Blackmagic Video Assist 7" 12G HDR

Blackmagic Design Video Assist 7inç 12G-SDI/HDMI

7 inç 1920 x 1080 Dokunmatik Ekran LCD
DCI veya UHD 4K HDR Video'ya kadar kayıt yapın
HDMI ve 12G-SDI Video Girişleri ve Çıkışları
10-Bit, 4: 2: 2 ProRes ve DNxHD Kodlama
12G HDR'de 2160p60’a kadar olan formatları destekler

Blackmagic Video Assist 7" 12G HDR, her türlü SDI veya HDMI kameraya tüm HD, Ultra HD, 2K ve 4K DCI formatlarında, profesyonel izleme ve kayıt imkanı ilave eder! Süper parlak 2500nit, 7 inç HDR ekranı 3D LUT’ları destekler ve profesyonel skopların yanı sıra; doğru odaklama, pozlama ve kadrajlama yapmanıza yardımcı olan, etkili odak yardımı ve pozlama araçları da içerir.

400-tl-Sayfa
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Blackmagic Video Assist 7inç 12G HDR Monitör Tanıtım

Blackmagic Video Assist; portatif bir monitör, profesyonel bir kaydedici, portatif bir skop ve olağanüstü bir kamera vizör çözümüdür! Ayrıca, herhangi bir SDI veya HDMI kameraya daha iyi kalitede kayıt kodekleri ve daha büyük bir monitör ekleyebilirsiniz! Yeni tasarım; 4 adet yerleşik skop, geliştirilmiş netlik araçları, bir tally göstergesi ve dahili 3D LUT’lar gibi yenilikler içerir. 3G modelleri 1080p60’a ve 12G HDR modelleri de 2160p60’a kadar olan formatları destekler. 12G HDR modelleri; HDR dijital film çekimleri ve güneş ışığında dışarıda çekim için daha parlak bir dokunmatik ekrana sahiptirler. Ayrıca 12G HDR modelleri, desteklenen kameralardan Blackmagic RAW kaydı destekler. Yeni tasarım ayrıca, daha uzun ömürlü L‑Seri bataryalar kullanır. Blackmagic Video Assist gerçekten de tek bir gövdede 4 ürün içerir!

Canlı İnternet Yayını için USB Web Kamerası Çıkışı!
Azami derecede uyumluluk sağlaması için hem 3G hem de 12G HDR modelleri, USB bağlantılarında artık web kamerası desteği bulundurmaktadır! Yani, bir bilgisayara bağlayabilir ve herhangi bir video yazılımına canlı video gönderebilirsiniz. Yazılımın, Blackmagic Video Assist’i yaygın bir web kamerası gibi görmesi sağlanır. Üstelik, full HD çözünürlükte 1080p kalitesine sahip oluyorsunuz! Canlı internet yayını için Open Broadcaster gibi istediğiniz herhangi bir yazılımı seçin ya da çekimin canlı videosu ile Skype üzerinden müşterinizi arayabilirsiniz! Blackmagic Video Assist; Open Broadcaster, XSplit Broadcaster, YouTube Live, Facebook Live, Skype, Zoom, Twitch, Periscope, Livestream, Wirecast ve bunlar gibi ana yazılım ve platformların tümü ile uyumludur!

Film Görünümleri Oluşturmak için Özel 3D LUT’lar Yükleyin!
Bazı kameralar, dinamik aralığı muhafaza etmek için logaritmik renk alanlarını çıkarabilirler. Bu, daha sonraki post prodüksiyon işlemleri için harikadır ancak, bu dosyalar bir monitörde izlendiğinde düşük kontrastlı ve solgun görünebilirler. 3D LUT’lar bu sorunu çözümler çünkü, ekrana bir “görünüm” uygulamanızı mümkün kılar ve böylelikle, kurgulama esnasında tamamlanmış görüntülerin nasıl görüneceğine dair bir ön fikir edinmenizi sağlarlar. LUT’lar izleme amacıyla geçici olarak uygulanabilir veya Blackmagic RAW kaydı yaparken, post prodüksiyonda kullanılmak üzere dosyalara işlenebilirler. Video Assist; endüstri standardı olan 17 ve 33 nokta 3D LUT’larla çalışır veya Geniş Video ve Film’den Videoya gibi dahili LUT’larla ve bunlar gibi daha nicesiyle çalışabilirsiniz.

Blackmagic Video Assist 12G HDR Teknik Özellikleri

 • Dijital Sinema, Canlı Kayıt ve Monitörleme için Mükemmel
 • 12G SDI ve Parlak HDR Ekran ile Modern Tasarım
 • Dijital Kameralar İçin Daha İyi Kayıt
 • Kolay Kullanımı İle Büyük HDR Monitör
 • Kesintisiz Kayıt için Dual Media Recorders
 • Harici USB‑C Media Disklerine Doğrudan Kayıt Yapın
 • Gelişmiş 12G ‑ SDI ve HDMI 2.0 Giriş ve Çıkışları
 • Geniş LCD ile HDR Desteği
 • Dahili Scope’lar Standartlara Uyum Sağlar
 • SD, HD ve Ultra HD için Son Çoklu Hız 12G ‑ SDI
 • Film Görünümlerini Yeniden Oluşturmak için Özel 3D LUT'ları Yükleyin
 • Profesyonel Çok Kanallı SDI ve Analog Ses

Blackmagic Video Assist 12G HDR  Kiralama Paket İçindekiler

1 Adet - Blackmagic Video Assist 12G HDR
2 Adet - Batarya
2 Adet - 128GB SD Kart
1 Adet - Mini XLR Ses Kablosu
1 Adet - Taşıma Çantası

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 400 TL 400 TL
3 Gün 960 TL 320 TL
5 Gün 1500 TL 300 TL
7 Gün 1950 TL 280 TL
14 Gün 3350 TL 240 TL
21 Gün 4600 TL 220 TL
30 Gün 6000 TL 200 TL