jibo Mini Jib Tanıtım

CARTONI JIBO, 20 kg'a (44 lbs) kadar taşıyarak en kullanışlı ve düşük maliyetli hafif Jib'lerden biri olacak şekilde tasarlanmıştır ve tekerlekler üzerinde pratik ve hafif bir kasaya sığar.

JIBO'nun 3 kolay montaj bölümünün yenilikçi benzersiz özelliği hızlı ve kolay operasyonel esneklik sağlar ve 3 dakikadan daha kısa sürede monte edilebilir veya demonte edilebilir.

JIBO, standart bir Fluid Head'in geleneksel pan ve tilt hareketine diyagonal takip ve yükseklik avantajı ekler.

Bu yeni hafif Jib yalnızca 15 Kg (33 lbs) ağırlığında ve 1,20 metre (47 ") uzunlukta katlanabiliyor ve maksimum 172 cm (67") uzatma ile mutlak zemin seviyesinden 2 metre (78 ") yüksekliğe kadar çekim yapabiliyor 9.

Karşı ağırlıkları tutan kolun arka kısmı, doğru kamera dengesi sağlamak için uzatılabilir; Tipik karşı ağırlık kiti 25 kg lastik spor salonu ağırlıklarıdır. Ön teleskopik kol, CARTONI JIBO'nun çok çeşitli çekim pozisyonlarında veya gereksinimlerinde çalışmasına izin verir, Kamerayı destekleyen akışkan kafası, alçaltılmış, yan yollar, vb

. Gibi birkaç farklı pozisyonda yerleştirilebilir. uzaktan kumanda kurulumu için kullanılabilir ve kamera ve zum için kontrollerin kurulmasına izin verir.

JIBO, herhangi bir 100mm kase tabanı tripodu ile arayüz oluşturur ve daha ağır kurulumlar için Mitchell bazlı bir adaptör mevcuttur.

Başka bir benzersiz özellik daha güvenli kurulum işlemi için yatay kilit.

JIBO'nun kit konfigürasyonunda tekerlekli, sağlam, su geçirmez, hafif reçine reçineli bir kasa, çoklu yönelimli, soldan sağa ve açık / açık ve 2 su terazisi bulunan 100 mm'lik bir kase taban bağlantısı.

Benzer Ürünler