Blackmagic Pocket 6K Pro

Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K Pro

1500 cd / m² parlaklığa sahip 5 "eğilebilir HDR kapasitif dokunmatik LCD ekran
Dahili net / 2/4/6-stop IR ND filtreleri
Çift mini XLR girişi
Uyumlu lenslerle iris, otomatik odaklama ve yakınlaştırma kontrolü ile elektronik lens iletişimi mevcuttur
Süper doğru zaman kodu saati
NP-F570 L serisi pil yuvası
Gen 5 renk bilimi güncellendi
İsteğe bağlı Pro EVF ve pil tutacağı

750-tl-Sayfa
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Blackmagic Pocket 6K Pro Tanıtım

En gelişmiş dijital film kamerası; EF lens yuvalı 6K sensör; 0, 2, 4 ve 5 duraklı yerleşik motorize ND filtreler, eğimi ayarlanabilen 1500 nitlik LCD ekran ve daha büyük bir batarya sunar. İsteğe bağlı bir elektronik vizörü destekler.

Daha büyük bir 6144 x 3456 Süper 35 sensör ve EF mercek yuvası içeren Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K, daha sığ alan derinliği olan sinematik görüntüler oluşturmanız için daha büyük EF fotoğraf merceklerini kullanmanıza imkan tanıyarak, odak dışı yaratıcı arkaplanlar ve muhteşem bokeh efektleri oluşturmanızı sağlıyor.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro, kameraya giren ışık miktarını hızla azaltmanızı sağlayan yüksek kalite motorize IR ND filtrelerine sahiptir. Kameranın renk ölçümü ve renk bilimiyle uyumlu olması için özel olarak tasarlanan 2, 4 ve 6 duraklı filtreler, zorlu ışık koşullarında bile size ek genişlik sunar. IR filtreleri hem optik hem de IR dalga boylarını eşit şekilde filtrelemek üzere tasarlandığı için görüntülerde oluşan IR kirlenmesini ortadan kaldırır. IR filtresini aktif hale getiren butonlar, kamera gövdesinin arkasındadır ve başparmağınızın kolayca erişebileceği, çok işlevli kabzaya yakın olarak yerleştirilmiştir. Kullanıcı tarafından seçilebilen filtre ayarları, LCD üzerinde ya bir ND sayısı ya durak azaltma ya da kesir halinde bile görüntülenebilir!

Hafif Karbon Fiber Polikarbonat Kompozit
Blackmagic Pocket Cinema Camera'nın zarif tasarımı, inanılmaz sayıda üst düzey dijital film özelliğini, minyatürleştirilmiş, elde tutulan bir tasarımda bir araya getirir. Hafif karbon fiber polikarbonat kompozitten üretilen kamera, parmaklarınızın ucunda kayıt, ISO, WB ve deklanşör açısı için tüm kontrolleri içeren çok işlevli bir tutacağa sahiptir. Gelişmiş bir dijital film kamerası olduğu için sensör, daha temiz gölgeler ve daha yüksek ISO sağlayacak şekilde termal gürültüyü azaltmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca geniş 5 inç LCD, 4K ve 6K çözünürlüklerde mükemmel odak elde etmeyi mümkün kılar. Ayrıca çıkarılabilir bir pil kapağı, 4 darbeye dayanıklı mikrofon, ağır hizmet tipi lens yuvası ve dahili hoparlör elde edersiniz.

Çok İşlevli Tutuş Parmak Ucu Kontrolleri ile!
Çok işlevli tutma yeri, ISO, WB ve deklanşör düğmeleri gibi önemli işlevleri parmaklarınızın ucuna getiren ergonomik bir tasarıma sahiptir. Hızlı iris ayarlamaları yapmak için işaret parmağınızın altında bir kaydırma tekerleği bile var! Ek kontroller bir DSLR'de bulunanların ötesine geçer, bu da bir komut bulmak için küçük bir ekranda menüler arasında gezinmenize gerek olmadığı anlamına gelir!
Blackmagic Pocket Cinema Camera, yüksek kare hızı, odak yakınlaştırma, yanlış renk ve daha fazlası için düğmelere izin veren kullanıcı tarafından atanabilir işlev tuşları dahil olmak üzere, tam olarak beklediğiniz yere yerleştirilmiş, ulaşılması kolay kayıt ve sabit düğmeler içerir. Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro ayrıca ekstra ND filtre kontrolleri ekler.

Yüksek çözünürlük Sinematik Dijital Film Sensörü!
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K, 4096 x 2160 yerel sensör çözünürlüğüne sahipken, 6K modellerinin doğal çözünürlüğü 6144 x 3456. İster parlak güneş ışığında ister neredeyse hiç ışık olmadan çekim yapın, 13 adımlı dinamik 25.600'e varan çift yerel ISO aralığı, tüm aydınlatma koşullarında çarpıcı, düşük parazitli görüntüler sağlar. Ayrıca 6K modellerinde, sığ alan derinliği ve anamorfik lenslerle çekim yapılmasını sağlayan daha büyük bir Super 35 sensör bulunur. Tüm modeller, tam çözünürlükte 60 fps'ye veya pencereli 120 fps'ye kadar çekim yapmanıza izin verir. Blackmagic renk bilimi ile birleştirilmiş inanılmaz bir sensör, en pahalı dijital film kameralarıyla aynı görüntüleme teknolojisine sahip olacağınız anlamına gelir.

Dahili ND Filtreleri
Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro, kameraya giren ışık miktarını hızla azaltmanıza olanak tanıyan yüksek kaliteli, motorlu IR ND filtrelerine sahiptir. Kameranın renk ölçümü ve renk bilimiyle eşleşecek şekilde tasarlanan 2, 4 ve 6 adımlı filtreler, zorlu aydınlatma altında bile size ek genişlik sağlar. IR filtreleri, hem optik hem de IR dalga boylarını eşit şekilde filtrelemek ve görüntülerin IR kontaminasyonunu ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Etkinleştirme düğmeleri kamera gövdesinin arkasında bulunur ve çok işlevli tutma yerinden başparmağınızın kolayca erişebileceği bir yere yerleştirilir. Kullanıcı tarafından seçilebilen filtre ayarları, LCD'de bir ND numarası, azaltmayı durdurma veya kesir olarak görüntülenebilir!

Hızlı Kurulum için Dokunmatik Ekran
Geniş LCD dokunmatik ekran, kamera kurulum menülerine erişimin yanı sıra, baş üstü ekranı veya HUD'da kritik bilgileri görüntüler. HUD, kare hızı, iris, zaman kodu, deklanşör açısı, beyaz dengesi, ISO, ses seviyeleri ve daha fazlası gibi ayarları tek bir dokunuşla görmenizi ve düzenlemenizi sağlar. Sadece yukarı veya aşağı kaydırarak HUD'yi gösterebilir veya gizleyebilirsiniz. Beyaz dengesi gibi ayarları basitçe WB göstergesine dokunarak yapın veya ses göstergelerine dokunarak ses seviyelerini değiştirin. Her şey etkileşimlidir, böylece herhangi bir öğeye dokunabilir ve kafa karıştırıcı menüler arasında arama yapmadan ayarları anında değiştirebilirsiniz! Herhangi bir çekime hızla meta veri eklemek için dijital çekim tahtası gibi ayarlara da erişebilirsiniz.

 

 

Blackmagic Pocket 6K Pro Teknik Özellikleri

 

Sensör Boyutu

23,1 x 12,99 mm (Super35)

Sensör Tipi

CMOS

Sensör Çözünürlüğü

Etkili: 21,2 Megapiksel (6144 x 3456)

Deklanşör Tipi

Kepenk

MAJÖR

100 - 25.600 (Genişletilmiş)

Reklamı Yapılan Dinamik Aralık

13 Adım

Lens Yuvası

Canon EF

Lens İletişimi

Evet, Otomatik Odaklama Desteği ile

Yerleşik ND Filtresi

Şeffaf, 2 Durdurma (1/4), 4 Durdurma (1/16), 6 Durdurma (1/64) ND Filtreli Mekanik Filtre Tekerleği

Ortam / Bellek Kartı Yuvası

Tek Yuva: SD / SDHC / SDXC (UHS-II) Tek Yuva: CFast

Değişken Kare Hızları

120 fps'ye kadar

Blackmagic Pocket 6K Pro Kiralama Paket İçindekiler

1 Adet - Blackmagic Pocket 6K Pro
2 Adet - Batarya
2 Adet - SDD Disk
1 Adet - Şarj Aleti
1 Adet - Taşıma Çantası

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 750 TL 750 TL
3 Gün 1800 TL 600 TL
5 Gün 2800 TL 560 TL
7 Gün 3600 TL 520 TL
14 Gün 6300 TL 450 TL
21 Gün 8600 TL 410 TL
30 Gün 11200 TL 370 TL
BMPCC6K PRO - Test Footage
BMPCC 6K PRO Gimbal Testi