Canon EF 100mm f2.8 L Macro USM Lens

Kiralık Canon EF 100mm f2.8 L Macro USM Lens
 • Canon EF Mount L serisi, full frame yüksek performanslı makro
 • Diyafram Mesafesi - f/2.8-32
 • 4 kademeli Hibrit IS
 • Gerçek boyutta görüntü üretimi (1:1)
 • Hibrit Optik Görüntü Sabitleme
 • USM - Ultrasonic Motor
 • UD lens elemanı
 • Su ve toza dayanıklı
 • Üç konumlu mesafe kısıtlayıcı
 • Arka planda güzel bir bulanıklık hissi için 9 kanatlı dairesel diyafram
 • Halka tipi USM AF motoru
 • Filtre Çapı - 67mm
400tl Sayfa-1
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM Lens Tanıtım

Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM Lens, 1:1 değerinde gerçek makro büyütme oranına sahiptir, yani fotoğrafladığınız nesnenin fotoğraf makinesi sensöründeki boyutu gerçek boyutuyla aynı olur. Bu çok yönlü lens, güzel bokeh efektli sığ alan derinliğine ulaşma kabiliyeti, dahili Hibrit Görüntü Sabitleme teknolojisi ve hafif tasarımıyla portrelerde ve tripodsuz film çekimlerinde harika sonuçlar verir. Görüntü Sabitleyicili makro lens, performans ve özellikler için yeni standartlar belirliyor.

L serisi Kalitesi
EF 100mm f/2.8L Macro IS USM Lens, Canon'un L serisinin en yüksek optik standartlarını, gövde kalitesini ve kullanılabilirliğini bünyesinde toplamıştır. Sağlam gövde, sert hava koşullarına karşı koruma sağlamak için toz ve nem geçirmez elemanlara sahiptir.

Hibrit Görüntü Sabitleyici
Yeni Görüntü Sabitleyici özellikle makro lensle birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Lens kaydırma hareketini düzeltmenin yanı sıra IS sistemlerin büyük bir kısmının düzeltebildiği açısal hareketi de düzeltebilmektedir. Bu özellik 1,0x büyütme sırasında 2 kademe sağlarken, kademe sayısı 0,5x büyütmede 3'e, normal çekim sırasında ise 4'e çıkacak şekilde artar.

Ultra düşük dağılım (UD) lens elemanı yüksek görüntü kalitesi sağlar
Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM Lens tasarımı dahilindeki UD elemanı kromatik sapmayı etkin bir şekilde giderir. Bu özellik, yüksek çözünürlüğe, yüksek kontrasta ve mükemmel renklere sahip mükemmel görüntü kalitesi ortaya çıkarır.

Odak sınırlayıcı düğme
Fotoğrafçıların lens kullanımını geliştirmek için, 3 konumlu odak sınırlama düğmesine sahiptir. Yakın hedeflere, uzak hedeflere ve tüm hedeflere uygun sınırlar sayesinde kullanıcı, hızlı çekim olasılığı ortaya çıkarabilecek şekilde otomatik odaklama hızını artırabilir.

Olağanüstü Hibrit IS, f/2,8 diyafram ve hızlı USM otomatik odaklama sisteminin birlikteliğiyle olağanüstü performans kazanan bu benzersiz lens, hem arada sırada makro fotoğraflar çeken hem de makro fotoğrafçılığında uzmanlaşmak isteyenler için idealdir.

9 kanatlı dairesel diyaframla arka planda güzel bir bulanıklık hissi
Dairesel kanatlı diyafram, geniş diyafram açıklığında hedefi ayrıştırmak için çekici, düzgün arka plan bulanıklığı oluşturulmasına yardım eder.

Hızlı, sessiz otomatik odaklama
Halka USM (Ultrasonic Motor) son derece hızlı otomatik odaklamayı neredeyse sessiz bir şekilde sağlar. AF'yi kapatma zorunluluğu olmadan tam zamanlı mekanik manuel odak müdahalesi özelliği bulunmaktadır. Lens 0,3m. minimum odaklama mesafesi sunar.

Portreler için harika olan çok yönlü lens
İki amaçlı kullanımıyla kit çantanıza güç katan EF 100mm f/2.8L Macro IS USM, olağanüstü netlikteki görüntü kalitesini korurken nesnenize her zamankinden daha fazla yaklaşmanızı sağladığından portre fotoğrafçılığı için harika bir lenstir.

Teknik Özellikler
 
Odak uzaklığı100mm
Diyafram AralığıMaksimum: f / 2,8 - Minimum: f / 32
Kamera montaj türüCanon EF
Sensör UyumluluğuFull Frame /35mm Film / Tam Kare Dijital Sensör / APS-C
Bakış açısı24 °
Minimum Odak Mesafesi30 cm
Büyütme Oranı1.0x
Maksimum oranı01:01
Optik tasarım12 Grupta 15 Eleman
Diyafram Bıçakları9, Yuvarlak
Görüntü sabitlemeEvet
Otomatik odaklamaEvet
  
Fiziksel Özellikler 
Filtre Çapı67 mm
Boyutlar 77,7 x 123 mm
Ağırlık625 g

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 400 TL 400 TL
3 Gün 960 TL 320 TL
5 Gün 1500 TL 300 TL
7 Gün 1950 TL 280 TL
14 Gün 3350 TL 240 TL
21 Gün 4600 TL 220 TL
30 Gün 6000 TL 200 TL