İnternetten Canlı Yayın

İstenen sayıda, istenen noktadan üyelere özel veya herkese açık yayın yapmaya imkan tanıyan canlı yayın seçeneğini, siz müşterilerimize A’dan Z’ye prodüksiyon hizmetimizle sunuyoruz...
Bugün ulaşılan en yüksek yayın kalitesi olan “Full HD” ve  "Youtube 4K" yayın imkanına sahip altyapımızla, Gürbüz Prodüksiyon ekibinin prodüksiyon hizmetleriyle desteklenerek, kusursuz bir canlı yayın temin edilebiliyor. En ufak bir hatanın bile geri dönüşünün mümkün olmadığı canlı yayın sürecinin baştan sona aksamasız, hatasız, arızasız, kesintisiz sürmesini sağlıyor, ihtiyaç duyulan tüm ekip ve ekipmanlarla anahtar teslimi çözümler üretiyoruz…

Open Broadcaster
Xsplit Broadcaster
Facebook Live
Youtube Live
Livestream Producer & Studio
Periscope
Twitch.TV
Wirecast
open-broadcaster-icon@2x

Open Broadcaster

Open Broadcaster Mac, Windows ve Linux sistemlerinde video kayıt ve canlı internet yayını için kullanılan ücretsiz açık kaynak yazılımdır. Bağlı bulunan Web Presenter'ınızdan yayınlanan videoyu alarak YouTube, Twitch.tv benzeri hizmetlere ve diğerlerine internet üzerinden yayın yapar. Open Broadcaster programınızın bir arşiv dosyasını bile kaydedebilir.

XSplit Broadcaster

XSplit Broadcaster herkesin profesyonel kalitede canlı yayın ve kayıt oluşturmasını mümkün kılan basit ve sezgisel bir arayüze sahip bir başka Windows bazlı popüler ses ve video miksleme uygulamasıdır. Yapmanız gereken tek şey  Web Presenter'ı bilgisayarınıza bağlamak ve internet üzerinden yayın yapmak için XSplit Broadcaster'ı kullanmaktır.

xsplit-icon@2x
facebook-live-icon@2x

Facebook Live

Facebook Live arkadaşlarınızla ve profesyonel ağlarınızla bir anı paylaşmanızı kolaylaştırıyor. Bunun için sadece Web Presenter'ınızı bağlayın, en sevdiğiniz internet yayın yazılımını seçin ve Facebook Live ile anında canlı yayın yapın. Bilgisayarınız standart bir web kamerası kullandığınızı düşüneceğinden herhangi bir kurulum yapmanıza gerek kalmayacak ancak video kaynağı için profesyonel yayın ekipmanı kullanabileceğinizden videonuzun kalitesi çok daha iyi olacaktır.

YouTube Live

YouTube Live global yayıncılıkta kurulumu ve kullanımı kolay bir devrimdir! YouTube Live'de kendi kanalınızı kurabilir ve sonra canlı internet yayını için Open Broadcaster gibi bir yazılımla beraber Web Presenter'ı kullanabilirsiniz. Canlı internet yayınının yanı sıra, zamanı belirlenmiş etkinlikler hazırlayabilir ve YouTube'un toplum özelliklerini kullanarak tanıtımını yapabilir ve bir izleyici kitlesi oluşturabilirsiniz.

 

youtube-live-icon@2x
livestream@2x

Livestream Producer & Studio

Livestream Producer & Studio her yıl internet üzerinden 10,000,000’u aşkın sayıda etkinliğin yayınlanması için kullanılmaktadır. Web Presenter ile birlikte kullanıldığında; bilgisayarlara, tabletlere ve telefonlara, hepsi aynı anda olmak üzere anlık HD çoklu-bit oranında canlı internet yayını sunar. Buna ek olarak, Livestream her bir etkinliğin 1 milyon’u aşkın eş zamanlı izleyici kitlesine ulaşmasını sağlayan dev bir yayın kapasitesinin altından kalkabilmektedir.

Periscope

Periscope dünyanın her yerinden canlı video izlemenizi ve yayınlamanızı sağlayan Twitter'ın canlı internet yayın video uygulamasıdır. Web Presenter'ı Periscope internet yayın videonuzun kaynak girişi olarak kullanabilir ve videonuzun linkini sosyal medya ve benzeri platformlardan izleyicilerinizle paylaşarak onları yayınınıza davet edebilirsiniz.

periscope-icon@2x
twitch-icon@2x

Twitch.TV

Twitch.tv 10 milyonu aşkın günlük izleyici kitlesi ile, oyun oynayanlar ve yaratıcı sanatlar camiası için dünyanın önde gelen sosyal video platformu ve topluluğudur. Web Presenter bilgisayarınıza bir kamera ve oyun konsolu bağlamanızı mümkün kılarak, dünyanın dört bir yanında bulunan arkadaşlarınızla ve hayranlarınızla oyun oynama deneyimlerinizi inanılmaz kalitede Twitch aracılığıyla yayınlayarak paylaşmanızı sağlar.

Wirecast

Wirecast kameralar arasında geçiş yapmanızı, geçişler ve efektler ilave etmenizi ve videonuzu masaüstünüzden dünyaya, internet üzerinden yayın yapmanızı mümkün kılan bir prodüksiyon yazılımıdır. Wirecast’a profesyonel kameralar bağlamak için Web Presenter’ı kullanın, sonra yayın başlıkları ilave edin, chroma key uygulayın, ses miksleyin ve istediğiniz temel internet yayın hizmeti aracılığıyla programınızı internet üzerinden yayın yapın.

wirecastlogo@2x

Konser

konsercanliyayin_bg

Kongre

Mutfak ve Restaurant

Etkinliklerinizi Facebook, Youtube, Twitch benzeri sosyal platformlarda veya IP üzerinden direkt olarak internet üzerinden canlı olarak yayınlayalım.

CANLI YAYIN REFERANSLARIMIZ

Sap-Hana
FUTURE Konser
suvari
Sürdürülebilir Gelecek - Liderler Zirvesi
istinyepark
powerpuff girls
Microsoft Teknoloji Zirvesi 2019
giliad basın toplantısı
2023-zirvesi
gelecekle Tanışın
TEDxistanbul
Univera Teknoloji Günü-1
kent-zirvesi
Boğaziçi Zirvesi
yga-zirvesi
HalalExpo2017

Canlı Yayın Referanslarımız

Ulker-logo
tvf-logo
Microsoft-logo
Sap-logo
gilead-logo