Blackmagic Atem Streaming Bridge

Blackmagic Atem Streaming Bridge

ATEM Mini Pro Akış switchers için Blackmagic Design ATEM Akış Köprüsü SDI ve HDMI video içine herhangi ATEM Mini Pro üniteden IP sinyalini dönüştürmek için izin verir. İki SDI çıkışı ve tek bir HDMI çıkışı içerir ve 1080p60'a kadar çözünürlükleri destekler. Streaming Bridge'i doğrudan ATEM Mini Pro'nuzun akış çıkışına bağlayabilirsiniz ve bu, yayın ortamlarında veya doğrudan bir monitöre kullanım için SDI ve HDMI çıkışı sağlayacaktır. Akış köprüsünü bir ATEM Mini Pro'nun bağlı olduğu aynı LAN'a da bağlayabilirsiniz ve cihazlar birbirini bularak ağ üzerinden kolayca akış gerçekleştirmenizi sağlar.

300-tl-Sayfa-01
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

Blackmagic Atem Streaming Bridge Tanıtım

ATEM Streaming Bridge, her tür ATEM Mini Pro’dan gelen internet yayın videosunun kodunu çözmenizi ve tekrar SDI ya da HDMI videoya dönüştürmenizi sağlar. Yerel ağınız üzerinden veya dünyanın her yerine internet üzerinden video göndermenize olanak verir.

ATEM Streaming Bridge cihazını üç farklı şekilde bağlayabilirsiniz. Birincisi; basit bir Ethernet kablosu kullanarak ATEM Mini Pro’nuza doğrudan bağlamak ya da yerel ağınız aracılığıyla bağlayabilirsiniz veya İnternet ile dünyanın her yerinde kullanabilirsiniz.

ATEM Streaming Bridge, her tür ATEM Mini Pro'dan H.264 sinyal akışı almanızı ve tekrar SDI ve HDMI video sinyaline dönüştürmenizi sağlayan bir video dönüştürücüdür. Yerel Ethernet ağınızdaki uzak konumlara veya internet üzerinden dünyanın her yerine video gönderebileceğiniz anlamına gelir. Çok düşük veri hızlarında daha yüksek kalite için geliştirilmiş H.264 kodeklerini kullanmasıyla bu mümkün oluyor. Yayıncıların ve blogcuların beraber programlarda çalıştığını ve ATEM Mini Pro ile naklen yayın stüdyolarından küresel ağlar oluşturduğunu hayal edin. ATEM yazılım yardımcı programı, uzaktaki ATEM Mini Pro stüdyolarına e-posta ile gönderebileceğiniz kurulum dosyaları oluşturabildiği için kurulumu kolaydır. ATEM Streaming Bridge, ATEM Mini Pro'yu bir naklen yayın stüdyosu olarak kullanmanın mükemmel bir yoludur.

Direkt Bağlantı
ATEM Streaming Bridge cihazını çalıştırmaya başlamanın en kolay yolu, basit bir Ethernet kablosuyla bir ATEM Mini Pro’ya bağlamaktır. ATEM Mini Pro, cihazı görecektir ve ‘on air’ butonuna bastığınızda, otomatik olarak video gönderecektir.

Ağ Bağlantısı
ATEM Streaming Bridge’yi ayrıca ağınıza bağlayıp, binanızda herhangi bir yere yerleştirebilirsiniz. Bir toplantı odasına veya bir video projektörüne canlı yayın yapabilirsiniz. Ağınızda birden fazla ATEM Streaming Bridge olduğu durumlarda ATEM Mini Pro ağ ayarlarınızda yayın yapmak istediğiniz ATEM Streaming Bridge cihazını seçmeniz gerekecektir. Bu işlem, ATEM Mini Pro’nuzun video verilerini hangi Streaming Bridge cihazına göndereceğini bilmesini sağlar.

Ağ Durum Göstergeleri
ATEM Streaming Bridge üzerinde, ağ bağlantısının durumu hakkında bilgi sağlayan 4 tane led bulunur. Ethernet konektörü üzerinde bulunan 2 adet LED, bu konektörün bağlantı durumunu gösterir. Sağdaki turuncu renkli LED, ağın çalıştığını ve bağlantının sorunsuz olduğunu işaret eder. Soldaki yeşil LED ağ etkinliğini gösterir. ATEM Streaming Bridge cihazı İnterneti görebildiğinde, ‘INTERNET OK’ (internet bağlantısı tamam) göstergesi yanar. Bu, internet bağlantınızın sorunsuz olduğunu ve port yönlendirme işleminin doğru düzenlendiğini belirtir.‘STREAM OK’ (internet yayını tamam) göstergesi, bir ATEM Mini Pro’dan ATEM Streaming Bridge cihazının internet yayın verileri almakta olduğunu belirtir.

Yayın Video Referansı
ATEM Streaming Bridge, analog tri-sync ve black burst video referans girişlerinin her ikisine sahip olmanın yanı sıra, referans için kullanılabilen bir SDI girişi de içerir. Referans; tesislerindeki tüm video bağlantılarının senkronlu olmasına ihtiyaç duyan büyük yayıncılar tarafından kullanılır, böylelikle büyük bir sistemde değiştirilebilirler. ATEM Setup yazılımında, referans zamanlama ayarları bulunur.

Blackmagic Atem Streaming Bridge Teknik Özellikleri

Blackmagic Atem Streaming Bridge Kiralama Paket İçindekiler

1 Adet - Blackmagic Atem Streaming Bridge

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 300 TL 300 TL
3 Gün 720 TL 240 TL
5 Gün 1100 TL 225 TL
7 Gün  1450 TL 210 TL
14 Gün 2500TL 180 TL
21 Gün 3400 TL 160 TL
30 Gün 4500 TL 150 TL