Canon EOS C70 Kamera

Canon EOS C70 Sinema Kamera

Super35 Dual Gain Output (DGO) Sensörü
4K 120p, 2K Kırpma 180p HDR Yakalama
Canon Log 2, 3, PQ ve HLG Kaydı
RF Lens Yuvası / Adaptörlü EF Yuvası

750-tl-Sayfa
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Canon EOS C70 Kamera Tanıtım

 

Aynasız stilde temel Cinema EOS video araçlarını bir araya getiren Canon EOS C70 Sinema Kamerası , 16'dan fazla durağa kadar yüksek dinamik aralık ile nüanslı görüntüler yakalamak için bir Super35 DGO (Çift Kazanç Çıkışı) sensörüne sahiptir. Yenilikçi DGO sistemi, sensör üzerindeki her bir fotodiyot için iki ayrı kazanç okumasını birleştirerek görüntünüzün parlak alanlarında doygunluğu vurgular ve daha karanlık alanlarda gürültüyü azaltır.

Pro video işlevleri arasında sınırsız video kaydı, daha sığ RF montaj flanş derinliğine yerleştirilmiş motorlu bir ND filtre tekerleği, bir BNC zaman kodu giriş / çıkış konektörü ve yerleşik çift mini-XLR ses girişi bulunur. EOS C70 ayrıca, Canon'un gelişmiş kaplamalara ve görüntü sabitlemeye sahip hızlı, güvenilir RF lens serisini kullanmanıza olanak tanıyan RF yuvalı ilk Cinema EOS kameradır.

Diğer profesyonel video özellikleri arasında Dual Pixel CMOS AF otomatik odaklama kontrolü ve 4K 120p veya Super 16 2K kırpma 180 fps'ye kadar çekim bulunur. Bu hafif sinema kamerası ayrıca hızlı, kolay ayar değişiklikleri için 3,5 "Doğrudan Dokunmatik Kontrol LCD paneli ve değişen ışık seviyelerine hareket halindeyken ayarlamalar için hem otomatik ISO hem de otomatik kazanç işlevleri içerir.

EOS C70 Sinema Kamerası, C300 Mk III iş akışınıza bir B kamera olarak, C200 veya C100 kullanıcıları için bir yükseltme olarak veya artan miktarda video çeken EOS R sahipleri için bir alternatif olarak sığar. Dokunmatik LCD paneli, işlevleri doğrudan dokunmatik ekrandan açıp kapatmanızı sağlayarak iş akışınızı hızlandırır; Kontrol düğmeleri ve jog tekerleği kombinasyonu aracılığıyla birden fazla menüye girmek için zaman harcamanıza gerek yok. EOS C70'e bir BPA-60 veya BPA-30 pil veya birlikte verilen AC güç adaptörünü kullanarak güç verin.

Lens seçimlerinde daha fazla esneklik sağlamak için EOS C70 fotoğraf makinesi ayrıca ayrı olarak satılan EF-EOS R 0.71X EF - RF lens yuvası adaptörüyle uyumludur. Bu adaptör, tam çerçeve lenslerinizi Super35 formatına dönüştürürken, aynı zamanda yaklaşık bir durak kadar kullanışlı bir diyafram hızı artışı sağlar. EF adaptörü, tüm EF lens verilerini RF yuvasından geçirerek tam Çift Piksel Otomatik Odaklama ve belirli lensler için meta veri bilgileri sağlar. EOS C70 aynı zamanda gelişmiş mesafe ölçümü ve izleme güvenilirliği için derin öğrenme teknolojisi ile geliştirilmiş bir kafa izleme algoritması kullanan EOS iTR AF X otomatik odaklama işlevine sahip ilk Canon EOS sinema kamerasıdır.

Bu dijital sinema kamerası, yaygın olarak bulunabilen ve daha uygun fiyatlı SD kartları kullanarak DCI 4K çözünürlüğe kadar videoyu çift yuvaya kaydeder. Yüksek kare hızları 4K'da 120 fps'ye kadar ve 2K kırpılmış Super16 modunda 180 fps'ye kadar kaydedilebilir. Canon'un XF-AVC ve Long GOP kodekleri desteklenir ve azaltılmış depolama gereksinimleri ile 10 bit, 4: 2: 2 DCI 4K görüntüler sağlar. Post prodüksiyon iş akışınızı hızlandırmak için esnek EOS C70, 4K / HD ve XF-AVC / MP4 seçenekleri dahil olmak üzere farklı formatlarda hem proxy kayıt hızlarını hem de eşzamanlı kaydı destekler.

Post prodüksiyon sırasında daha fazla esneklik için bu kamera ayrıca Canon'un Log 2 ve Log 3 gama modlarını da sunar; her ikisi de vurgular ve resimlerinizin düşük ışıklı alanlarında mükemmel ton üretimi ile genişletilmiş dinamik aralık sağlar. EOS C70 ayrıca .cube 3D LUT'ları da destekler, böylece hem LCD'de hem de harici görüntüleme monitörlerinizde en doğru renk üretimini elde edebilirsiniz.

Bu sinema kamerası, akış için harici bir Wi-Fi adaptörüne kontrol veya bağlantı için bir HDMI Tip A çıkışı, bir BNC zaman kodu girişi / çıkışı ve bir USB Tip-C bağlantı noktasına sahiptir. Çift mini XLR bağlantı noktaları, dahili stereo mikrofon ve 3,5 mm mikrofon girişi kullanarak 4 kanala kadar sesi destekler. EOS C70 gövdesi çıkarılabilir bir tutma yeri ünitesi, bir mikrofon tutacağı, bir omuz askısı, bir BPA-30 pil, bir pil şarj cihazı, güç kablolu bir AC adaptörü ve bir bağlantı noktası kapağıyla birlikte gelir.

Canon EOS C70 Kamera Teknik Özellikleri

Canon EOS C70 Kamera Kiralama Paket İçindekiler

1 Adet -  Canon EOS C70 Kamera
3 Adet - Batarya
1 Adet - Şarz Aleti
2 Adet - Kart
1 Adet - Taşıma Çantası

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 750 TL 750 TL
3 Gün 1800 TL 600 TL
5 Gün 2800 TL 560 TL
7 Gün 3600 TL 520 TL
14 Gün 6300 TL 450 TL
21 Gün 8600 TL 410 TL
30 Gün 11200 TL 370 TL
Canon EOS C70 "Give This Heart A Pen" (Canon Official)
Behind the Scenes Canon EOS C70 (Canon Official)