Blackmagic ATEM Television Studio HD

Blackmagic ATEM Television Studio HD

HDMI ve SDI girişler, çoklu görüntüleme, talkback, DVE, ses mikseri, flash medya oynatıcılar ve daha nice özelliklerle yayın, profesyonel ve AV kullanıcıları için dünyanın ilk canlı yayın prodüksiyon switcher'ı.

500-tl-Sayfa-01
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Blackmagic ATEM Television Studio HD Tanıtım

ATEM Television Studio HD hem yayıncılar hem de AV profesyonelleri için tasarlanmış ilk canlı yapım switcher'ı. 8 kaynağa kadar bağlayabilmeniz için 4 SDI ve 4 HDMI giriş içerir, ve 1080p60'a kadar tüm formatları destekler! En son teknolojiye sahip yayın özellikleriyle donatılmış olarak, ATEM Television Studio HD her girişte yeniden senkronlayıcı içerdiğinden profesyonel ya da tüketici kamerası kullanıyor olmanıza bakmaksızın her zaman temiz geçiş elde ediyorsunuz. Buna ek olarak, tüm kaynaklarınızı görebilmeniz için çoklu görüntüleme çıkışı, tek bir ekran üzerinde önizleme yapma ve programlama, aux çıkış, dahili talkback, 2 adet sabit bellek, bir ses mikseri, kamera kontrol birimi ve daha nicesini içerir! ATEM Television Studio HD canlı yapım, televizyon dizileri, web programları, AV ve hatta video oyun yarışmalarının canlı yayınlanması için mükemmeldir! Sadece kameralarınızı, oyun konsollerini ya da bilgisayarlarınızı takın ve canlı anahtarlamaya başlayın!

ATEM Television Studio HD; gerçek profesyonel switcher'dır ve bu sebeple her yerde kullanılabilecek kadar kompakt ve portatiftir! Hepsi bir arada tasarımı, dahili bir AC güç kaynağı, anahtarlama yapmak için giriş kaynak butonları içeren tam kapsamlı ön panel kontrolleri, dahili LCD ekran, döndürme düğmesi ve daha nicesini içerir. Masa üstünde kullanılabilecek kadar küçüktür, ya da opsiyonel Teranex Mini rafı kullanılarak donanım raflarına monte edilebilir. Bu sebeple Teranex Mini çevirici, HyperDeck Studio Mini kaydedici, Blackmagic MultiView 4 ya da Blackmagic Web Presenter gibi başka Blackmagic Design ürünleriyle tek bir raf ünitesinde yan yana sığabilir.

Blackmagic ATEM Television Studio HD Teknik Özellikleri

Blackmagic ATEM Television Studio HD Kiralama Paket İçindekiler

1 Adet - Blackmagic ATEM Television Studio HD

1 Adet - SDI veya HDMI Kablo

1 Adet - USB Kablo

1 Adet - Taşıma Çantası

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 500 TL 500 TL
3 Gün 1200 TL 400 TL
5 Gün 1875 TL 375 TL
7 Gün 2450 TL 350 TL
14 Gün 4200 TL 300 TL
21 Gün 5775 TL 275 TL
30 Gün 7500 TL 250 TL
Blackmagic Design ATEM Television Studio HD
Blackmagic Design ATEM Television Studio HD