Blackmagic Web Presenter HD

Blackmagic Web Presenter HD

İnternete Canlı Yayın SDI Video Kaynağı
UHD 4K'ya kadar 12G / 6G / 3G-SDI Video girişi
1080p60'a kadar SDI / HDMI Monitör Çıkışı
H.264 / RTMP Akış Protokolünü destekler

750tl Sayfa-1
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Blackmagic Web Presenter HD Tanıtım

Blackmagic Web Presenter HD, Ethernet üzerinden YouTube, Facebook, Twitter ve benzeri internet platformlarına direkt yayın için profesyonel bir donanım yayın motoru içeren, tam bir internet yayın çözümüdür! Dünya çapında yeni internet yayını izleyicileri için modern bir televizyon yayını vericisi gibidir! Ayrıca, yerleşik USB bağlantıları bir web kamerası gibi çalıştığı için bir bilgisayar bağlayabilir ve herhangi bir internet yayın yazılımını, hatta Skype veya Zoom gibi uygulamaları kullanabilirsiniz. Yedeklilik için, internet yayınınızı Ethernet üzerinden yapabilir veya mobil internet paketinizi kullanmak için bir 5G veya 4G cep telefonu bağlayabilirsiniz! Web Presenter ayrıca video, ses göstergeleri, ilgi grafikleri ve hatta SDI teknik verilerini de içeren bir teknik izleme çıkışı içerir!

YouTube, Facebook ve Birçok Platforma Canlı İnternet Yayını!
Blackmagic Web Presenter, en popüler internet yayın platformlarını destekler. Bunların yanında, yerleşik donanım yayın motoru, profesyonel yayın kalitesinde canlı internet yayını için tasarlandı. Yani, kare düşürmeden çalışan, bağımsız bir çözüme sahip oluyorsunuz. Tek yapmanız gereken onu internete bağlamak! Web Presenter Utility yardımcı yazılımı internet yayın platformunu seçmenize ve yayın anahtarını güncellemenize izin verdiği için kurulumu kolaydır. Yardımcı yazılım Mac ve Windows'ta çalışır ve doğrudan USB üzerinden veya Ethernet aracılığıyla uzaktan bağlanır. Teknik konulara yatkınsanız belirli ayarları değiştirmek veya yeni internet yayın platformları eklemek için XML ayarlar dosyasını manuel olarak bile güncellemeniz mümkündür.

Yerleşik Teknik İzleme
Geleneksel yayın vericileri, bir televizyon kanalındaki kritik önem taşıyan ekipmanlardır, ancak dünyanın her yerinden milyonlarca izleyici katılımı olabilmesi nedeniyle, artık internet yayın sunucuları da aynı derecede kritik önem taşımaktadır. Bu konuda yardımcı olmak üzere Blackmagic Web Presenter, zengin özellikler içeren bir teknik izleme çıkışına sahiptir. Grafik tabanlı izleme çıkışı; bir video görüntüsü, hassas ses göstergeleri, kodek veri hızları ve önbellek doluluğu için işlem grafiklerini, internet yayın ayarlarının bir özetini ve ayrıntılı teknik SDI bilgilerini kapsamında bulundurur. Bunlara ek olarak teknik izleme çıkışı, full 1080 HD’de çalışır ve hem SDI hem de HDMI çıkışı sunar. Yani, birkaç tane kaynağı izlemek için bir SDI yönlendirici kullanabilir veya basit bir HDMI Televizyon bağlayabilirsiniz!

1. İnternet Yayın Durumu
Monitör çıkışının sol üst tarafında çok büyük bir ON AIR göstergesi olması nedeniyle, internete bağlı ve yayında olduğunuz her zaman kolaylıkla anlaşılır! Bunların yanında, tüm mevcut internet yayın ayarlarınız net bir şekilde görüntülenir.

2. Video Giriş Durum Göstergesi
Video standardı ve yardımcı veriler gibi SDI girişinin teknik ayrıntıları görüntülenir. Bit faaliyet göstergeleri, H.264 kodlamadan önce video kalitesini ve bit derinliğini görmenizi sağlar.

3. Ses Giriş Durum Göstergesi
Ses, SDI girişinden ayrıştırılır ve kanal durumu görüntülenir. Bit faaliyet göstergesi; 16, 20 veya 24 bit gibi ses detaylarını görmenizi sağlar. Şu anda kullanılan ses kanallarını bile görebilirsiniz!

4. Video ve Ses için Geçmiş
Ses ve video teknik ekranları ayrıca, en son video giriş geçmişini görebilmeniz için 6 saniyelik bir geçmiş göstergesine sahiptir. Bu, neler olduğunu anında görmenizi sağlar.

5. İşlem Grafikleri
Video ekranının altında bulunan işlem grafikleri, kodek veri hızını ve önbellek doluluğunu 60 saniyelik aralıklarla değişerek görmenizi sağlar. Ayrıca internet hizmet sağlayıcınızdan yeterli hızda internet almanızı sağlamak için kodek veri hızı kritik önem taşır!

6. Video ve Ses Göstergeleri
Video giriş ekranı ve hassas çok bölmeli büyük ses göstergeleri için geniş bir alan bırakılmıştır. Hatta ses gösterge türünü VU, PPM ve benzerleriyle değiştirebilirsiniz!

Blackmagic Web Presenter HD Teknik Özellikleri

12G-SDI; 720 HD, 1080 HD ve Ultra HD'yi destekler!
Blackmagic Web Presenter, 2160p60'a kadar tüm HD ve Ultra HD formatları destekleyen bir 12G-SDI girişi içerir. Ayrıca dahil edilmiş bir 12G-SDI düz geçiş çıkışı, videoyu birden fazla web sunucusuna göndermenize olanak tanır, yani birkaç internet servisine yayın yapabilirsiniz. Son derece net görünen video sağlamak üzere Blackmagic Web Presenter, SDI girişinde Teranex dönüşüm teknolojisine sahiptir. Blackmagic Web Presenter, cihaza gelen HD ya da Ultra HD giriş sinyalini alır ve kaliteli, düşük veri hızlı 1080p HD'ye otomatik olarak dönüştürür. Bu sinyal, internet yayını için H.264 kodlayıcıya ve USB webcam çıkışları kullanılırken de bilgisayara gönderilir. Tüm bunlar, internet yayını için her türlü HD veya Ultra HD kaynağı kullanabileceğiniz anlamına gelir!

Blackmagic Web Presenter HD Kiralama Paket İçindekiler

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 750 TL 750 TL
3 Gün 1800 TL 600 TL
5 Gün 2800 TL 560 TL
7 Gün 3600 TL 520 TL
14 Gün 6300 TL 450 TL
21 Gün 8600 TL 410 TL
30 Gün 11200 TL 370 TL
Blackmagic Web Presenter HD