İNTERNETTEN CANLI YAYIN HİZMETLERİ

Konferans
Webinar-2

İnternetten canlı yayın hizmetleri; kongre, seminer, webinar, toplantı  ya da önemli etkinliklerin canlı yayınla hedef kitlesine ulaşmasını sağlar. Son yıllarda ister büyük ister küçük ölçekli organizasyonlar olsun en çok tercih edilen iletişim araçlarından birisi internetten canlı yayın hizmetleri oldu. İlerleyen teknoloji ile beraber artık günlük hayatlarımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen canlı yayınlar; kurumunuzun ya da organizasyonunuzun hedef kitlesine ulaşması için en doğru iletişim aracı olacaktır. Gürbüz Medya olarak; şirketinizin kapsama alanını genişletmek için alanında uzman ekibimiz ile internetten canlı yayın hizmetleri vermekteyiz.

Gürbüz Medya olarak deneyimli, teknolojiyi iyi bilen ve iyi kullanan ekibimiz ile internetten canlı yayın hizmetleri sunarken bütçenize ve iş odağınıza uygun çözümler üretir ve beklentilerinizin üzerinde bir iş çıkarırız. Kongre, seminer, sunum ve toplantılar canlı yayınla sizin istediğiniz kişilere özel ya da herkese açık şekilde istenilen noktadan gerçekleştirilebiliyor. İnternetten canlı yayın hizmeti verdiğiniz etkinliğin;  yayın kalitesi, aktarılma hızı, çözünürlüğü ve kesintisiz bir bağlantı ile ilerlemesi; katılımcıların alacağı verimlilikte birebir etkili olacaktır. Gürbüz Medya olarak; en yüksek yayın kalitesi ve donanımlı teknik altyapımız ile etkinliklerinizin internetten canlı yayın hizmetlerini büyük bir profesyonellikle yürütüyoruz. Canlı yayınların en büyük handikabı geri alma tuşunun olmamasıdır; bu yüzden en küçük bir hata ya da kesinti bile olmamalıdır, bu noktada kesintisiz, hatasız ve kusursuz bir canlı yayın deneyimi sunuyoruz. Donanımlı teknik altyapımız ile organizasyonlarınız sadece bilgisayardan değil, tabletten ve mobilden de canlı olarak izlenebilir.

İnternetten canlı yayın hizmetleri ile hedef kitleniz ile doğrudan ve çağın gereklilikleri çerçevesinde iletişim kurmuş olursunuz. Büyük bir organizasyonun gerektireceği bütçenin çok daha azı ile çok daha fazla kişiye ulaşmış olursunuz. Ayrıca etkinliğe katılım oranlarının da internetten yapılan canlı yayın hizmetlerinde daha yüksek olduğu gözlenmiştir. Katılımcılardan anlık etkileşim almanızı sağlayan internetten canlı yayın hizmetleri ile hedef kitleniz ile samimi ve direkt bir bağlantın kurmuş olursunuz.

Gürbüz Medya olarak; alanında uzman ekibimiz ve her zaman yenilik peşinde koşan yaratıcı ruhumuz ile internetten canlı yayın hizmetleri verirken de kaliteyi ve profesyonelliği her zaman ön planda tutarız.

CANLI YAYIN REFERANSLARIMIZ

Sap-Hana
Teoman İstanbul Blue Night Dijital Konseri
suvari
Sürdürülebilir Gelecek - Liderler Zirvesi
istinyepark
Microsoft Teknoloji Zirvesi 2019
giliad basın toplantısı
2023-zirvesi
gelecekle Tanışın
powerpuff girls
TEDxistanbul
Univera Teknoloji Günü-1
kent-zirvesi
Boğaziçi Zirvesi
yga-zirvesi
HalalExpo2017